Online prenosy z Tour de France - strana 8

Tour de France -
Peter Sagan na TdF
7. etapa na Tour de France

BELFORT - Slovenský cyklista Peter Sagan obsadil v piatkovej najdlhšej etape na 106. ročníku Tour de France tretie miesto. V záverečnom špurte nestačil...

Šiesta etapa Tour de
Online prenosy
6. etapa na Tour de France 2019

MYLHÚZY - Belgický cyklista Dylan Teuns triumfoval v 6. etape 106. ročníka Tour de France. Jazdec stajne Bahrajn Merida zvládol náročnú horskú 160 kilometrovú...

Tour de France 2019
5. etapa na Tour de France

COLMAR – Slovenský cyklista Peter Sagan triumfoval v 5. etape 106. ročníka Tour de France. Jazdec stajne Bora-Hansgrohe sa presadil v hromadnom špurte...

Tour de France
4. etapa Tour de France

NANCY – Slovenský cyklista Peter Sagan obsadil štvrté miesto v 4. etape 106. ročníka Tour de France. Jazdec stajne Bora-Hansgrohe finišoval v hromadnom...

3. etapa Tour de France

ÉPERNAY - Francúzsky cyklista Julian Alaphilippe (Deceuninck Quick-Step) sa stal víťazom pondelkovej 3. etapy na 106. ročníku Tour de France a stal sa...

Foto Tím Jumbo Visma v
2. etapa Tour de France

BRUSEL - Holandský tím Jumbo-Visma sa stal víťazom 2. etapy na 106. ročníku Tour de France, ktorou bola tímová časovka na 27,6 km so štartom aj cieľom...

Peter Sagan s kolegami
Peter Sagan
4. etapa Tirreno-Adriatico

FOSSOMBRONE - Kazach Alexej Lucenko z tímu Astana sa stal víťazom 4. etapy na 54. ročníku cyklistických pretekov Tirreno-Adriatico, ktoré sú súčasťou kalendára...

FotoVideo Luka Modrič
Video Reprezentácia
Celé Chorvátsko môže znovu oslavovať: Luka Modrič kraľuje futbalovým hviezdam!

LONDÝN - Najlepším hráčom roka 2018 podľa Medzinárodnej futbalovej federácie (FIFA) sa stal Chorvát Luka Modrič z Realu Madrid, triumfoval v ankete The...

Video Peter Sagan
VIDEO Pinot využil taktizovanie súperov a vyhral 15. etapu Vuelty, Sagan zvládol hory svojím tempom

COVADONGA - Francúzsky cyklista Thibaut Pinot sa stal víťazom 15. etapy pretekov Grand Tour Vuelta a Espaňa z Ribera de Arriba na vrchol stúpania Lagos...

Video Peter Sagan po kolízii
VIDEO Yates ovládol náročnú 14. etapu a má červený dres, Sagan podľa očakávania zaostal

NAVA - Britský cyklista Simon Yates sa stal víťazom sobotňajšej 14. etapy na pretekoch Grand Tour Vuelta a Espaňa. Dvadsaťšesťročný jazdec tímu Mitchelton-Scott...