Bratislavu čaká záplava fanúšikov!

Richard Lintner a Ján Filc, ktorý bude trénerom výberu slovenskej hokejovej Tipsport ligy na exhibícii All Star Cup 2018
Richard Lintner a Ján Filc, ktorý bude trénerom výberu slovenskej hokejovej Tipsport ligy na exhibícii All Star Cup 2018

BRATISLAVA - Premiérový AllStar Cup 2018 v Bratislave bude ostrosledovanou športovou udalosťou doma i v zahraniční. Do slovenskej metropoly sa v sobotu chystajú fanúšikovia z niekoľkých krajín, aby podporili svoje ligové výbery.

Zimný štadión Ondreja Nepelu bude hostiť mužstvá hviezd z najvyšších súťaží na Slovensku, Česku, Nemecku i z rakúskej nadnárodnej EBEL ligy. Nemenej zaujímavé to bude aj v hľadisku. Na tribúny sa chystajú stovky fanúšikov z jednotlivých klubov, svoju účasť už ohlásili nielen naše fankluby, ale aj tie zo susedných krajín a dokonca i Chorvátska.


„V sobotu očakávame fantastickú atmosféru nielen počas zápasov domáceho tímu Tipsport ligy. Cestujú k nám aj fanúšikovia z ostatných európskych líg, čo sľubuje vynikajúcu atmosféru dokonca aj počas všetkých zápasov našich susedov na AllStar Cupe,“ uviedol Richard Lintner, riaditeľ Pro-Hokeja.

Vstupenky na toto podujatie sú pre fanúšikov dostupné na predpredaj.sk. Vstup do fanzóny je zadarmo.


Tagy: Richard Lintner All Star Cup 2018

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka slovenskej Tipsport Extraligy
Zdroj:
PR článok
Foto:
Ján Zemiar

DISKUSIA