ZOH Peking - strana 3

Na snímke slovenskí hráči
Slováci na ZOH v Pekingu
Legendárny Golonka ukázal schopnosti majstra: Medailu som tipoval už na začiatku!

BRATISLAVA - Bývalý legendárny hokejista Jozef Golonka od začiatku ZOH 2022 tipoval, že sa slovenským reprezentantom podarí v Pekingu získať medailu.

FotoVideo Zľava asistent trénera Andrej
Video Slováci na ZOH v Pekingu
Dojímavé slová Podkonického: TOTO sme povedali Ramsaymu! Verím, že medaila bude mať dosah

PEKING - Slovenskí hokejisti uspeli v boji o bronz na ZOH v Pekingu najmä preto, lebo hrali ako tím. To im chýbalo v prvých dvoch zápasoch. Švédov však...

Foto Na snímke hokejisti Slovenska
Ľadový hokej
Ruku na srdce, kto z vás čakal TOTO? Neuveriteľná štatistika, ktorá vyráža dych!

PEKING - Juraj Slafkovský sa stal so siedmimi bodmi (7+0) najproduktívnejším slovenským hokejistom na olympijskom turnaji v Pekingu. Sedemnásťročný útočník...

Mladíkom gratuluje aj zlatá generácia: Čerešnička na torte, takto sa hrá o medailu

BRATISLAVA - Viaceré osobnosti slovenského hokeja považujú zisk bronzovej medaily na ZOH 2022 v Pekingu za výsledok postupnej gradácie formy na olympijskom...

Foto Na snímke brankár Slovenska
Rybár sa spoliehal aj na otcove rady a videá: Klobúk dolu, toto sa len tak nevidí!

PEKING - Po zápase prišiel do mixzóny sústredený, akoby bol stále v bránke. Prechádzal od mikrofónu k mikrofónu, rozprával pokojne a vôbec na ňom nebolo...

FotoVideo Na snímke hokejisti Slovenska
Video Ľadový hokej
VIDEO Šampanské tieklo potokom! Bujaré oslavy slovenských hokejistov pokračovali aj v šatni

PEKING - Oslavy slovenských hokejistov po udelení bronzových medailí sa presunuli z ľadovej plochy do šatni. Práve tam odštartovala pravá nefalšovaná radosť...

FotoVideo Na snímke slovenský útočník
Ďuri, to čo bolo?! Neskutočná gólová hitparáda a krásne slová po bronzovej rozprávke

PEKING - Juraj Slafkovský je horúci kandidát na zisk ceny pre najužitočnejšieho hráča olympijského turnaja v Pekingu. Pre slovenského hokejistu, ktorý...

FotoVideo Na snímke gólová radosť
Ďakujeme, PÁN tréner! Ramsayho stávka na mladosť slávila úspech

PEKING - Hokejový turnaj na ZOH priniesol už po druhý raz za sebou nečakanú medailovú radosť. V Pjongčangu 2018 zaujal výkon nemeckej reprezentácie, ktorá...

Foto Na snímke slovenskí hráči
Slováci nedopustili kolaps z Vancouveru: Ohlasy médií po zápase o 3. miesto na ZOH v Pekingu

PEKING - Ohlasy zahraničných médií po sobotňajšom zápase o 3. miesto na ZOH 2022 v Pekingu, v ktorom slovenskí hokejisti zvíťazili nad Švédskom 4:0.

Vlhová zagratulovala hokejistom: Užite si to, lebo je to ten najlepší pocit, aký len môže byť!

PEKING - Slovenskí hokejisti získali historicky prvú medailu na ZOH. V sobotnom dueli o tretie miesto na olympijskom turnaji v Pekingu zvíťazili nad Švédskom...

ZOH Peking
Medailový sen sa stal skutočnosťou: Slovenskí hokejisti reagujú na fantastický úspech!

Foto Na snímke gólová radosť
FOTO Výbuch radosti v Pekingu: Pozrite sa, ako slovenskí hokejisti oslavovali bronz!

Historický úspech nášho hokeja! Slováci po famóznom výkone získali olympijský bronz

Foto Laura Nolteová a Deborah
ZOH Peking
Nemecké double vo finále dvojbobov: Historicky prvé zlato pre Nolteovú s Leviovou

PEKING - Nemecké bobistky Laura Nolteová a Deborah Leviová získali v sobotu zlaté medaily v súťaži dvojbobov na ZOH 2022. V ľadovom tobogane v Jen-čchingu...

Foto Na snímke čínski krasokorčuliari
ZOH Peking
Ruské dvojice odsunuli vďaka novému svetovému rekordu: Domáci pár oslavuje zlato

PEKING - Domáci čínski krasokorčuliari Wen-ťing Suej a Cchung Chan získali na ZOH 2022 zlato v súťaži športových dvojíc v novom svetovom rekorde 239,88...

Video Claudia Pechsteinová
Video ZOH Peking
VIDEO Rozlúčkové olympijské kolo zavŕšila deviatym miestom: Pechsteinová ukončila kariéru

PEKING - Nemecká rýchlokorčuliarka Claudia Pechsteinová, ktorá v utorok oslávi jubilejné 50. narodeniny, naznačila, že ZOH v Pekingu sú jej posledné. V...

ZOH Peking 2022: Švédsko
Online prenosy
Hokej na ZOH 2022: Švédsko - Slovensko, online prenos zo zápasu o bronz na OH v Pekingu

Foto Slovenský reprezentant v behu
ZOH Peking
Ján Koristek šokoval po olympiáde v Pekingu: Už chcem žiť, toto už nie je život!

ČANG-ŤIA-KCHOU - Slovenský bežec na lyžiach Ján Koristek obsadil v pretekoch na 30 km voľnou technikou s hromadným štartom na ZOH v Pekingu 40. miesto...

Foto Slovenskí hokejisti prehrali v
Zmeny pred súbojom o bronz: Takto vyzerá zostava Slovenska na zápas proti Švédsku

PEKING - Slovenskí hokejisti nastúpia na sobotný zápas o bronz na ZOH v Pekingu proti Švédsku s viacerými zmenami v útoku. Súboj o tretie miesto štartuje...

Americkí hokejisti oslavujú gól
ZOH Peking
Na prehru so Slovenskom zabudli rýchlo: Američania sa odviazali na bujarej párty!

PEKING - Hokejisti USA sa po prehre so Slovenskom (2:3 po nájazdoch) vo štvrťfinále olympijského turnaja v Pekingu zúčastnili na bujarej párty. Obyvatelia...