Stavte si na našich počas Happy Hour v Niké!

Budapešť bude dnes dejiskom veľkej futbalovej bitky. V boji o EURO 2020 si sily zmerajú domáce Maďarsko so slovenským výberom. Dôležitý duel pre obe mužstvá by nemal ujsť ani vašej pozornosti. Sledujte ostro sledovanú bitku s podaným tiketom! Tipujte súboj Maďarsko – Slovensko v Niké počas Happy Hour a získajte ešte viac!

Zabudnime na Chorvátsko

Po prehre s vicemajstrami sveta sú slovenskí sokoli v ťažkej pozícii. Prípadná ďalšia prehra by ich šance postúpiť na ME dostala do teoretickej roviny. Na druhej strane víťazstvom by sme nielenže zabudli na potupu zo strany Chorvátska, ale o čosi viac sa posunuli k bránam európskeho šampionátu. Či už sa rozhodnete ísť jednou alebo druhou cestou, natipujte si to v Niké. Teraz sa to rozhodne oplatí. 

Šťastná hodina je dnes medzi 13:00 a 14:00

Niké vám k tomuto súboju prináša nielen obrovskú porciu stávok, ale hlavne špeciálne akcie, pri ktorých odmení každého hráča. Tipovať sa oplatí predovšetkým počas šťastnej hodiny. Tá je dnes v čase medzi 13:00 a 14:00. Každý, kto si podá dnes tiket počas HAPPY HOUR, získať môže až 50 eur. Viac informácií získate TU! Navyše, ak si na tiket vyberiete akýkoľvek duel kvalifikácie o postup na ME 2020, od Niké dostanete k tomu stávku zadarmo na ďalšie tipovanie.

Tipujte v Niké
V Niké si na svoje prídu aj noví hráči. Zaregistrujte sa práve teraz a vyberte si niektorý zo vstupných bonusov, ktoré sú šité na vašu mieru. Získajte vstupné bonusy v hodnotách 50, 300 alebo 1000 eur. Alebo si vyberte bonus 40 eur vo voľných tiketoch. Staňte sa členom Klubu Niké a čerpajte výhody, ktoré vám ponúka!

Podajte si tiket v Niké a fandite Slovákom v boji o Európu!


Zdroj:
PR článok
Foto:
Niké

DISKUSIA