Športová streľba - strana 6

Na snímke slovenskí reprezentanti
Športová streľba
O postup ich obral jediný zásah: Varga s Rehák-Štefečekovou vypadli v kvalifikácii trapu

DAUHA - Slovenskí strelci Erik Varga a Zuzana Rehák-Štefečeková nepostúpili na podujatí Svetového pohára v katarskej Dauhe v trape miešaných tímov do boja...

Slovenský strelec Patrik Jány
Skvelý úspech nášho reprezentačného strelca: Patrik Jány na ME vybojoval cenný kov!

TALLINN - Slovenský reprezentant v športovej streľbe Patrik Jány získal na ME v estónskom Tallinne striebornú medailu vo vzduchovej puške 10 m. V sobotnom...

Slovenská strelkyňa Zuzana Rehák
Rehák-Štefečeková vybojovala v trape ďalší cenný kov: Finálovú drámu v Dauhe rozhodol až rozstrel

DAUHA - Slovenská strelkyňa Zuzana Rehák-Štefečeková získala na podujatí Svetového pohára v katarskej Dauhe striebro v trape.

Juraj Tužinský
Šieste miesto mu na to nestačilo: Tužinský siahal na pódium, miestenku do Paríža nezískal

TALLINN - Slovenský strelec Juraj Tužinský obsadil na ME v estónskom Tallinne 6. miesto v disciplíne vzduchová pištoľ 10 m. Nepodarilo sa mu tak po tretí...

Nie je to ono, Slovenky sa trápia: Po prvom dni kvalifikácie sú mimo postupových miest

DAUHA - Slovenské strelkyne sú po prvom dni súťaže v trape na podujatí Svetového pohára v brokových zbraniach mimo postupových miest.

Slovenská strelkyňa Danka Barteková
Dokonalá paľba, sto klobúkov dole! Danka Barteková prekonala svetový rekord

DAUHA - Slovenská strelkyňa Danka Barteková nepostúpila na pretekoch Svetového pohára v Katare do záverečnej fázy. V semifinále trafila 23 z 30 terčov...

Daniela Demjén-Pešková
Finále SP v streľbe v Káhire bez slovenskej účasti: Najlepší výkon v kvalifikácií podala Ňakátová

KÁHIRA - Švajčiarka Nina Christenová triumfovala v disciplíne ľubovoľná malokalibrovka 3x40 na podujatí Svetového pohára v streľbe zo vzduchových zbraní...

Slovákom dnešný deň nevyšiel: Šulek a Jány nepostúpili v Káhire z kvalifikácie

KÁHIRA - Slovenskí strelci nepostúpili z kvalifikácie vzduchovej pušky na 10 m na podujatí Svetového pohára v Káhire.

Lepší úvod si ani nemohol predstaviť: Juraj Tužinský triumfoval v Káhire

KÁHIRA - Slovenský pištoliar Juraj Tužinský triumfoval v úvode podujatia Svetového pohára športových strelcov v Káhire. Vo vzduchovej pištoli viedol už...

Barteková tesne zdolala krajanku Hockovú a oslavuje piaty triumf: Obe môžeme byť spokojné

LUSAIL - Slovenská strelkyňa Danka Barteková sa stala víťazkou súťaže v skeete na Katar Open.

Pešková triumfovala vo Svetovom pohári: Slovenská strelkyňa dosiahla takýto úspech po prvýkrát

JAKARTA - Slovenská strelkyňa Daniela Demjén Pešková zvíťazila na pretekoch Svetového pohára v indonézskej Jakarte v disciplíne športová puška 60. Tridsaťosemročná...

Kamila Novotná
Na postup do finálovej osmičky im to nevyšlo: Novotná aj Pešková skončili v kvalifikácii

JAKARTA - Slovenská strelkyňa Kamila Novotná obsadila na pretekoch Svetového pohára v Jakarte 17. miesto v disciplíne vzduchová puška 10 m. V kvalifikácii...

Jana Špotáková
Prebojovala sa medzi elitnú osmičku a obstojne zvládla finále: Špotáková skončila siedma

RABAT - Slovenská strelkyňa Jana Špotáková obsadila na podujatí Svetového pohára v Rabate siedme miesto v trape. Vo finále zvíťazila Mar Molneová Magrinaová...

Slovenská reprezentantka v športovej
V Rabate jej to nevyšlo: Barteková nepostúpila do finále skeetu

RABAT - Slovenská reprezentantka v športovej streľbe Danka Barteková nepostúpila do finále skeetu na podujatí Svetového pohára v brokových zbraniach v...

FotoVideo Na snímke slovenský reprezentant
Video Športová streľba
VIDEO Slovenský strelecký zväz ocenil najlepších športovcov za rok 2022, dvaja s istotou OH

BRATISLAVA - Celkovo 24 strelcov ocenil Slovenský strelecký zväz za úspešnú reprezentáciu v roku 2022.

Slovenská hviezda už myslí na Paríž: Toto je pre mňa dôležitejšie ako MS

BRATISLAVA - Slovenská parastrelkyňa Veronika Vadovičová sa už teraz sústredí na paralympijskú prípravu pred Parížom 2024. Miestenku na vrcholové podujatie...

Veronika Vadovičová
Opäť medaila z majstrovstiev sveta: Vadovičová pridala do zbierky ďalší cenný kov!

AL AIN - Slovenská parastrelkyňa Veronika Vadovičová získala na MS v Al Aine ďalší cenný kov. Po dvoch zlatých medailách vybojovala bronz v disciplíne...

Na snímke slovenská reprezentantka
Vo finále nedala súperkám šancu: Veronika Vadovičová získala druhé zlato na MS!

AL AIN - Slovenská reprezentantka v parastreľbe Veronika Vadovičová získala druhé zlato na MS v Al Aine. Po prvenstve v disciplíne R3 zvíťazila aj v disciplíne...

Slovenský reprezentant v parastrelectve
Fantastický výsledok! Slovenský parastrelec berie na MS striebornú medailu

AL AIN - Slovenský reprezentant v parastrelectve Radoslav Malenovský získal striebornú medailu na MS v Al Aine v Spojených arabských emirátoch. Druhé miesto...

Veronika Vadovičová opäť dominovala: Svetový rekord a titul majsterky sveta!

AL AIN - Slovenská reprezentantka v parastrelectve Veronika Vadovičová sa stala majsterkou sveta v disciplíne R3 - vzduchová puška v ľahu.