Hokej v Európe - strana 18

Video Marcel Štefančík vo Švédsku
Video Európa
VIDEO Iba 18-ročný slovenský talent zahviezdil: Parádnym sólom z vlastnej tretiny ohúril Švédsko!

LULEA - Stále iba 18-ročný obrovský talent slovenského hokeja Marcel Štefančík parádnym gólovým sólom z vlastnej tretiny rozhodol o výhre Lulea U20 a svojim...

Video Na snímke hráči Sparty
VIDEO Sparta Praha postúpila do štvrťfinále Ligy majstrov, Leksand odvrátil hrozbu vypadnutia

PRAHA - Český hokejový klub Sparta Praha postúpil v Lige majstrov do štvrťfinále. Tím z hlavného mesta síce prehral v utorkovej odvete osemfinále so švédskou...

Na snímke radosť hráčov
Slovensko
Obrovské sklamanie na Kontinentálnom pohári: Poprad nepostúpil na finálový turnaj

KRAKOV - Hokejisti HK Poprad nepostúpili na finálový turnaj Kontinentálneho pohára. Definitívne o tom rozhodlo víťazstvo Krakova nad Asiagom 4:3 po predĺžení...

Samuel Mlynarovič
Slovensko
Slovenský hokejista dostal v Poľsku padáka: Od legionára vyžadujeme viac!

JASTRZEBIE - Slovenský hokejista Samuel Mlynarovič predčasne skončil v poľskom tíme JKH GKS Jastrzebie. Klub s ním rozviazal zmluvu pre neuspokojivé výkony.

Slovensko
Poprad nevyužil šancu postúpiť v predstihu: S poľským s Krakovom prehral po nájazdoch

KRAKOV - Hokejisti HK Poprad prehrali vo svojom druhom dueli v E-skupine Kontinentálneho pohára v Krakove s domácou Cracoviou 3:4 po predĺžení a nájazdoch....

Video Libor Hudáček v drese
VIDEO Hudáček sa opäť dokázal presadiť: Týmto gólom naštartoval skvelý obrat Lugana!

BERN - Slovenský útočník Libor Hudáček sa gólom podieľal na víťazstve Lugana v piatkovom zápase 26. kola švajčiarskej hokejovej ligy nad Ambri-Piotta 5:2....

Európa
HK Poprad vstúpil úspešne do turnaja o Kontinentálny pohár: Na úvod triumf nad talianskym súperom

KRAKOV - Hokejisti HK Poprad vstúpili úspešne do turnaja o Kontinentálny pohár. V piatkovom zápase E-skupiny zdolali v poľskom Krakove talianske Asiago...

Popradský útočník Dalibor Bortňák
Európa
Za kamzíkov odohral len 8 zápasov: Bortňák bude hrať po odchode z Popradu za Black Wings Linz

LINZ - Slovenský hokejový útočník Dalibor Bortňák bude po nedávnom konci v klube HK Poprad pokračovať v kariére v medzinárodnej IHL. Na zmluve sa dohodol...

Tvrdý trest pre skupinu
Európa
Tvrdý trest pre skupinu ukrajinských hokejistov: Zväz bol nekompromisný

KYJEV - Disciplinárna komisia Ukrajinskej hokejovej federácie (FHU) dočasne pozastavila siedmim hráčom národného tímu štart vo všetkých súťažiach. Ako...

Peter Trška
Česko
Peter Trška vyriešil svoju budúcnosť: Po konci v PSG Berani Zlín zamieri do Nemecka

BREMERHAVEN - Slovenský hokejový obranca Peter Trška bude v kariére pokračovať v najvyššej nemeckej súťaži DEL. Na zmluve sa dohodol s klubom Fischtown...

Na snímke Samuel Kňažko
Európa
Dostal jedinú šancu: Kňažko v TPS Turku skončil a presúva sa do zámoria

TURKU - Fínsky hokejový klub TPS Turku po vzájomnej dohode rozviazal zmluvu s obrancom Samuelom Kňažkom. Devätnásťročný Slovák bude podľa oficiálnej stránky...

VIDEO Libor Hudáček opäť najlepším hráčom Lugana: Jeho gól na Biel nestačil

BIEL - Hokejisti Lugana prehrali v piatkovom zápase švajčiarskej ligy na ľade Bielu 1:4. Jediný gól hostí strelil v 36. minúte slovenský útočník Libor...

Video Libor Hudáček so spoluhráčmi
VIDEO Hudáček vo Švajčiarsku s piatym gólom: Presným zásahom prispel k víťazstvu Lugana

BERN - Slovenský hokejista Libor Hudáček prispel gólom k víťazstvu Lugana nad Ajoie 4:1 v utorkovom zápase švajčiarskej National League. Pre slovenského...

Jaromír Jágr opäť priviedol
Česko
Legendárny Jaromír Jágr sa dočkal ďalšej veľkej ceny: V prestížnej ankete prekonal aj Dacjuka!

ZUG - Legendárny český hokejový útočník Jaromír Jágr ovládol anketu Európskej asociácie hokejových klubov a získal cenu za celoživotný prínos "The Warrior...

Video Kristián Pospíšil
VIDEO Z vlastného pásma až ku gólu: Kristián Pospíšil predviedol vo Fínsku brilantné majstrovstvo!

HELSINKI - Hokejisti lídra fínskej ligy TPS Turku v zostave so slovenským útočníkom Jurajom Slafkovským vyhrali v sobotnom dueli najvyššej súťaži doma...

VIDEO Hudáček sa odtrhol z reťaze: Ďalšími dvomi gólmi poslal svoj tím do predĺženia!

LANGNAU - Slovenský hokejista Libor Hudáček zažíva fantastický štart vo svojom novom klube HC Lugano. V utorok vo svojej premiére prispel dvomi gólmi k...

Na snímke vľavo hore
Bratislava Capitals
Capitals natiahli sériu prehier: Na domácom ľade dostali debakel od Grazu

BRATISLAVA - Hokejisti iClinic Bratislava Capitals prehrali v piatkovom zápase 11. kola IHL s rakúskym tímom Graz 99ers 1:5. V súťaži si pripísali tretiu...

Video Róbert Lantoši v drese
VIDEO Lantoši spasil Linköping: Krásnym blafákom strelil gól a premenil rozhodujúci nájazd

ŠTOKHOLM - Slovenský hokejový útočník Róbert Lantoši strelil gól a premenil rozhodujúci nájazd pri štvrtkovej výhre Linköpingu vo švédskej lige na ľade...

Libor Hudáček
Európa
Lepší štart si ani nemohol priať: Hudáček sa pri debute za Lugano zaskvel dvoma gólmi!

LUGANO - Slovenský hokejový útočník Libor Hudáček sa pri svojom debute v drese švajčiarskeho HC Lugano zaskvel dvoma gólmi. Zariadil tak triumf svojho...

Hokejisti Red Bull Mníchov
Európa
Koronavírus v kabíne nemeckého klubu: Red Bull Mníchov s ďalším odloženým zápasom

MNÍCHOV - Štrnásť hokejistov nemeckého klubu Red Bull Mníchov sa nakazilo koronavírusom. Pozitívne testy vyšli aj piatim členom realizačného tímu a vedenie...