Dobehne Viťo Chrappa šprintéra Jána Volka? Sledujte talkšou NA DORAZ

Ján Volko v relácii NA DORAZJán Volko v relácii NA DORAZ Zdroj: Rebuy Stars

BRATISLAVA - V štvrtom vydaní talkšou NA DORAZ sa bude behať. Podarí sa moderátorovi Viťovi Chrappovi dobehnúť najrýchlejšieho muža Slovenska, šprintéra Jána Volka? Skúste si zatipovať, aký bude „cieľový čas“ štvrtého dielu novej športovej talkšou, ktorej hlavným sponzorom je spoločnosť Rebuy Stars Slovensko spolu s partnermi – Vínimka, Zoznam.sk a produkčnou spoločnosťou F-ART Studio. Prví traja hostia – legenda slovenského hokeja obranca Ľubomír Višňovský, hviezda slovenskej a československej MMA scény Attila Végh a tréner slovenskej futbalovej reprezentácie Pavel Hapal – rozprávanie NA DORAZ zvládli na výbornú. Určite to rovnako zvládne aj čerstvý halový majster Európy v behu na 60 metrov Ján Volko.

Pre tvorcov novej televíznej relácie NA DORAZ je najväčším uznaním čoraz väčší počet priaznivcov a divákov. Hosť premiérovej relácie Ľubomír Višňovský odhalil nielen zákulisie NHL, ale aj mnoho z toho, čo trápi slovenský hokej, ktorý má od spoločnosti Rebuy Stars výraznú podporu. Tá v rámci svojho programu "Rebuy Stars podporuje na ceste k úspechu“ pomáha aj zápasníckej scéne MMA, o ktorej v druhom vydaní hovoril Attila Végh. A keďže je futbal fenoménom, v ktorom sa vyzná každý človek sediaci na tribúne, tretím hosťom bol človek najpovolanejší, tréner slovenskej futbalovej reprezentácie Pavel Hapal

V spovedaní úspešných slovenských športových hviezd bude Viťo Chrappa pokračovať aj v štvrtom diele talkšou NA DORAZ. Do kresla pre hosťa zasadne Ján Volko, ktorý pred necelým mesiacom napriek zdravotným problémom ako vôbec prvý Slovák vybojoval v behu na 60 metrov titul atletického  halového majstra Európy.

22 – ročný slovenský šprintér týmto výsledkom potvrdil svoju pozíciu najväčšej hviezdy súčasnej slovenskej atletiky. Tá mu však stále nezaručuje podporu štátu v top tíme slovenského športu. Napriek skvelým výsledkom možno z programu štátnej podpory vypadne len kvôli medzerám v predpisoch, ktoré halové výsledky neberú do úvahy. Určite aj o týchto problémoch bude Ján Volko hovoriť s Viťom Chrappom. Možno sa dotknú aj toho, či môže ako strieborný medailista z ME do 23 rokov v roku 2017 niekedy zabehnúť stovku pod 10 sekúnd. A či ako zlatý medailista z toho istého šampionátu zabehne niekedy 200 metrov pod 20 sekúnd. Ak chcete poznať odpovede na tieto otázky a bližšie sa zoznámiť s charizmatickým Jánom Volkom, určite si nenechajte ujsť štvrtý diel talkšou NA DORAZ.

Viac o téme: Ján Volko Na Doraz
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: Rebuy Stars/NA DORAZ; VIDEO: Rebuy Stars/NA DORAZ
  • Zdroj: športky

Súvisiace články