Ronaldo a Messi v jednom tíme? Juventus mal v lete Barcelone ponúknuť Cristiana Ronalda!

Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo

TURÍN - Známy športový žurnalista Guillem Balagué pre BBC 5 Sport radio povedal, že Cristiano Ronaldo bol v lete ponúknutý Barcelone.

Podľa týchto informácií chcelo vedenie Juventusu Turín nájsť riešenie spojené s lukratívnym ročným kontraktom vo výške 23 miliónov eur v čistom, ktoré famózny Portugalčan v talianskom klube poberá. Juventus diskutoval s hráčovým agentom Jorge Mendesom, pričom klub dospel k záveru, že kvôli dopadom pandémie koronavírusu bude ochotný Ronalda uvoľniť. Hlavným dôvodom mal byť práve obrovský Ronaldov plat, ktorý zaťažuje rozpočet Juventusu.
 
Spomínaný Balagué tvrdí, že vedenie ´Starej dámy´ ponúklo Ronalda Barcelone či PSG. Mimo iného sa špekulovalo o možnom príchode Ronalda do americkej MLS, ale zazneli aj šumy o možnom návrate do Realu Madrid. Pre všetkých je však bez pochýb najväčší problém obrovský plat jedného z najlepších futbalistov v histórii futbalu. Bolo by zaujímavé vedieť, aký postoj by Ronaldo zaujal v prípade ponuky zo strany Barcelony, ale tá má v poslednom období iné problémy, keďže musí riešiť problémy týkajúce sa nespokojnosti Lionela Messiho, alebo kritiku na prezidenta Josepa Mariu Bartomeu.

Tagy: Cristiano Ronaldo FC Barcelona Juventus Turín

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Serie A
Zdroj:
športky
Foto:
SITA/AP/Marco Alpozzi

DISKUSIA