VIDEO Írsky boxer po prehre rozdával prostredníky: Ste skorumpovaní bastardi!

RIO DE JANEIRO - Írsky boxer Michael Conlan po štvrťfinálovej porážke na olympijských hrách v Riu de Janeiro zúril. Svetovú federáciu AIBA označil za podvodný...

Video Mark Cavendish vbehol do
VIDEO Cavendish narušil vysielanie BBC: Rozhovor naživo? Nevadí, ja som tu dôležitý

RIO DE JANEIRO - Ešte predtým, ako si britský cyklista Mark Cavendish vyplnil na dráhe v Riu de Janeiro sen o olympijskej medaile, nečakane narušil živé...

Foto Brazílčanky nečakane vypadli už
LOH 2016
Čierny deň pre domácu krajinu: Brazílske športovkyne totálne pohoreli

RIO DE JANEIRO - Brazília zažila v utorok na olympiáde v Riu de Janeiro čierny deň v ženských kolektívnych športoch. Favorizované domáce tímy vypadli z...

Michael Phelps
LOH 2016
Phelps sa zrejme ukáže aj na ďalšej olympiáde: Tentoraz však nezíska žiadnu medailu

RIO DE JANEIRO - Najúspešnejší plavec aj športovec olympijskej histórie Michael Phelps už má víziu, čo bude robiť po skončení závratnej kariéry. Držiteľovi...

Foto Doráňané Nikki Hamblin a
LOH 2016
FOTO Rio napísalo najkrajší olympijský príbeh: Za tento skutok prišla poriadna odmena

RIO DE JANEIRO - Olympiáda v Riu priniesla ďalší dôkaz, o čom toto podujatie skutočne je. Nie vždy je to iba o súťaživosti. V tejto rozprávke zvíťazil...

Stefan Henze
LOH 2016
Nemecký tréner našiel v Riu smrť: Tragické úmrtie zachránilo štyri ľudské životy

RIO DE JANEIRO - Orgány zosnulého trénera nemeckých vodných slalomárov Stefana Henzeho, ktorý počas olympiády v Riu de Janeiro podľahol ťažkým zraneniam...

Vincent Farkas a Martina
LOH 2016
Kohlová je nadšená z desiateho miesta, Farkas: O niečom takom sa mi ani nesnívalo

RIO DE JANEIRO - V rýchlostnej kanoistike sa v utorok predstavili okrem Petra Gelleho vo svojich B-finále na Hrách XXXI. olympiády v brazílskom Riu de...

Foto Renaud Lavillenie
LOH 2016
Francúzsky atlét si proti sebe poštval publikum: Vypískali ho aj na stupni víťazov!

RIO DE JANEIRO - Francúz Renaud Lavillenie zrejme netušil, že počas slávnostného odovzdávania medailí po súťaží žŕdkarov na olympijských hrách v Riu de...

Foto Simone Bilesová
LOH 2016
Fenomén OH v Riu Bilesová po štvrtom zlate: Užila som si každý moment

RIO DE JANEIRO - Americká reprezentantka v športovej gymnastike Simone Bilesová získala na olympijských hrách v Riu de Janeiro zlatú medailu v prostných....

Foto Jana Velďáková
LOH 2016
Slovenská atlétka Velďáková bude vo finále diaľkarok chýbať: Od postupu ju delilo 5 cm

RIO DE JANEIRO - Slovenská reprezentantka Jana Velďáková bude chýbať vo finále súťaže diaľkarok na olympijských hrách v Riu de Janeiro. Skúsená 35-ročná...

Video Hirokiho Ogitu pripravil o
VIDEO Japonský atlét hitom v Riu: O medailový sen ho pripravil vlastný penis!

RIO DE JANEIRO - Pýcha ho pripravila o medailový sen! Japonský skokan o žrdi Hiroki Ogita skončil pred bránami finále na olympijských hrách v Rio de Janeiro....

Ondrej Kružel
LOH 2016
Vzpierač Kružel na konečnom 18. mieste: Najlepší výkon v tomto roku

RIO DE JANEIRO - Slovenský reprezentant vo vzpieraní Ondrej Kružel obsadil konečné 18. miesto v hmotnostnej kategórii nad 105 kg na olympijských hrách...

Víťazné oslavy švédskych futbalistiek
LOH 2016
Brazílskym futbalistkám sa rozplynul zlatý olympijský sen: Švédky vo finále proti Nemecku

RIO DE JANEIRO - Domáce reprezentantky Brazílie nezískajú zlaté medaily v rámci turnaja futbalistiek na Hrách XXXI. olympiády v Riu de Janeiro. Brazílčanky...

Will Claye získal v
LOH 2016
Romantika v Riu: Najskôr získal olympijskú medailu, potom požiadal priateľku o ruku

RIO DE JANEIRO - Najskôr získal olympijskú medailu, potom požiadal priateľku o ruku. Americký trojskokan Will Claye len niekoľko minút potom, ako si vo...

Foto Richard Nagy
LOH 2016
Nagy nebojoval iba s náročnou traťou: Zavreli ma do balíka a už som dostával zľava-sprava!

RIO DE JANEIRO - Slovenský plavec Richard Nagy obsadil na OH v Rio de Janeiro v utorkovom maratóne na 10 km v otvorenom mori 20. miesto. Pôvodne dohmatol...

Foto Peter Gelle
LOH 2016
Gelle po zbabranom finále zúril: Štyri roky práce sú kvôli tomuto v prdeli!

RIO DE JANEIRO - Veľké sklamanie, až beznádej, bolo badať na tvári slovenského reprezentanta v rýchlostnej kanoistike Petra Gelleho po utorkovom A-finále...

Venus Williamsová
WTA
Na olympiádu v štyridsiatke? Venus si vie predstaviť štart o štyri roky v Tokiu

RIO DE JANEIRO - Americká niekdajšia jednotka svetového rebríčka tenistiek Venus Williamsová nevylúčila svoju účasť na OH 2020 v Tokiu. Mala by 40 rokov.

LOH 2016
Gelle sa pobil o medailový sen: Čo nevyšlo Slovensku, to sa podarilo Česku

RIO DE JANEIRO - Slovenský reprezentant v rýchlostnej kanoistike Peter Gelle obsadil v A-finále K1 na 1000 m na OH v Riu de Janeiro posledné ôsme miesto....

Slovenská rýchlostná kajakárka Martina
Vodné športy
Skvelý výsledok z Ria: Kohlová v B-finále K1 na dvojstovke druhá, hovorila o zadosťučinení

RIO DE JANEIRO - Celkovo desiate miesto. Slovenská rýchlostná kanoistka Martina Kohlová obsadila v B-finále K1 na 200 m na olympijských hrách v Riu de...