Cibulková nemá s lesbičkami v tenise žiaden problém: V šatni chodím nahá!

Dominika Cibulková
Dominika Cibulková

BRATISLAVA - V ženskom tenise sa v poslednom období spomínajú hráčky, ktoré sú homosexuálne orientované. Na túto tému sa pred časom ostro vyjadrila bývalá ruská tenistka Jekaterina Byčkovová, ktorá otvorene priznala, že jej takéto športovkyne veľmi vadili. Podľa jej slov si ju v šatni obzerali a necítila sa pritom vôbec príjemne. Naopak slovenská tenisová jednotka Dominika Cibulková prehlásila, že s lesbičkami nemá žiadny problém a ich odlišnú orientáciu toleruje.

"Nikdy som si nič nevšimla, je to hlúposť. V šatni chodím aj nahá a nikdy sa mi to nestalo," povedala pre web pluska.sk najlepšia slovenská tenistka.

Cibulková nemá nič proti tenistkám s orientáciou na rovnaké pohlavie. "Niektoré dievčatá homosexualitu priznali, napríklad Casey Dellaquová dokonca s partnerkou vychováva dve adoptované deti. Priznala to aj Talianka Schiavoneová, je to úplne normálne," dodala.

Na vyjadrenia bývalej ruskej tenistky sa Dominika len pousmiala: "Si robila srandu? Vôbec nechápem, ako mohla také niečo povedať. Ja chodím po šatni vyzlečená a nikto si ma ani nevšimne."
 

Tagy: Dominika Cibulková Jekaterina Byčkovová

Zdroj:
športky
Foto:
Facebook.com

DISKUSIA