ZOH Peking - strana 5

Mikaela Shiffrinová nedokončila slalomovú
ZOH Peking
Shiffrinová má poslednú šancu na medailu: Stáť v ceste jej budú slovenskí lyžiari!

PEKING - Záverečná alpská lyžiarska súťaž na ZOH 2022 v Pekingu sa začne o hodinu skôr. Tímová paralelka odštartuje v sobotu už o 3.00 SEČ, organizátori...

FotoVideo Sklamanie na slovenskej striedačke
Video Ľadový hokej
VIDEO Mužstvu nemal príliš čo vyčítať: Tréner Ramsay reaguje na prehru s Fínskom

PEKING - Tréner Craig Ramsay nemal po tesnej semifinálovej prehre na ZOH v Pekingu hráčom príliš čo vyčítať. Slovenskí hokejisti do bodky plnili zápasové...

Foto Česká biatlonistka Markéta Davidová
Biatlon
Siahala na medailu, teraz ju čaká diplomovka: Spýtajte sa niekoho hore, plakala Davidová

PEKING - Už druhýkrát útočila česká biatlonistka Markéta Davidová na olympiáde v Pekingu márne na stupne víťazov. Po šiestom mieste vo vytrvalostných pretekoch...

ZOH Peking 2022: ROC
Online prenosy
Hokej na ZOH 2022: ROC (Rusko) - Švédsko, online prenos zo semifinále na OH v Pekingu

Online prenos zo semifinálového duelu ROC (Rusko) - Švédsko na zimných olympijských hrách v Pekingu.

Foto  Slovenská biatlonistka Paulína
Biatlon
Paulína Fialková nevie, ako bude pokračovať jej kariéra: Som fyzicky i psychicky vyčerpaná

PEKING - Slovenská biatlonistka Paulína Fialková nateraz nevie, ako bude pokračovať jej športová kariéra. Po prebiehajúcej sezóne si plánuje dať dlhšiu...

Foto Fínska striedačka na čele
Ľadový hokej
Fínsky kouč zložil poklonu slovenským hokejistom: Zaslúžia si uznanie, hrali úžasne!

PEKING - Fínski hokejisti ani v piatom zápase na olympijskom turnaji v Pekingu nenašli premožiteľa. Po semifinálovom triumfe 2:0 nad Slovenskom si zahrajú...

Foto Holandský rýchlokorčuliar Thomas Krol
Rýchlokorčuľovanie
Famózna bilancia Holandska vyráža dych: V tomto športe nemajú konkurenciu!

PEKING - Holandský rýchlokorčuliar Thomas Krol získal na ZOH 2022 v Pekingu zlatú medailu na 1000 m. V piatkovej súťaži dosiahol čas 1:07,92. Striebro...

FotoVideo Patrik Rybár (Slovensko) dostáva
Takto to bolí oveľa viac, ako keby sme prehrali 0:10: On to chcel dvihnúť, išlo to po ľade...

PEKING - Nevyšlo to ani na trinásty pokus a osemnásťročná séria tak pokračuje aj ďalej. Slovenskí hokejisti neprelomili fínske "prekliatie" ani na ZOH...

FotoVideo Nórsky biatlonista Johannes Thingnes
Video Biatlon
VIDEO Bö zlyhal na poslednej streľbe, aj tak oslavuje zlato! Nórsko stanovilo nový rekord ZOH

PEKING - Nórsky biatlonista Johannes Thingnes Bö suverénne triumfoval na ZOH 2022 v piatkových pretekoch s hromadným štartom na 15 km. O 40,3 sekundy zdolal...

Vlajkonosiči slovenskej výpravy -
Slováci na ZOH v Pekingu
Záverečný ceremoniál ukončí ZOH v Pekingu: Slovenskú vlajku ponesie opäť hokejista

PEKING - Hokejista Peter Cehlárik ponesie slovenskú vlajku na záverečnom ceremoniáli ZOH 2022 v Pekingu.

Foto Sklamaní slovenskí hokejisti po
Ohlasy médií po prehre s Fínskom: Bol to triler a dráma, hrdina Säteri vynuloval Slovákov

PEKING - Ohlasy zahraničných médií po piatkovom semifinálovom zápase na ZOH 2022 v Pekingu, v ktorom slovenskí hokejisti podľahli Fínsku 0:2:

Foto Smutná slovenská striedačka po
ZOH Peking
Pardavý na adresu Fínov: Dúfam, že svet sa nebude uberať takým smerom, ako oni hrajú!

PEKING - Slovenskí hokejisti narazili v semifinálovom zápase olympijského turnaja v Pekingu na tvrdú fínsku defenzívu. Ich súper dokráčal k víťazstvu 2:0...

FotoVideo Švajčiarsky akrobatický lyžiar Ryan
Video Akrobatické lyžovanie
VIDEO Životný úspech pod piatimi kruhmi: Švajčiar Regez triumfoval v skikrose

PEKING - Švajčiarsky akrobatický lyžiar Ryan Regez triumfoval v piatkovom skikrose na ZOH 2022 v Pekingu. Vo veľkom finále odsunul na druhé miesto krajana...

Biatlon
Mrazivé podmienky a silný vietor: Fialková bojovala zo všetkých síl, zradila ju streľba

PEKING - Francúzska biatlonistka Justine Braisazová-Bouchetová získala na ZOH 2022 v Pekingu zlatú medailu v piatkových pretekoch s hromadným štartom na...

ZOH Peking
Veľké sklamanie Slovákov po semifinálovej prehre: Boli sme lepší! Chýbalo nám malé šťastíčko

PEKING - Slovenskí hokejisti prehrali v piatkovom semifinále olympijského turnaja v Pekingu s Fínskom 0:2. V sobotu o 14.10 SEČ si tak zahrajú o bronz,...

Paulína Fialková
Biatlon
Fialková absolvovala posledné vystúpenie v Pekingu: Online z pretekov s hromadným štartom

FotoVideo Sakari Manninen striľa víťazný
Video ZOH Peking
VIDEO Skvelý výkon Slovákov na finále nestačil: Hokejisti zabojujú o historický bronz!

FotoVideo Domáca akrobatická lyžiarka Eileen
VIDEO Famózna forma domácej hviezdy: Čínska favoritka získala tretí kov a druhé zlato

PEKING - Domáca akrobatická lyžiarka Eileen Gu získala na ZOH 2022 zlatú medailu v piatkovej súťaži na U-rampe. Je pre ňu v Pekingu už druhá zlatá po Big...

Foto  Len 15-ročná líderka
ZOH Peking
Aj vicemajsterka sveta ľutuje zdrvený talent Ruska: Je mi zle od žalúdka, chudák dieťa!

PEKING - Veľa emócií bolo možné vidieť pred kvetinovým ceremoniálom pre najlepšie tri krasokorčuliarky olympijskej súťaže. Prekvapujúco nebola medzi nimi...