Dva ďalšie dopingové prípady im vzali nádej: Rusi na slávnostnom ukončení bez vlajky krajiny

PJONGČANG - Medzinárodný olympijský výbor (MOV) v nedeľu na sklonku ZOH 2018 v juhokórejskom Pjongčangu nepovolil 168 ruským športovcom účasť na slávnostnom...

Vonnová rozptýlila časť popola
ZOH 2018
Byť štvrtý na olympiáde je to najhoršie: Najzaujímavejšie hlasy športovcov o nepopulárnom zemiaku

PJONGČANG - S úspechmi športovcov na zimných olympijských hrách v kórejskom Pjongčangu do sveta putovali predovšetkým vyjadrenia víťazov či medailistov,...

Anton Siekel
Slováci na ZOH 2018
Prezident olympijského výboru zhodnotil účinkovanie Slovenska: Čaká nás obdobie výziev!

PJONGČANG - Bolo by falošné, keby som naše vystúpenie na zimných olympijských hrách hodnotil ako neúspech. Najmä po úspechoch, ktoré dosiahla Anastasia...

Víťazné oslavy Švédok
ZOH 2018
Zlato v curlingu získali Švédky, striebro pre domáce reprezentantky

PJONGČANG - Reprezentantky Švédska získali zlaté medaily v curlingu žien na zimných olympijských hrách 2018 v juhokórejskom Pjongčangu. V nedeľňajšom finále...

Zlaté nemecké kvarteto Francesco
ZOH 2018
Víťazné double Nemca Friedricha, v Pjongčangu uspel aj v štvorboboch

PJONGČANG - Zlaté medaily v súťaži mužských štvorbobov na XXIII. zimných olympijských hrách v juhokórejskom Pjongčangu získala nemecká posádka pilota Francesca...

Foto Olympijskí športovci z Ruska
Hokej na ZOH 2018
Nemecko malo historické olympijské zlato na dosah: Dramatické finále rozhodlo až predĺženie

KANGNUNG - Hokejisti Ruska pod hlavičkou Olympijskí športovci z Ruska získali zlaté olympijské medaily na XXIII. zimných olympijských hrách v kórejskom...

Slovenská biatlonistka Paulína Fialková
Doma je už aj Paulína Fialková: Otvorene priznala, čo ju poháňalo v túžbe za úspechom

BRATISLAVA - Po trojnásobnej medailistke Anastasii Kuzminovej bola druhá najúspešnejšia slovenská biatlonistka i športovkyňa na ZOH 2018 v kórejskom Pjongčangu...

Martin Erat
Odohral olympiádu a povedal dosť: Česi sa lúčia so skúsenou oporou!

PJONGČANG - Kapitán českého národného hokejového tímu na zimných olympijských hrách 2018 v juhokórejskom Pjongčangu Martin Erat vo veku 36 rokov ukončil...

Ľubomír Višňovský
Kritický Ľubomír Višňovský prehovoril: Nezalepme si oči Kuzminovej medailami!

BRATISLAVA - Anastasia Kuzminová sa vrátila na Slovensko po úspešnej olympiáde v Pjongčangu. Na jej vydarené ťaženie sa pozrel aj bývalý hokejový reprezentant...

Kanaďania oslavujú gól v
Kanaďania nepripustili žiadnu drámu: Porazili Čechov a odchádzajú s bronzom!

PJONGČANG - Kanadskí hokejisti získali bronzové medaily na zimných olympijských hrách v juhokórejskom Pjongčangu. "Javorové listy" zdolali Česko 6:4 v...

Lee Seung-Hoon
ZOH 2018
Národný hrdina potešil na záver olympiády: Kórea sa teší zo zlata v rýchlokorčuľovaní

PJONGČANG - Kórejský rýchlokorčuliar Lee Seung-Hoon vybojoval zlatú medailu v pretekoch s hromadným štartom na ZOH v Pjongčangu. Na ovále v Kangnungu sa...

Nana Takagiová
ZOH 2018
Domáca korčuliarka musela skloniť hlavu: Japonka Takagiová zažila premiéru snov!

PJONGČANG - Japonská rýchlokorčuliarka Nana Takagiová získala zlatú medailu v pretekoch s hromadným štartom na ZOH v Pjongčangu. Na ovále v Kangnungu získala...

Thomas Bach a hovorca
ZOH 2018
Rokovania MOV o Rusoch sa nikam neposunuli: Športovci z veľkej zeme čakajú na rozhodnutie

PJONGČANG - Medzinárodný olympijský výbor (MOV) v nedeľu rozhodne o tom, či zruší suspendáciu Ruska a či sa budú môcť jeho športovci predstaviť na záverečnom...

Foto Ester Ledecká v Pjongčangu
ZOH 2018
Česká superstar medzi TOP športovkyňami sveta: Kráľovná zimných hier dokázala, čo nikto predtým

PJONGČANG - Týždeň po senzačnom víťazstve v super-G plní Češka Ester Ledecká znovu popredné stránky svetových médií. Zisk zlatej medaily na lyžiach aj...

Slovenská lyžiarka Barbara Kantorová
Kantorová musí na operáciu: Takto dlho potrvá rekonvalescencia našej lyžiarky

PJONGČANG - Slovenská lyžiarka Barbara Kantorová podstúpi operáciu pravého kolena, ktorého zranenie utrpela na piatkovom tréningu pred tímovou súťažou...

Dave Duncan
ZOH 2018
Škandál v Pjongčangu: Kanadský reprezentant s manželkou a trénerom opitý ukradol auto

PJONGČANG - Juhokórejská polícia zatkla reprezentanta Kanady v akrobatickom lyžovaní, jeho manželku a trénera za to, že v dejisku zimných olympijských...

Petra Vlhová počas tímovej
Zimné športy
Vlhovú skolila olympijská únava: Keď som ráno vypla budík, ani som nevedela, či mám preteky

ALPENSIA - Málokto mal taký nabitý súťažný program na zimných olympijských hrách v Pjongčangu ako slovenská zjazdárka Petra Vlhová, Absolvovala kompletný...

ZOH 2018
Ledecká píše olympijskú históriu: Slová fenomenálnej Češky po druhom pjongčangskom zlate

PJONGČANG - Svojou prvou zlatou medailou na ZOH v Pjongčangu šokovala Češka Ester Ledecká celý športový svet. Víťazstvo snoubordovej špecialistky v lyžiarskom...

Foto Víťazné oslavy zlatých Američanov
ZOH 2018
Reprezentanti USA s premiérovým curlingovým zlatom: Dramatické finále rozhodla ôsma zmena

PJONGČANG - Reprezentanti USA si vybojovali zlaté medaily v curlingu mužov na zimných olympijských hrách 2018 v juhokórejskom Pjongčangu. V sobotňajšom...

Nórsky tím oslavuje zisk
ZOH 2018
Nóri píšu históriu: V Pjongčangu už prekonali medailové maximum Američanov!

PJONGČANG - Športovci z Nórska sa v sobotu postarali o nové maximum v počte získaných medailí na ZOH v podaní jednej krajiny.