Slovensko - strana 2

Foto Lucia Klocová vo finále
Slovensko
Klocová: Tisícpäťstovku milujem, svalovica je strašná

LONDÝN - Slovenka Lucia Klocová (28) skončila vo finále behu na 1500 m na olympijských hrách v Londýne 8. miesto a vyrovnala najlepšie ženské atletické...

Slovenský štvorkajak na OH
Slovensko
Bývalý kanoista Szabó: Bez dráhy a systému je to ťažké

LONDÝN - Bývalý majster sveta a viacnásobný olympionik Attila Szabó (46) čaká na svoju príležitosť zapojiť sa do diania v slovenskej kanoistike. To, čo...

Novinky
Klocová vo finále na 1500 metrov ôsma, zlato do Turecka

LONDÝN - Slovenská atlétka Lucia Klocová (28) obsadila vo finálovom behu olympijských hier v Londýne na 1500 metrov výborné ôsme miesto časom 4:12,64 min....

Helena Saganová
Slovensko
Saganova mama si užila Londýn: Pri pretekoch sa modlím

LONDÝN - Jeden z partnerov Medzinárodného olympijského výboru pripravil pre olympiádu v Londýne špeciálny projekt s názvom "Ďakujem, mami". Vďaka nemu...

Ivana Kmeťová
Slovensko
Kmeťová sa medzi elitou nepredstaví, v K1 iba do B-finále

LONDÝN - Slovenská reprezentantka v rýchlostnej kanoistike Ivana Kmeťová nepostúpila do A-finále K1 na 200 m na OH 2012 v Londýne. Zverenka trénera Filipa...

Foto Ľubomír Hagara
Slovensko
Nováčik Hagara splnil cieľ, bude bojovať o medailu v C1

LONDÝN - Ľubomír Hagara sa predstaví v osemčlennom finále C1 na 200 m na olympijských hrách v Londýne. Rodák z Bojníc a zverenec trénera Slavomíra Kňazovického...

Miloš Bátovský
Slovensko
Chodec na 50 km Bátovský : Sme dobre pripravení

BRATISLAVA - Chodec Vojenského športového centra (VŠC) Dukla Banská Bystrica Miloš Bátovský, ktorý sa v sobotu tretíkrát v kariére predstaví v olympijskej...

Foto Martin Jankovec, Erik Vlček
Slovensko
Štvorkajak utopený v slzách: Bude to ešte dlho bolieť

LONDÝN - "Vlajková loď" slovenskej rýchlostnej kanoistiky - štvorkajak v zostave Peter Gelle, Martin Jankovec, Erik Vlček a Juraj Tarr nenaplnil vo finále...

Ivana Kmeťová a Martina
Slovensko
Kmeťová s Kohlovou sa rozlúčili piatym miestom v B-finále

LONDÝN - Dvojkajak Ivana Kmeťová, Martina Kohlová obsadil vo B-finále na 500 m na olympijských hrách v Londýne 5. priečku a v celkovom hodnotení tejto...

Foto Slovenský štvorkajak: Peter Gelle,
Slovensko
Slovenský štvorkajak vo finále šiesty, vyhrali Austrálčania

LONDÝN - Slovenský štvorkajak v zložení Peter Gelle, Martin Jankovec, Erik Vlček a Juraj Tarr obsadil vo finále kategórie K4 na 1000 metrov šieste miesto....

Foto Lucia Klocová
Slovensko
Bojovníčka Klocová: Chýbala mi podprsenka, postup si užívam

LONDÝN - Slovenských fanúšikov potešila na olympijských hrách v Londýne bežkyňa Lucia Klocová (28), ktorá postúpila do finále na 1500 metrov. Semifinále...

Vyčerpaný Richard Varga
Slovensko
Triatlonista Varga spokojný, s Brownleeovcami oslavoval zlato

LONDÝN - Slovenský triatlonista Richard Varga obsadil na Hrách XXX. olympiády v Londýne veľmi dobré 22. miesto. Vzhľadom na to, že si účasť pod piatimi...

Erik Vlček a Peter
Slovensko
Gelle a Vlček: Ambície boli inde, ale svet sa nezrútil

LONDÝN - Slovenský dvojkajak s posádkou Peter Gelle - Erik Vlček nenaplnil očakávania vo finále K2 na 1000 m na Hrách XXX. olympiády v Londýne. V areáli...

Martina Hrašnová
Slovensko
Hrašnová nepostúpila z kvalifikácie: Obrovské sklamanie

LONDÝN - Martina Hrašnová sa na OH 2012 v Londýne neprebojovala do finále. V kvalifikácii dosiahla v A-skupine výkon 68,41 m, čo v konečnom účtovaní stačilo...

Foto Sklamaní Peter Gelle a
Novinky
Dvojkajak Gelle/Vlček vo finále posledný, zlato pre Maďarsko

LONDÝN - Slovenský dvojkajak v zložení Peter Gelle a Erik Vlček obsadil vo finále kategórie K2 na 1000 metrov posledné ôsme miesto. Do finálových pretekov...

Foto Zuzana Štefečeková
Slovensko
VIDEO Štefečeková: Streľba je coolová, na Sagana nemám

BRATISLAVA - Olympijské hry v Londýne sú stále v plnom prúde, ale viacero športovcov už má svoje súťaže za sebou a vracajú sa domov. Tí najúspešnejší sa...

Peter Gelle a Erik
Slovensko
Gelle a Vlček pred finále: Na trati sme ochotní zomrieť

LONDÝN - V stredu 8. augusta sa v prvom finálovom bloku pretekov v rýchlostnej kanoistike na Hrách XXX. olympiády v Londýne predstaví jediná slovenská...

Foto Jana Velďáková
Slovensko
Jana Velďáková nepostúpila po slabom výkone do finále diaľky

LONDÝN - Slovenská atlétka Jana Velďáková (31) nenadviazala na svoju sestru - trojskokanku Danu a nepostúpila do finále diaľky na olympijských hrách v...

Foto Richard Varga
Novinky
Briti pobrali medaily v triatlone, Varga na 22. mieste

LONDÝN - Britský triatlonista Alistair Brownlee získal na OH 2012 v Londýne najcennejší kov výsledným časom 1:46:25 h pred Španielom Javierom Gomezom,...

Martina Kohlová a Ivana
Slovensko
Kmeťová s Kohlovou končia, na finále chýbalo 0,067 s

BRATISLAVA - Ivana Kmeťová a Martina Kohlová nepostúpili do 8-členného A-finále K2 žien na 500 m na olympijských hrách v Londýne. V areáli Eton Dorney...