Online prenosy z Tour de France - strana 9

Peter Sagan
Peter Sagan
Diabolský plán vyšiel na jednotku s hviezdičkou: Americká hviezda dala všetkým na frak!

LA COVATILLA - Americký cyklista Ben King vyhral z úniku nedeľňajšiu 9. etapu 73. ročníka Vuelty. Jazdec stajne Dimension Data zvládol najlepšie záverečné...

FotoVideo Lucas Moura sa teší
Video Anglicko
VIDEO Manchester United na kolenách: Od Tottenhamu vyfasoval zdrvujúcu nakladačku!

MANCHESTER - Futbalisti Tottenhamu zvíťazili na ihrisku Manchestru United 3:0 v pondelňajšom stretnutí 3. kola najvyššej anglickej futbalovej súťaže Premier...

FotoVideo Geraint Thomas
Video Tour de France
VIDEO Časovku ovládol Dumoulin o sekundu pred Froomom: Thomas sa stane celkovým víťazom

ESPELETTE - Britský cyklista Geraint Thomas sa stane celkovým víťazom 105. ročníka prestížnych pretekov Tour de France. Na premiérový triumf na TdF v kariére...

FotoVideo Na snímke francúzsky cyklista
Video Peter Sagan na TdF
VIDEO Sagan aj doráňaný v top desiatke! Démare sa konečne dočkal víťazstva

PAU - Francúz Arnaud Démare z tímu Groupama-FDJ sa dočkal víťazstva na 105: ročníku Tour de France. Záverečný hromadný šprint štvrtkovej 18. etapy v jednom...

FotoVideo Nairo Quintana a jeho
VIDEO Sagan sa v náročnej etape nevyhol pádu, sedemnásta kapitola Tour korisťou Quintanu

SAINT LARY SOULAN - Kolumbijčan Nairo Quintana zvíťazil v stredajšej 17. etape 105. ročníka cyklistických pretekov Tour de France. Krátku (65 km), ale...

FotoVideo Francúzsky cyklista Julian Alaphilippe
VIDEO Prvá etapa v Pyrenejách korisťou Alaphilippa: Celkové poradie bez výraznejších zmien

BAGNÉRES-DE-LUCHON - Francúz Julian Alaphilippe sa stal víťazom utorkovej 16. etapy z Carcassonne do Bagnéres-de-Luchon na 105. ročníku Tour de France....

Video Magnus Cort Nielsen oslavuje
VIDEO Skvelý Sagan opäť bojoval a zvýšil svoj náskok: Aj 15. etapa Tour korisťou Astany

CARCASSONNE - Slovenský cyklista Peter Sagan bol v úniku, ale napokon nebojoval o víťazstvo v nedeľňajšej 15. etape na 105. ročníku Tour de France, ktorá...

FotoVideo Peter Sagan si v
VIDEO Výborný Sagan skvele zvládol aj kopcovitú etapu: Tourminátor siahal na pódium!

MENDE - Slovenský cyklista Peter Sagan skončil na štvrtom mieste v sobotňajšej 14. etape na 105. ročníku Tour de France, ktorá viedla zo Saint-Paul-Trois-Chateaux...

FotoVideo Peter Sagan
VIDEO Famózny Sagan s ďalším triumfom: V trinástej etape nedal súperom šancu!

VALENCE - Slovenský cyklista Peter Sagan z tímu Bora-Hansgrohe sa stal víťazom 13. etapy 105. ročníka Tour de France z Bourg d'Oisans do Valence, ktorá...

FotoVideo Na snímke líder celkového
VIDEO Thomas triumfoval aj na vrchole Alpe d'Huez: Pred Froomeom zvýšil svoj náskok

BOURG-SAINT-MAURICE LES ARCS - Geraint Thomas sa stal víťazom dvanástej etapy 105. ročníka Tour de France z Bourg-Saint-Maurice Les Arcs na vrchol Alpe...