VIDEO Kto dorazí koho? Viťo Chrappa pôjde NA DORAZ s Attilom Véghom

Attila Végh v relácii NA DORAZ
Attila Végh v relácii NA DORAZ

Po hokejistovi Ľubomírovi Višňovskom sa v paľbe otázok v novej talkshow NA DORAZ s moderátorom Viťom Chrappom ocitne v piatok 1. marca Attila Végh. Legenda slovenskej a československej MMA scény odpovie v novej TV relácii, ktorej hlavným partnerom je spoločnosť Rebuy Stars Slovensko spolu s partnermi – Vínimka, Zoznam.sk a produkčnou spoločnosťou FART, na viacero otázok. Chcete vedieť ako sa rodák z Gabčíkova stal jedným z najlepších bojovníkov na Slovensku a v Československu? Chcete spoznať zákulisie obľúbenej šou Oktagon MMA? Ak áno, potom musíte ísť vo štvrtok 28. februára na portál Športky.sk a v druhom vydaní šou NA DORAZ získať odpovede na tieto otázky.

V prvom  vydaní privítala relácia NA DORAZ hokejistu Ľubomíra Višňovského, keďže Rebuy Stars Slovensko patrí medzi popredných sponzorov slovenského hokeja prostredníctvom podpory troch klubov z Banskej Bystrice, Zvolena a Popradu, ale aj podporou viacerých podujatí. Hosť druhého vydania tiež nie je náhodný. Rebuy Stars dlhodobo podporuje československú MMA scénu v rôznych projektoch a aj preto bude druhým hosťom talkshow NA DORAZ Attila Végh, ktorý je jedným z najúspešnejších MMA zápasníkov na Slovensku. Je svetovým šampiónom v poloťažkej váhe v organizácii Bellator a európskym šampiónom v asociácii World Free Fight. Attila pod paľbou otázok Viťa Chrappu porozpráva nielen o tom, ako sa k bojovým športom dostal, ale aj o tom, aké je súčasné postavenie MMA na Slovensku a v Čechách.


Určite prezradí aj zaujímavosti z natáčania populárnej šou Oktagon MMA. Tí, ktorí uvažujú o kariére bojovníka, sa dozvedia aj to, ako Attila ako prvý zápasník zo Slovenska dostal možnosť bojovať v USA proti najtvrdším americkým bojovníkom. „Je to v prvom rade moja robota, moje živobytie. V súkromí som veľmi pokojný človek, nevyhľadávam konflikty a ani sa mi ešte nestalo, že by som mal s niekým vážny konflikt v súkromí. Som frajer iba v klietke, teda tam, kde to má miesto,“ hovorí Attila Végh. Presvedčte sa sami pri druhom vydaní novej športovej talkshow NA DORAZ s Viťom Chrappom.   


Tagy: Attila Végh

Zdroj:
športky
Foto:
Rebuy Stars

DISKUSIA