Zimné športy - strana 8

Oslavujúci Paal Golberg
Beh na lyžiach
Suverenita severskej veľmoci pokračuje: Nórski bežci ovládli tímšprint v Lahti

LAHTI - Nórska dvojica Paal Golberg a Johannes Hösflot Kläbo zvíťazila v piatkovom tímšprinte klasicky v rámci podujatia Svetového pohára vo fínskom Lahti.

Nórsky biatlonista Sturla Holm
Biatlon
Nevydarené MS v Česku sú minulosťou: Nórska hviezda ovládla vytrvalostné preteky v Holmenkollene

HOLMENKOLLEN - Nórsky biatlonista Sturla Holm Laegreid triumfoval v piatkových vytrvalostných pretekoch na 20 km na podujatí Svetového pohára v Holmenkollene.

FotoVideo Na snímke slovenská biatlonistka
Video Biatlon
Životný výkon v ikonickom Holmenkollene: Remeňová dosiahla najlepší výsledok v kariére

HOLMENKOLLEN - Slovenská biatlonistka Zuzana Remeňová si v piatok pripísala prvé body do hodnotenia Svetového pohára v kariére.

Foto Lara Gutová-Behramiová na zjazdovke
Lyžovanie
FOTO Hotová pohroma: Počasie opäť úraduje, lyžiarky si vypočuli nepríjemné správy

KVITFJELL - Organizátori zrušili sobotný zjazd Svetového pohára v nórskom Kvitfjelli. Lyžiarky pre zlú viditeľnosť totiž neabsolvovali ani jeden tréning...

Počasie opäť robí starosti
Biatlon
Spravodlivý Bože, kde si? Opäť zmena, počasie ničí program Svetového pohára

HOLMENKOLLEN - Organizátori 7. kola Svetového pohára v biatlone museli pre hmlu zmeniť aj piatkový program v nórskom Holmenkollene.

Slovenská vlajka - ilustračné
MS v biatlone
Skvelý výsledok slovenských biatlonistiek na MS! Muži sa držali v TOP 10, zradila ich zlá streľba

OTEPÄÄ - Slovenské biatlonistky obsadili siedme miesto v štafete kadetiek na mládežníckych MS v estónskom stredisku Otepää.

Slovenská biatlonistka Anastastia Kuzminová
Biatlon
Stará dobrá Nasťa Kuzminová! Umiestnenie v TOP 10 a útok na najvyššie priečky

OBERTILLIACH - Slovenská biatlonistka Anastasia Kuzminová skončila šiesta v šprinte na 7,5 km na podujatí Pohára IBU v rakúskom Obertilliachu.

Česká rýchlokorčuliarka Martina Sábliková
Ostatné
Starosti a problémy českej legendy pred koncom kariéry: Som stará, musím rátať s bolesťami

PRAHA - O preteky skôr, ako pôvodne počítala, pred majstrovstvami sveta vo viacboji v Inzelle, musela česká rýchlokorčuliarka Martina Sáblíková ukončiť sezónu.

Slovenská biatlonistka Zuzana Remeňová
Biatlon
Organizátori chceli zabrániť najhoršiemu možnému scenáru: Svetový pohár museli odložiť

OSLO - Dnešné vytrvalostné preteky biatlonistiek vo Svetovom pohári v Osle boli kvôli nepriaznivému počasiu odložené na piatok.

Video Slovenska biatlonistka Ema Kapustová
Video MS v biatlone
VIDEO Neskutočná Ema Kapustová! Parádny boj o zlato, Slovensko má druhú medailu z MS

OTEPÄÄ - Slovenská biatlonistka Ema Kapustová získala striebornú medailu v pretekoch s hromadným štartom junioriek na 9 km na mládežníckych MS v estónskom...

Dvojnásobný majster sveta v
Kariéru ukončil pred desiatimi rokmi: Bývalý reprezentant (44) sa zúčastní slávneho podujatia

MORA - Dvojnásobný majster sveta v behu na lyžiach Axel Teichmann sa zúčastní na jubilejnom 100. ročníku podujatia Vasov beh (Vasaloppet) vo Švédsku.

Minul päť terčov, ale patril k najlepším bežcom: Adamov skončil v masáku v TOP 30

Slovenský biatlonista Michal Adamov obsadil 25. miesto v pretekoch kadetov s hromadným štartom na 12 km na mládežníckych MS v estónskom Otepää.

Česká lyžiarka Ester Ledecká
Lyžovanie
Ďalšie problémy a zmena programu: Zo situácie môže profitovať Mikaela Shiffrinová

KVITFJELL - Na štvrtok plánovaný prvý meraný tréning na zjazd Svetového pohára alpských lyžiarok v nórskom Kvitfjelli zrušili pre zlú viditeľnosť a pretrvávajúce...

Na snímke slovenský biatlonista
Medaila bola priďaleko: Kapustová najlepšia zo Sloveniek, Borguľa doplatil na streľbu

OTEPÄÄ - Slovenský biatlonista Jakub Borguľa obsadil 20. miesto v šprinte juniorov na 10 km na mládežníckych MS v estónskom Otepää.

Ester Ledecká počas tréningu
Ostatné
Slalomy nebudú, predčasný koniec sezóny: FIS zrušila marcové finále Svetového pohára

BERCHTESGARDEN - Medzinárodná lyžiarska a snowboardová federácia FIS zrušila kvôli nedostatku snehu marcové finále Svetového pohára snowboardistov v Berchtesgadene....

Na lídrov síce nemali,
Ostatné
Na lídrov síce nemali, ale predsa nemusia smútiť: Slovenské duo postúpilo medzi 16 najlepších

TCHAJ-PEJ - Slovenská reprezentantka v krasokorčuľovaní Olívia Lengyelová nepostúpila do voľných jázd na juniorských majstrovstvách sveta v Tchaj-pej.

Čo by za to dali seniorskí biatlonisti: Slovenskí juniori sa zmestili do dvadsiatky najlepších

OTEPÄÄ - Slovenskí biatlonisti Martin Maťko a Michal Adamov sa umiestnili v najlepšej dvadsiatke utorkového šprintu juniorov na 7,5 km na mládežníckych...

Ilustračný obrázok
Zimné športy
Totálny zmätok a výsmech národnému šampionátu! Športový sviatok sa skončil fiaskom organizátorov

OSLO - Je dobre známe, že klasické lyžovanie je v Nórsku jedným z najsledovanejších športov.

Foto Slovenská lyžiarka Petra Vlhová
Petra Vlhová
FOTO Konečne nejaké skvelé správy: Petra Vlhová posiela fanúšikom nádejný odkaz

BRATISLAVA - Slovenská lyžiarka Petra Vlhová sa aktuálne zotavuje zo zranenia kolena, ktoré prišlo po jej nešťastnom páde na podujatí Svetového Pohára v Jasnej.

Krasokorčuliarka Ruského olympijského výboru
Ostatné
Kanaďania i Rusi trvajú na svojom: Rozhodne sa o zisku bronzu za zeleným stolom?

LAUSANNE - Proti výsledkom súťaže krasokorčuliarskych družstiev na olympijských hrách v Pekingu 2022 upravenými po diskvalifikácii Rusky Kamily Valievovej...