Športová streľba - strana 3

FotoVideo Na snímke slovenskí reprezentanti
Video Športová streľba
VIDEO Malenovský pred prípravou na MS: Ak nechcete zvíťaziť, tak na štart nechoďte

BRATISLAVA - Na budúcoročné paralympijské hry v Paríži (28. augusta - 8. septembra) si už vlani zabezpečili miestenky dvaja slovenskí parastrelci.

FotoVideo Na snímke slovenský reprezentant
Nepotreboval šťastie, všetko zvládol sám: Strieborný Kovačócy má istú miestenku do Paríža

BRATISLAVA - Trapista Marián Kovačócy je po Zuzane Rehák Štefečekovej (trap), Vanese Hockovej (skeet), Patrikovi Jánym (VzPu 10 m) a Danke Bartekovej (skeet)...

Danka Barteková
Športová streľba
Neskutočný výkon slávneho veterána (60): Z toho, čo dosiahol, vám padne sánka

BAKU - Viac ako dve desaťročia od zisku olympijského zlata zo Sydney 2000 dosiahol slovinský strelecký veterán Rajmond Debevec nečakaný vrchol kariéry.

Zuzana Rehák-Štefečeková
Rehák-Štefečeková a Varga v mixe trapu mimo elitnej desiatky, zlato putuje do Portugalska

BAKU - Slovenskí strelci Erik Varga a Zuzana Rehák-Štefečeková obsadili v mixe trapu na MS v Baku 15. miesto s nástrelom 136 bodov.

Ruže nekvitli, čo sa dá robiť: Slovenské reprezentantky skončili už pri kvalifikačnej bráne

BAKU - Slovenské trapistky nepostúpili z kvalifikácie na streleckých MS v Baku.

Marián Kováčocy
Fantastický výkon! Kovačócy získal striebro v trape a zaistil si OH 2024

BAKU - Slovenský strelec Marián Kovačócy získal na MS v Baku striebornú medailu v trape a zaistil si miestenku na OH 2024 v Paríži.

Slovenská vlajka - ilustračné
Silná konkurencia pohltila slovenské reprezentantky: Nevadí, dievčatá, hlavy hore

BAKU - Švajčiarska reprezentantka v športovej streľbe Anja Sentiová sa stala majsterkou sveta v puške 50 m. V stredajšej súťaži v Baku triumfovala s nástrelom...

Slovenský strelec Patrik Jány
Pre nás žiadne dobré správy, raduje sa Čech: Slovenskí chlapci nemali presné mušky

BAKU - Českí strelec Petr Nymburský sa stal majstrom sveta v puške 50 m. V utorňajšej súťaži vybojoval zlato nástrelom 626,5 bodu pred Číňanom Tu Lin-šumom...

FotoVideo Na snímke športová strelkyňa
VIDEO Dojatá Barteková stále nemôže uveriť: Naposledy sa mi to podarilo pred deviatimi rokmi

BRATISLAVA - Slovenská skeetarka Danka Barteková si na MS v Baku vybojovala miestenku na OH 2024 už v kvalifikácii a práve to jej dodalo pohodu vo finále.

Alexander Schmirl majstrom sveta, Slovákom Jánymu a Holkovi chýbalo do postupu pár bodov

BAKU - Rakúsky strelec Alexander Schmirl získal titul v ľubovoľnej malokalibrovke 3x40 na majstrovstvách sveta v Baku. Vo finále nazbieral 462,6 bodov...

Ďalšie zlato na konte našej hviezdy: Úspešná Slovenka stanovila nový svetový rekord!

ROTTERDAM - Zlatá medaila pribudla v Rotterdame na konto slovenskej výpravy na ME v parastreľbe. Postarala sa o ňu Veronika Vadovičová v miešanej disciplíne...

Daniela Pešková
V Azerbajdžane na MS získali zlato Číňania, Pešková so Šulekom skončili v kvalifikácii

BAKU - Čínski strelci Jü-tching Chuang a Li-chao Šeng získali na MS v Baku titul v súťaži miešaných tímov vzduchovej pušky 10 m. Slováci Daniela Demjén...

Foto Danka Barteková
Fantázia, radujme sa! Danka Barteková sa premiérovo stala majsterkou sveta v skeete

BAKU - Slovenská strelkyňa Danka Barteková vybojovala na MS v Baku titul v skeete. V šiestej sérii dodatočného finálového rozstrelu zdolala Američanku...

Slovenská reprezentantka v športovej
Výbuch radosti v Baku: Slovenské strelkyne dosiahli fantastický úspech

BAKU - Slovenské strelkyne Danka Barteková, Vanesa Hocková a Monika Štibravá získali na MS v Baku bronz v tímovej súťaži skeetu.

Nádejný začiatok v Baku: Barteková medzi najlepšími po prvom dni kvalifikácie skeetu

BAKU - Slovenská strelkyňa Danka Barteková figurovala na spoločnom treťom mieste po prvom dni kvalifikácie skeetu žien na majstrovstvách sveta v Baku s...

Druhý deň, druhé zlato: Slovensko má nové majsterky sveta!

ČANGWON - Slovenská strelkyňa Miroslava Hocková získala na juniorských MS v kórejskom Čangwone zlatú medailu v súťaži jednotlivcov i družstiev v skeete.

Foto Slovenská vlajka - ilustračné
Ohromný úspech našej mladej reprezentantky: Slovensko má majsterku sveta!

ČANGWON - Slovenská strelkyňa Miroslava Hocková získala na juniorských MS v kórejskom Čangwone zlatú medailu v skeete. Vo finále zostrelila rovnako ako...

Rehák-Štefečeková úspešne háji slovenské farby: Jediná z nášho kvarteta postúpila do finále trapu

LONATO - Slovenská strelkyňa Zuzana Rehák-Štefečeková obsadila šieste miesto vo finále trapu na podujatí Svetového pohára v streľbe z brokových zbraní...

Barteková takmer dosiahla hranicu 100 bodov: Po druhom dni je naďalej v boji o pódium

LONATO - Slovenská strelkyňa Danka Barteková je po druhom dni kvalifikácie skeetu na podujatí Svetového pohára v talianskom Lonate na 7. mieste. Po štyroch...

Na snímke slovenský reprezentant
Fantastická správa z Poľska: Slovensko na Európskych hrách vybojovalo ôsmy cenný kov!

VROCLAV - Slovenskí reprezentanti v športovej streľbe získali na III. európskych hrách v Poľsku strieborné medaily v tímovom trape.