Online prenosy z Tour de France - strana 7

Peter Sagan
Tour de France
Etapy Tour de France 2020

Pozrite si kompletný zoznam etáp, ktoré absolvujú pretekári na Tour de France 2020. Poradie a názvy etáp, dĺžky a profily tratí, výsledky.

Na snímke zľava slovenský
Peter Sagan na TdF
Peter Sagan v poslednej etape Tour de France

PARÍŽ - Talian Vincenzo Nibali zvíťazil v skrátenej sobotňajšej 20. etape v poradí 106. ročníka cyklistických pretekov Tour de France. Tá pre zlé poveternostné...

20. etapa na Tour
Tour de France Etapy
20. etapa na Tour de France

ALBERTVILLE – Kolumbijský cyklista Egan Bernal sa stane víťazom 106. ročníka Tour de France. Jazdec stajne Ineos si udržal dres aj v predposlednej 20....

Tour de France -
Online prenosy
17. etapa na Tour de France

PONT DU GARD - 29-ročný Talian Matteo Trentin sa stal víťazom 17. etapy Tour de France. V cieli dominoval jednoznačným spôsobom, v cieli si vyslúžil honor...

16. etapa na Tour de France

NIMES – Slovenský cyklista Peter Sagan obsadil 4. miesto v utorňajšej 16. etape 106. ročníka Tour de France. Z triumfu na rovinatej 177 km dlhej trase...

Peter Sagan
15. etapa na Tour de France

FOIX - Britský cyklista Simon Yates ovládol nedeľňajšiu 15. etapu na 106. ročníku Tour de France. Dvadsaťšesťročný jazdec zoskupenia Mitchelton-Scott zvíťazil...

13. etapa na Tour de France

PAU - Domáci cyklista Julian Alaphilippe z tímu Deceuninck-Quick-Step triumfoval v piatkovej trinástej etape Tour de France. Nositeľ žltého dresu zvýšil...

12. etapa na Tour de France

BAGNERES-DE-BIGORRE - Britský cyklista Simon Yates sa stal víťazom štvrtkovej 12. etapy na 106. ročníku pretekov Tour de France. Trasa z Toulouse do Bagneres-du-Bigorre...

Peter Sagan
11. etapa na Tour de France

TOULOUSE – Slovenský cyklista Peter Sagan obsadil štvrté miesto v stredajšej 11. etape 106. ročníka Tour de France.

10. etapa na Tour de France

ALBI - Slovenský cyklista Peter Sagan z tímu Bora-hansgrohe obsadil 5. miesto v pondelkovej 10. etape 106. ročníka Tour de France. Víťazom sa stal Belgičan...