Zimné športy - strana 9

Video Slovenska biatlonistka Ema Kapustová
Video MS v biatlone
VIDEO Neskutočná Ema Kapustová! Parádny boj o zlato, Slovensko má druhú medailu z MS

OTEPÄÄ - Slovenská biatlonistka Ema Kapustová získala striebornú medailu v pretekoch s hromadným štartom junioriek na 9 km na mládežníckych MS v estónskom...

Dvojnásobný majster sveta v
Beh na lyžiach
Kariéru ukončil pred desiatimi rokmi: Bývalý reprezentant (44) sa zúčastní slávneho podujatia

MORA - Dvojnásobný majster sveta v behu na lyžiach Axel Teichmann sa zúčastní na jubilejnom 100. ročníku podujatia Vasov beh (Vasaloppet) vo Švédsku.

Slovenská vlajka - ilustračné
MS v biatlone
Minul päť terčov, ale patril k najlepším bežcom: Adamov skončil v masáku v TOP 30

Slovenský biatlonista Michal Adamov obsadil 25. miesto v pretekoch kadetov s hromadným štartom na 12 km na mládežníckych MS v estónskom Otepää.

Česká lyžiarka Ester Ledecká
Lyžovanie
Ďalšie problémy a zmena programu: Zo situácie môže profitovať Mikaela Shiffrinová

KVITFJELL - Na štvrtok plánovaný prvý meraný tréning na zjazd Svetového pohára alpských lyžiarok v nórskom Kvitfjelli zrušili pre zlú viditeľnosť a pretrvávajúce...

Na snímke slovenský biatlonista
Medaila bola priďaleko: Kapustová najlepšia zo Sloveniek, Borguľa doplatil na streľbu

OTEPÄÄ - Slovenský biatlonista Jakub Borguľa obsadil 20. miesto v šprinte juniorov na 10 km na mládežníckych MS v estónskom Otepää.

Ester Ledecká počas tréningu
Ostatné
Slalomy nebudú, predčasný koniec sezóny: FIS zrušila marcové finále Svetového pohára

BERCHTESGARDEN - Medzinárodná lyžiarska a snowboardová federácia FIS zrušila kvôli nedostatku snehu marcové finále Svetového pohára snowboardistov v Berchtesgadene....

Na lídrov síce nemali,
Ostatné
Na lídrov síce nemali, ale predsa nemusia smútiť: Slovenské duo postúpilo medzi 16 najlepších

TCHAJ-PEJ - Slovenská reprezentantka v krasokorčuľovaní Olívia Lengyelová nepostúpila do voľných jázd na juniorských majstrovstvách sveta v Tchaj-pej.

Čo by za to dali seniorskí biatlonisti: Slovenskí juniori sa zmestili do dvadsiatky najlepších

OTEPÄÄ - Slovenskí biatlonisti Martin Maťko a Michal Adamov sa umiestnili v najlepšej dvadsiatke utorkového šprintu juniorov na 7,5 km na mládežníckych...

Ilustračný obrázok
Zimné športy
Totálny zmätok a výsmech národnému šampionátu! Športový sviatok sa skončil fiaskom organizátorov

OSLO - Je dobre známe, že klasické lyžovanie je v Nórsku jedným z najsledovanejších športov.

Foto Slovenská lyžiarka Petra Vlhová
Petra Vlhová
FOTO Konečne nejaké skvelé správy: Petra Vlhová posiela fanúšikom nádejný odkaz

BRATISLAVA - Slovenská lyžiarka Petra Vlhová sa aktuálne zotavuje zo zranenia kolena, ktoré prišlo po jej nešťastnom páde na podujatí Svetového Pohára v Jasnej.

Krasokorčuliarka Ruského olympijského výboru
Ostatné
Kanaďania i Rusi trvajú na svojom: Rozhodne sa o zisku bronzu za zeleným stolom?

LAUSANNE - Proti výsledkom súťaže krasokorčuliarskych družstiev na olympijských hrách v Pekingu 2022 upravenými po diskvalifikácii Rusky Kamily Valievovej...

Video Nórska lyžiarka Ragnhild Mowinckelová
Video Lyžovanie
Dojímavé VIDEO lyžiarskej hviezdy: Súperka Petry Vlhovej sa rozhodla ukončiť kariéru!

BRATISLAVA – Zo sveta zjazdového lyžovania prišla nečakaná správa. Elitná nórska lyžiarka Ragnhild Mowinckelová oznámila, že po skončení tejto sezóny definitívne...

Video Rakúsky lyžiar Manuel Feller
VIDEO V tejto disciplíne nemá konkurenciu: Rakúšan Feller má na dosah malý glóbus

PALISADES TAHOE - Rakúsky lyžiar Manuel Feller triumfoval v nedeľnom slalome Svetového pohára v Palisades Tahoe. V americkom stredisku predstihol o 28...

Rakúsky skokan na lyžiach
Ostatné
Na tento pohľad sme si už zvykli: Kráľ tejto sezóny ovládol aj nemecké podujatie

OBERSTDORF - Rakúsky skokan na lyžiach Stefan Kraft sa stal víťazom nedeľňajších letoch Svetového pohára v Oberstdorfe.

Slovenská biatlonistka Ema Kapustová
Naša biatlonová budúcnosť: Talentovaná Kapustová rozjasala Slovensko ďalšou medailou!

OTEPAA - Slovenská biatlonistka Ema Kapustová získala striebornú medailu vo vytrvalostných pretekoch junioriek na 12,5 km na mládežníckych MS v estónskom...

Foto Nemec Max Langenhan si
Ostatné
Jeho najväčší súper havaroval: Nemec Langenhan si v predstihu zabezpečil titul vo Svetovom pohári

SIGULDA - Nemec Max Langenhan si v predstihu zabezpečil titul vo Svetovom pohári sánkarov. Po desiatich pretekoch má pred súpermi nedosiahnuteľný náskok...

Biatlonové nádeje v akcii: Borguľa vo vytrvalostných pretekoch na MS najlepším z kvarteta Slovákov

OTEPAA - Slovenský biatlonista Jakub Borguľa obsadil 41. miesto vo vytrvalostných pretekoch juniorov na mládežníckych MS v estónskom Otepää.

FotoVideo Švajčiar Marco Odermatt obhájil
Získal veľký glóbus, ale to nie je všetko: Odermatt môže dokázať to, čo žiadny lyžiar už 23 rokov!

BERN - Švajčiar Marco Odermatt ovládol sezónu 2023/24 Svetového pohára alpských lyžiarov. Istotu obhajoby veľkého krištáľového glóbusu získal v sobotu...

Simidele Adeagbo
Neuveriteľný moment: Šokujúca senzácia z Nigérie vzala Slovenke postupové miesto!

WINTERBERG - Slovenská bobistka Viktória Čerňanská obsadila v súťaži monobobov na majstrovstvách sveta v nemeckom Winterbergu konečné 21. miesto.

Preteky vo Val di
Lyžovanie
Svetový pohár sa zamotáva: Na strate zranenej Shiffrinovej sa ani dnes nič meniť nebude

VAL DI FASSA - Preteky Svetového pohára alpských lyžiarok sa v talianskom stredisku Val di Fassa nekonali ani v nedeľu. Aj druhý víkendový super-G museli...