Videá z MS v hokeji

FotoVideo Na snímke hráči Kanady
Video MS v hokeji
MS V HOKEJI 2023 V poslednej tretine Nemcov zlomili: Kanada oslavuje titul majstra sveta!

TAMPERE - Kanadskí hokejisti získali na 86. majstrovstvách sveta zlaté medaily. V nedeľnom finále v Tampere zvíťazili nad Nemeckom 5:2, keď o svojom triumfe...

FotoVideo Adam Fantilli oslavuje jeho
MS V HOKEJI 2023 Najkrajší gól šampionátu? Tento výstavný kúsok poslal Lotyšov do boja o bronz

TAMPERE - Kanadský hokejista Adam Fantilli strelil víťazný gól v semifinále proti Lotyšsku na 3:2. Gól navyše padol po krásnej technickej parádičke a chladnokrvnom...

FotoVideo Nemeckí hokejisti sa radujú
MS V HOKEJI 2023 Vabank vyšiel excelentne a v predĺžení prišiel šok: Nemci si zahrajú o zlato!

TAMPERE - Hokejisti Nemecka sa prvýkrát prebojovali do finále majstrovstiev sveta.

FotoVideo Na snímke dole lotyšský
MS V HOKEJI 2023 Senzácia bola na dosah! Lotyši v kritickom momente prišli o šancu na zlato

TAMPERE - Hokejisti Kanady ako prví postúpili do finále majstrovstiev sveta v Tampere a štvrtýkrát za sebou si zahrajú o zlato. V sobotňajšom semifinále...

FotoVideo Lukas Haudum strieľa na
MS V HOKEJI 2023 Dráma v zápase Rakúska s Maďarskom: O zostupujúcom rozhodli nájazdy!

TAMPERE - Hokejisti Maďarska prehrali v pondelkovom súboji na MS proti Rakúsku 3:4 po samostatných nájazdoch a vypadli z A-kategórie. V priamom súboji...

FotoVideo Arkadi Shestakov a Samat
MS V HOKEJI 2023 Kazachstan vstal z popola: V poslednej desaťminútovke otočil zápas!

RIGA - Hokejisti Kazachstanu zvíťazili vo svojom záverečnom vystúpení v B-skupine MS nad Slovinskom 4:3.

Foto Nemeckí hráči sa radujú
MS v hokeji
MS V HOKEJI 2023 K slovu ich pustili až na záver: Nemeckí hokejisti sa pohrali s Maďarmi

TAMPERE - Hokejisti Nemecka zvíťazili v nedeľnom zápase A-skupiny MS nad Maďarskom 7:2.

FotoVideo Na snímke gólová radosť
Video Slováci
MS V HOKEJI 2023 Obrovská dráma do poslednej sekundy: Vydreté víťazstvo so Slovincami!

RIGA - Slovenskí hokejisti zvíťazili nad Slovinskom 1:0 v nedeľňajšom zápase základnej B-skupiny na MS v Rige. Jediný gól duelu strelil v 21. minúte Richard...

FotoVideo Samuel Hlavaj chytá strelu
MS V HOKEJI 2023 Hororová päťminútovka nás vyšla draho: Zápas s Kazachstanom rozhodli nájazdy!

RIGA - Slovenskí hokejisti prehrali vo svojom piatom zápase na majstrovstvách sveta s Kazachstanom 3:4 po predĺžení a nájazdoch a výrazne si skomplikovali...

FotoVideo Parker Tuomie a jeho
MS V HOKEJI 2023 Rakúšania hrýzli, no odchádzajú bez bodu: Nemecko s ďalším trojbodovým zápisom

TAMPERE - Nemeckí hokejisti zvíťazili v piatkovom zápase A-skupiny MS nad Rakúskom 4:2. Víťazný gól zaznamenal v 34. minúte po individuálnej akcii Wojtek...

FotoVideo Marko Antilla oslavuje gól
MS V HOKEJI 2023 Triasli sa až do poslednej minúty: Francúzi takmer obrali Fínov o body

TAMPERE - Hokejisti Fínska zvíťazili v stredu vo svojom štvrtom zápase A-skupiny domácich MS v Tampere nad Francúzskom 5:3.

FotoVideo Kanadskí hráči sa radujú
MS V HOKEJI 2023 Všetko vybavili už na začiatku: Kanada rýchlymi gólmi odzbrojila Kazachov

RIGA - Kanadskí hokejisti vyhrali v  v B-skupine MS nad Kazachstanom 5:1. Druhý stredajší zápas v Rige mal jednoznačný priebeh od prvého od prvého striedania...

FotoVideo Kristaps Zile a Dominik
MS V HOKEJI 2023 Šok na úkor českých hokejistov! Domáci Lotyši okradli favorita o body

RIGA - Lotyšskí hokejisti zvíťazili v pondelkovom zápase B-skupiny MS nad Českom 4:3 po predĺžení. Prvý triumf domáceho tímu na tohtoročnom šampionáte...

FotoVideo Lucas Raymond a Marko
MS V HOKEJI 2023 Napínavý boj do posledných sekúnd: Aj severské derby rozhodli až nájazdy!

TAMPERE - Hokejisti Švédska zvíťazili v pondelňajšom šlágri A-skupiny MS nad Fínskom 2:1 po predĺžení a samostatných nájazdoch. Po troch zápasoch majú...

Brendan Connolly v bránkovisku
Videá z MS
VIDEO Najkurióznejší gól týchto majstrovstiev? Toto rozhodnutie prekvapilo asi všetkých

RIGA - Hokejisti Švédska zdolali v zápase základnej A-skupiny na majstrovstvách sveta v Rige tím Veľkej Británie 4:1. Severania inkasovali ako prvý po...

FotoVideo Henrik Haukeland pri zákroku
VIDEO Nemecký gólostroj znovu v akcii: Nóri vstúpili do MS jednoznačnou prehrou

RIGA - Nemeckí hokejisti uspeli v sobotu aj vo svojom druhom zápase na MS v lotyšskej Rige. Nórov zdolali 5:1 a na konte majú už 14 strelených gólov.