KHL - strana 18

Gólová radosť Michala Čajkovského
KHL
Michal Čajkovský v KHL veľkou hviezdou: Čistý hetrik za 10 minút mu vyniesol premiérové ocenenie

MOSKVA - Slovenského hráča Dinama Moskva Michala Čajkovského vyhlásili za najlepšieho obrancu týždňa v Kontinentálnej hokejovej lige (KHL). Ocenenie získal...

Július Hudáček
Hokej
Spartak Moskva utrpel vysokú prehru: Hudáček inkasoval až päť gólov

MOSKVA – V úvodnom sobotnom zápase hokejovej KHL zvíťazili hráči Ufy na ľade Barysu Nur-Sultan 3:2 po predĺžení. O víťazstve hostí rozhodol v 62. minúte...

Video Gólová radosť Michala Čajkovského
Video KHL
VIDEO Hrdina Čajkovský zažil v KHL životný zápas: Obrancovia nezvyknú často strieľať hetriky

MOSKVA - Slovenský hokejový reprezentant Michal Čajkovský bol ústrednou postavou piatkového zápasu KHL Dinamo Moskva - HK Soči (4:0). Dvadsaťosemročný...

KHL
Neuveriteľný výkon slovenského obrancu: Michal Čajkovský strelil čistý hetrik!

MOSKVA - Slovenský hokejový obranca Michal Čajkovský strelil čistý hetrik v rozmedzí jedenástich minút a výrazne sa podieľal na víťazstve Dinama Moskva...

Martin Bakoš
KHL
Bakoš v KHL s ďalšou asistenciou, Hudáčkovci sa výhier nedočkali

MOSKVA - Slovenský hokejista Martin Bakoš si pripísal vo štvrtkovom domácom zápase KHL proti Metallurgu Magnitogorsk na konto asistenciu. Jeho tím v bránke...

Bratia Tomáš a Hynek
KHL
Tomáš Zohorna končí po šiestich sezónach v KHL: Žiadam vás o pochopenie môjho rozhodnutia!

MOSKVA - Český hokejista Tomáš Zohorna z Amuru Chabarovsk predčasne ukončil sezónu v KHL z rodinných dôvodov. Ruský klub o tom informoval na svojom webe.

Libor Hudáček sa stal
KHL
Ani gól a asistencia Libora Hudáčka Nižnekamsku body nepriniesli, Amur zarmútil prítomných divákov

MOSKVA - Ani gól a asistencia slovenského hokejistu Libora Hudáčka nestačili k bodovému zápisu Neftechimiku Nižnekamsk. Hudáčkov tím prehral v utorkovom...

KHL
Hudáček a Bakoš pomohli ukončiť čiernu sériu: Spartak Moskva uspel s Torpedom Nižnij Novgorod

MOSKVA - Hokejisti Spartaka Moskva zvíťazili v pondelkovom zápase KHL doma nad Torpedom Nižnij Novgorod 3:2 po predĺžení. Ukončili tak trojzápasovú sériu...

KHL
Libor Hudáček strelil gól pri dráme Nižnekamsku, Adam Liška s asistenciou

MOSKVA - Slovenský hokejový útočník Adam Liška prispel jednou asistenciou k víťazstvu Severstaľu Čerepovec vo štvrtkovom zápase KHL na ľade Avtomobilistu...

Radosť hráčov Avangardu Omsk
KHL
KHL konečne s diváckou kulisou: Omsk môže povzbudiť približne tisícka fanúšikov

OMSK - Účastník Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) Avangard Omsk bude môcť v najbližšom domácom zápase počítať s podporou fanúšikov na tribúnach. Klub...

Adam Liška v drese
KHL
Liškov gól Čerepovcu na body nestačil, Július Hudáček si zachytal v moskovskom derby

MOSKVA - Gól slovenského útočníka Adama Lišku nestačil Severstaľu Čerepovec na úspech, v utorkovom zápase Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) prehral na...

KHL
Liškov gól Čerepovcu na výhru napokon nestačil, moskovské CSKA v šlágri pokorilO Petrohrad

MOSKVA - Slovenský útočník Adam Liška skóroval v drese Čerepovca, no jeho tím prehral v nedeľňajšom domácom stretnutí KHL s Dinamom Minsk 1:2 po samostatných...

Gólová radosť hráčov Magnitogorsku
Hokej
Magnitogorsk zdolal doma Ufu, Podoľsk rozhodol o víťazstve nad Soči v predĺžení

MAGNITOGORSK - Hokejisti Magnitogorska zvíťazili v sobotnom domácom stretnutí KHL nad Ufou 3:2. Hostia utrpeli prvú prehru po troch zápasoch a nebodovali...

Hokej
Hudáček v bráne nepomohol Spartaku, Čajkovský gólom doviedol Dinamo k víťazstvu

MOSKVA - Slovenský hokejový obranca Michal Čajkovský prispel v piatkovom zápase KHL gólom k víťazstvu Dinama Moskva nad Nižným Novogorodom 5:3. V 34. minúte...

Radosť hráčov CSKA Moskva
KHL
Hra mačky s myšou: Domáci schytali krutý debakel, valec menom CSKA nemal zľutovanie

MOSKVA - Hráči Amuru Chabarovsk zvíťazili v úvodnom utorňajšom zápase Kontinentálnej hokejovej ligy na domácom ľade nad Červenou hviezdou Kchun-lun 3:1....

Video Hráči Avangard Omsk skrelili
Video KHL
VIDEO Parádna súhra celého tímu: Puk lietal zo strany na stranu, až skončil v bráne

OMSK - Súboj dvoch prvotriednych klubov KHL priniesol krásny hokej. Predovšetkým jedna útočná akcia domáceho Omsku ulahodí každému hokejovému fanúšikovi....

Martin Bakoš sa raduje
Hokej
Bakoš v Helsinkách na roztrhanie! Ukázal čo v ňom je, Spartaku pomohol k ďalšej výhre

MOSKVA - Slovenský útočník Martin Bakoš výraznou mierou prispel k triumfu hokejistov Spartaka Moskva 4:1 na ľade Jokeritu Helsinki v piatkovom zápase KHL....

Radosť Lokomotivu po presnom
KHL
Hokejisti Lokomotivu Jaroslavľ víťaznú šnúru natiahli aj proti Petrohradu, triumf Omsku aj Minsku

MOSKVA - Hokejisti Lokomotivu Jaroslavľ zdolali vo štvrtkovom zápase KHL na domácom ľade SKA Petrohrad 4:1 a natiahli víťaznú sériu na tri stretnutia....

Hokej
Hudáček s Bakošom hviezdami zápasu: Spartak konečne vyhral, prerušil tak sériu prehier

MOSKVA - Hokejisti Spartaka Moskva triumfovali v stredajšom zápase KHL na ľade Čeľabinsku 6:2 a zastavili šnúru troch prehier. Druhý gól hostí zaznamenal...

KHL
Dvojbodový Bakoš a smutný Hudáček: Hrozivý koniec zápasu priniesol úplný obrat

MOSKVA - Slovenský hokejový útočník Martin Bakoš zaznamenal dve asistencie v pondelňajšom zápase Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL), no jeho Spartaku...