VIDEO Snívanie v priamom prenose: Snúbenci spod Tatier mieria na olympiádu do Paríža

BANSKÁ BYSTRICA - Chodci banskobystrickej Dukly Dominik Černý a Hana Burzalová sa predstavia na olympiáde v Paríži v novej disciplíne, v miešanej štafete...

Dominik Černý a jeho
Chôdza
Skvelá správa pre Slovensko: Černý a Burzalová vybojovali miestenku na OH v Paríži

ANTALYA - Slovenskí chodci Dominik Černý a Hana Burzalová vybojovali miestenku na olympijské hry v Paríži. V nedeľných pretekoch miešaných štafiet na MS...

Slovenská chodkyňa Hana Burzalová
Chôdza
Priorita Slovákov sa volá Paríž: O miestenky na olympiádu sa bude bojovať v novej disciplíne

BRATISLAVA - Hlavným cieľom slovenských reprezentantov na tohtoročných MS družstiev v chôdzi bude kvalifikovať sa na OH 2024 v Paríži. Pred nedeľným šampionátom...

Je to pre nich
Chôdza
Je to pre nich životná šanca: Táto štvorica slovenských športovcov zabojuje o účasť na OH

BRATISLAVA - Slováci zabojujú na tohtoročných MS družstiev v chôdzi aj o účasť na letných OH v Paríži. Na šampionáte v tureckej Antalyi, ktorý je na programe...

Video Slovenský chodec Dominik Černý
Najlepší z Európanov: Životné preteky na Dudinskej päťdesiatke, Černý mal na dosah Paríž

DUDINCE - Sobotňajšie preteky Dudinskej päťdesiatky na 20 kilometrov vyhrali peruánsky chodci. Medzi mužmi triumfoval Cesar August Rodriguez, najrýchlejšia...

Ilustračné foto
Chôdza
Významné podujatie v malom meste: Slovensko bude hostiť olympijských i svetových šampiónov

DUDINCE - Mesto Dudince bude v sobotu opäť dejiskom významného atletického podujatia.

FotoVideo Na snímke slovenská reprezentantka
Padol najlepší čas slovenskej histórie: Czaková prekonala rekord z roku 1986

BRATISLAVA - Miroslav Úradník obhájil na halových majstrovstvách SR v chôdzi v bratislavskom Eláne titul na 5000 m. Účastník OH v Tokiu zvíťazil v osobnom...

Mária Katerinka Czaková počas
Chôdza
O krok bližšie k olympijskej miestenke: Slovenskí chodci boli na stupňoch víťazov

ANTALYA - Slovenskí chodci Mária Katerinka Czaková a Miroslav Úradník boli na stupňoch víťazov na bronzovom mítingu v Antalyi.

Slovenský chodec Dominik Černý
Chôdza
Svoju snúbenicu nechal až na druhom mieste: Premiérový triumf v tradičnej ankete

BRATISLAVA - Titul Chodec roka 2023 patrí Dominikovi Černému. Atlét banskobystrickej Dukly vyhral tradičnú anketu po prvý raz v kariére – so ziskom 185...

Slovenská vlajka - ilustračné
Chôdza
Fantastická reklama pre náš šport: Slovenské podujatie bolo najlepšie na svete!

BRATISLAVA - Marcový 43. ročník Dudinskej päťdesiatky v chôdzi bol v roku 2023 najkvalitnejším chodeckým podujatím na svete.

Chôdza
Fantázia v pohybe, radujte sa všetci: Slovensko sa prebudilo do dvojnásobného zlatého rána

DUBLIN - Slovenská chodkyňa Mária Katerinka Czaková sa stala víťazkou mítingu v Dubline na trati 20 km v druhom najlepšom výkone kariéry 1:31:42 h.

FotoVideo Peruánska chodkyňa Kimberly Garcíaová
VIDEO Chodkyňa neverila, prekonala mužský svetový rekord? Hanba a chyba, akú som nikdy nezažila!

SANTIAGO - Víťazný čas peruánskej chodkyne Kimberly Garcíaovej Leónovej v nedeľných pretekoch na 20 kilometrov na Panamerických hrách v Čile by za normálnych...

FotoVideo Dominik Černý a jeho
VIDEO Na MS ju požiadal o ruku, teraz opäť zažiarili: Slovenskí chodci hviezdami dňa

BANSKÁ BYSTRICA - Titul majstra Slovenska v chôdzi na 10.000 m si na šampionáte na Atletickom štadióne Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici vybojoval...

Video MS v atletike
VIDEO Prenádherný moment na MS v atletike: Slovenskí chodci sa v cieli zasnúbili!

BUDAPEŠŤ - Slovenskí chodci Dominik Černý a Hana Burzalová sa dnes síce na majstrovstvách sveta v Budapešti na 35 km medzi absolútnu elitu nepresadili,...

Foto Alvaro Martin a Maria
MS v atletike
Neznesiteľná páľava vyhovovala španielskemu páru, Slováci zostali ďaleko za víťazmi

BUDAPEŠŤ - Španielsky chodec Alvaro Martin získal na atletických MS v Budapešti druhé zlato, keď triumfoval aj na neolympijskej trati 35 km v čase 2:24:30 h.

Video Maria Perezová
5 kilometrov pred cieľom to vypuklo: Španielsko oslavuje zlatú medailu svojej hrdinky

BUDAPEŠŤ - Španielska chodkyňa Maria Perezová triumfovala na atletických MS v Budapešti na olympijskej trati 20 km.

Španielsky chodec Álvaro Martín
Chôdza
Chôdzu na 20 km vyhral v Budapešti Španiel MartÍn, Černý si vylepšil svoje osobné maximum

BUDAPEŠŤ - Španielsky chodec Álvaro Martín triumfoval na atletických MS v Budapešti v chôdzi na 20 km. Úradujúci majster Európy zvíťazil vo svetovom výkone...

Foto Na snímke slovenské reprezentantky
Chôdza
Ďalšia medaila pre Slovensko! Neuveriteľná dráma kvôli návrhom na diskvalifikáciu

ČCHENG-TU - Slovenská atletická výprava získala na 31. Svetovej univerziáde v čínskom Čcheng-tu ďalšiu medailu.

Slovenský chodec Miroslav Úradník
Chôdza
Nič sa nedá robiť: Slovenský reprezentant musí vynechať vrchol roka

BRATISLAVA - Chodec roka 2022 Miroslav Úradník sa nepredstaví na augustových MS v Budapešti. Dvadsaťsedemročný atlét vynechá šampionát zo zdravotných dôvodov.

Dominik Černý získal titul
Chôdza
Ukrajinská dominancia na Záhoráckej dvadsiatke, spoznali sme aj majstrov Slovenska

BORSKÝ MIKULÁŠ - Ukrajinskí chodci Ivan Banzeruk a Ľudmyla Oľanovská sa stali víťazmi 54. ročníka pretekov Záhorácka dvadsiatka v Borskom Mikuláši.