KHL - strana 21

FotoVideo Ruskí hráči oslavujú gól
Video Reprezentácia
Ruskí juniori sú šokom pre celý turnaj: Degradácia? Omyl, český tréner to môže oľutovať

HELSINKI - Rusko poslalo na tradičný hokejový turnaj Karjala Cup reprezentáciu zloženú výhradne z juniorov do 20 rokov. Rozhodnutie Ruskej hokejovej federácie...

Hudy, čo to vymýšľaš
KHL
Hudáček hrdinom Nižnekamsku: Gólom a asistenciou pomohol k triumfu v Rige

RIGA - Slovenský hokejista Libor Hudáček prispel v sobotňajšom zápase KHL gólom a asistenciou k víťazstvu Neftechimiku Nižnekamsk na ľade Dinama Riga 3:1....

Alexander Svitov (v strede)
KHL
Kariéra majstra sveta je na konci: Titul má aj v dvadsiatke, dvakrát vyhral KHL

OMSK - Ruský hokejový útočník Alexander Svitov ukončil vo veku 38 rokov aktívnu kariéru. V nej dosiahol viacero významných úspechov vrátane titulu majstra...

Hráči fínskeho tímu Jokerit
KHL
Barys si v KHL poradil s Dinamom Riga bez inkasovaného gólu, Jokerit uspel v predĺžení

MOSKVA - Hokejisti Barysu Nur-Sultan zvíťazili v utorňajšom zápase KHL nad Dinamom Riga 3:0.

Igor Musatov
KHL
Bývalý hráč HC Slovan ide do väzenia: Podvod za stovky tisíc! Uškodila mu aj minulosť

MOSKVA - Bývalý ruský hokejový útočník Igor Musatov dostal trest štyri roky odňatia slobody. Súd v Moskve ho uznal vinným z podvodu s kryptomenou v hodnote...

Július Hudáček
KHL
Skvelý Hudáček v dráme vychytal ďalší triumf Spartaku, moskovské Dinamo zvládlo derby s CSKA

MOSKVA - Hokejisti Salavatu Julajev Ufa zvíťazili v nedeľňajšom zápase KHL nad Červenou hviezdou Kchun-lun 3:2 po predĺžení. V drese hostí sa predstavil...

Libor Hudáček
KHL
Mizerná séria nie a nie skončiť: Hudáček asistoval, no z víťazstva sa netešil

NIŽNEKAMSK - Hokejisti Neftechimiku Nižnekamsk podľahli v piatkovom zápase KHL Amuru Chabarovsk 1:3. Na jediný gól domácich prihral slovenský útočník...

KHL
Hudáček tesnej prehre nezabránil: Dramatické moskovské derby rozhodlo až predĺženie

MOSKVA - Hokejisti Spartaka Moskva v bránke s Júliusom Hudáčkom prehrali vo štvrtkovom derby v KHL s mestským rivalom CSKA Moskva 2:3 po predĺžení. Hudáček...

Michal Čajkovský a Dmitrij
KHL
Čajkovský pri triumfe moskovského Dinama, Macek rozhodol šláger Jekaterinburgu s Lokomotivom

MOSKVA - V šlágri stredajšieho zápasu v Kontinentálnej hokejovej lige (KHL) zvíťazili hokejisti Jekaterinburgu nad Lokomotivom Jaroslavľ 1:0 po predĺžení....

Martin Bakoš oslavuje gól
KHL
Ako na hojdačke, výhru vystriedala prehra: Bakošova asistencia Spartaku na body nestačila

MOSKVA - Slovenský útočník Martin Bakoš zaznamenal asistenciu v utorňajšom zápase Kontinentálnej hokejovej ligy, no jeho Spartak Moskva prehral so Severstaľom...

Sergej Moziakin
KHL
Ruský hokejový superman dosiahol poriadne vysokú métu: Neprekonateľné číslo!

MOSKVA - Ruský útočník Sergej Moziakin sa stal prvým hráčom v Kontinentálnej hokejovej lige (KHL), ktorý prekonal hranicu 900 bodov v súťaži. Rekordný...

Obranca Michal Čajkovský na
KHL
Čajkovského Dinamo nestačilo na Viťaz Podoľsk, SKA zdolal v šlágri Omsk

MOSKVA - Hráči Lokomotivu Jaroslavľ zvíťazili v pondelňajšom zápase Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) na ľade Salavatu Julajev Ufa 5:0. Pripísali si...

KHL
Superforma slovenského brankára nezostala bez povšimnutia: Šialene vysoká úspešnosť zákrokov

MOSKVA - Slovák Július Hudáček je najlepší brankár uplynulého týždňa v nadnárodnej Kontinentálnej hokejovej lige. Najlepších hokejistov za uplynulých sedem...

KHL
Skvelý Hudáček v KHL žiari: Likvidácia 36 striel súpera a asistencia na víťazný gól!

MOSKVA - Hokejisti Spartaku Moskva, v zostave aj so slovenským brankárom Júliusom Hudáčkom, zvíťazili 4:1 nad hráčmi Soči v nedeľňajšom zápase Kontinentálnej...

KHL
Hudáček dal jediný gól Nižnekamsku, v zápase s Jaroslavľom to však nestačilo

NIŽNEKAMSK - Ani gól slovenského útočníka Libora Hudáčka nepomohol hokejistom Neftechimiku Nižnekamsk k zisku bodov v KHL, v sobotňajšom stretnutí nestačili...

Slovenský hokejový brankár Július
KHL
Dokonalá prvá tretina základom úspechu: Hudáček zarmútil ofenzívnu mašinu Petrohradu

NIŽNEKAMSK - Slovenský hokejista Libor Hudáček si vo štvrtkovom zápase KHL pripísal asistenciu. Jeho Nižnekamsk však na svojom ľade podľahol Jekaterinburgu...

Hokej
Bondra skóroval pri výhre Kchun-lunu: Jokerit ukázal pevné nervy a dokonal skvelý obrat

MOSKVA - Slovenský útočník Dávid Bondra si vo svojom piatom tohtosezónnom vystúpení v drese Červenej hviezdy Kchun-lun otvoril bodový a zároveň strelecký...

Slovenský útočník Dávid Bondra
KHL
Petrohrad sa so súperom nemaznal, Bondrova Červená hviezda sa pomaly rozbieha

MOSKVA - Hráči Auru Chabarovsk zvíťazili v pondelňajšom zápase Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) na domácom ľade nad Jokeritom Helsinki 4:1. Kazaň vyhrala...

KHL
Hudáček čistým kontom vychytal výhru Spartaku, gól Libora Nižnekamsku na bodový zisk nestačil

MOSKVA - Ani gól slovenského útočníka Libora Hudáčka nepomohol k zisku bodov Neftechimiku Nižnekamsk v Kontinentálnej hokejovej lige (KHL), v nedeľňajšom...

KHL
Nižnekamsk zvíťazil na ľade Metallurgu: Hudáček prispel k triumfu asistenciou

MOSKVA - Slovenský hokejista Libor Hudáček prihral v piatkovom zápase KHL na gól a pomohol k víťazstvu Neftechimiku Nižnekamsk na ľade Metallurgu Magnitogorsk...