Serena opäť dráždi fanúšikov: Sexi FOTO v žiarivých o čosi menších plavkách!

Serena Williamsová opäť vystavila na obdiv vyšportovanú postavu
Serena Williamsová opäť vystavila na obdiv vyšportovanú postavu

BRATISLAVA - Bývalá dlhoročná tenisová jednotka Serena Williamsová veľmi rada vystavuje na obdiv svoje telo, ktoré fanúšikom časokrát predvádza zverejňovaním sexi fotiek na sociálnych sieťach. A to aj napriek tomu, že je zasnúbená s podnikateľom Alexisom Ohanianom.

V odhalenejšom outfite sa ukázala aj pred tromi dňami, keď na Instagrame uverejnila fotografiu v plavkách. Tie jej však celkom nepasovali na mieru a skôr sa zdalo, že ich má o nejaké to číslo menšie. Jej pikantné foto si u fanúšikov zatiaľ vyslúžilo 223 tisíc lajkov. Ako sa v žiarivej žltej vyšportovaná figúra Sereny pozdáva vám? 

Bývalá tenisová jednotka je aktuálne na druhom mieste rebríčka WTA za Nemkou Kerberovou. Aj keď nebola v akcii od 28. januára, napriek tomu sa 24. apríla vráti pred aktuálnu nemeckú svetovú jednotku na najvyššiu priečku vo svetovom rebríčku WTA vo dvojhre. Predchádzajúce prepočty viacerých špecializovaných webov v pondelok oficiálne potvrdila Tenisová asociácia žien.

Serena v tomto roku štartovala zatiaľ len na dvoch turnajoch v Aucklande senzačne skončila v osemfinále na rakete Brengleovej, prestížny grandslam Australian Open ovládla bez straty jediného setu! Odvtedy sa však na kurtoch neobjavila. 


Tagy: Serena Williamsová

Zdroj:
športky, SITA
Foto:
Instagram - Serena Williamsová

DISKUSIA