ZOH Peking - strana 4

Foto  Len 15-ročná líderka
ZOH Peking
Američania v kauze Valijevovej prikladajú do ohňa: Žiadali o udelenie striebra!

PEKING - Americkí krasokorčuliari neuspeli so žiadosťou na Športový arbitrážny súd o udelenie strieborných medailí z tímovej súťaže na ZOH v Pekingu. Tie...

Juan Antonio Samaranch mladší
Olympijské hry
Aký otec, taký syn: Samaranch pokračuje v šľapajach otca a získal v MOV významnú funkciu

PEKING - Člen Medzinárodného olympijského výboru (MOV) Juan Antonio Samaranch Salisachs mladší sa v sobotu opäť stal jedným z viceprezidentov MOV. Španielsky...

Foto Reprezentanti Švédska v curlingu
ZOH Peking
Švédi vybojovali zlatú medailu až po extra ende, bitka o bronz priniesla zámorské derby

PEKING - Reprezentanti Švédska v curlingu vybojovali zlaté medaily na ZOH 2022 v Pekingu. V sobotňajšom mužskom finále zvíťazili nad Veľkou Britániou 5:4...

Foto Trénerka Eteri Tutberidzeová a
ZOH Peking
Najväčšia kauza ZOH: Trénerka mladej krasokorčuliarky je zmätená z Bachovej kritiky

PEKING - Ruská krasokorčuliarska trénerka Eteri Tutberidzeová v piatok uviedla, že je zmätená z kritiky prezidenta Medzinárodného olympijského výboru (MOV)...

Foto Belgický rýchlokorčuliar Bart Swings
Rýchlokorčuľovanie
Životný úspech! Belgičan získal pre svoju krajinu prvé zlato od roku 1948

PEKING - Belgický rýchlokorčuliar Bart Swings získal na ZOH v Pekingu zlatú medailu v pretekoch s hromadným štartom. Na pódiu ho doplnili kórejskí reprezentanti...

Foto Na snímke viceprezidentka Slovenského
ZOH Peking
Skvelá správa pre slovenský šport: Danka Barteková je opäť členkou MOV!

PEKING - Slovenská strelkyňa a viceprezidentka Slovenského olympijského a športového výboru Danka Barteková je od soboty opäť členkou Medzinárodného olympijského...

Foto Na snímke hráči Slovenska
ZOH Peking
Pozoruhodná štatistika tímov na olympiáde: V tomto Slovensko nad súpermi totálne dominuje!

PEKING - Slovenská hokejová reprezentácia sa druhýkrát v histórii samostatného štátu dopracovala až do semifinále zimných olympijských hier. Napriek dvom...

Foto Reprezentant v behu na
Slováci na ZOH v Pekingu
Kráľovská bežecká disciplína v réžii Boľšunova, Koristek obsadil 40. priečku

PEKING - Ruský bežec na lyžiach Alexander Boľšunov získal na ZOH 2022 v Pekingu zlatú medailu v skrátených sobotných pretekoch na 30 km voľnou technikou...

Foto Americký snoubordista Shaun White
ZOH Peking
Legenda a trojnásobný olympijský víťaz po náročnom rozhodnutí: Lúčim sa so slzami radosti

PEKING - Legendárny americký snoubordista Shaun White dal po ZOH 2022 v Pekingu definitívu bodku za svojou úspešnou kariérou. Pri spätnom obhliadnutí sa...

Foto Na snímke hlavný lekár
ZOH Peking
Skvelá bilancia Slovákov v Pekingu: Strašidelnému scenáru sme sa načisto vyhli!

PEKING - Slovenskí športovci sa na ZOH vyhli vážnejším zdravotným problémom. Hlavný lekár výpravy Roman Fano mal starosti akurát so zranením hokejistu...

Foto Na snímke slovenský lyžiar
ZOH Peking
Mali súťažiť so Shiffrinovou, vietor bol proti: Žampa novému termínu nedáva veľké nádeje

PEKING - Osud záverečnej súťaže zjazdárskeho programu na ZOH v Pekingu je podľa Adama Žampu veľmi otázny. Na sobotu naplánovanú tímovú paralelku museli...

Foto Novozélandský akrobatický lyžiar Nico
Akrobatické lyžovanie
Historicky druhé zlato pre Nový Zéland: Porteous zvíťazil na U-rampe, Wise nezavŕšil zlatý hetrik

PEKING - Novozélandský akrobatický lyžiar Nico Porteous získal na ZOH 2022 v Pekingu zlatú medailu na U-rampe. V sobotňajšom finále uspel výkonom 93,00...

ZOH Peking 2022: Program
Program ZOH Peking
Peking 2022: Program ZOH na dnes (sobota, 19. februára)

Program dňa na zimných olympijských hrách v Pekingu. Prehľad športových diciplín a aktuálne výsledky športovcov na olympiáde.

Foto Ruský útočník Arsenij Gricjuk
Ľadový hokej
Rozhodujúci úder zasadil po svojej chybe: Milujem nájazdy, priznal sa ruský strelec víťazného gólu

PEKING - Hokejisti Ruského olympijského výboru (ROC) sa stali druhými finalistami olympijského turnaja v Pekingu. V piatkovom semifinále zvíťazili nad...

Americká lyžiarka Mikaela Shiffrinová
Alpské lyžovanie
VIDEO Shiffrinová po neúspechoch posiela fanúšikom dojímavý odkaz: Správa pre všetkých hejterov!

PEKING - Príbeh americkej lyžiarskej hviezdy Mikaely Shiffrinovej na tohtoročných olympijských hrách poznáme všetci. Ako jedna z favoritiek nedokončila...

Nórska biatlonistka Marte Olsbuová-Röiselandová
Medaily ZOH Peking
Nórsko s historickým zápisom na čele medailového poradia: Slovensko tesne za TOP 20

PEKING - Po štrnástom súťažnom dni na ZOH 2022 v Pekingu vedú medailovú bilanciu Nóri. Športovci zo severu Európy vybojovali doposiaľ 15 zlatých, 8 strieborných...

Foto Sklamaní slovenskí hokejisti po
Slováci nehrali presilovku osem tretín: Bez komentára, je to smutné a na zamyslenie!

PEKING - Slovenskí hokejisti prehrali v piatkovom semifinále olympijského turnaja v Pekingu s Fínskom 0:2. V sobotu o 14.10 SEČ si tak zahrajú o bronz,...

Česká snoubordistka Ester Ledecká
Tréner Ester Ledeckej nešetril slovami chvály: Na lyžiach bola výborná! Trápi ho len jedna vec

PEKING - Tréner Tomáš Bank označil zjazdárske výsledky Ester Ledeckej na olympijských hrách v Pekingu za úžasne dobré. Trojnásobná olympijská šampiónka...

FotoVideo  Len 15-ročná líderka
Video Krasokorčuľovanie
VIDEO Zničené deti a tvrdé praktiky ruskej trénerky: Vypätá súťaž spustila lavínu kritiky!

PEKING - Po mimoriadne vypätej olympijskej súťaži krasokorčuliarok je čoraz hlasnejšie počuť názory, že deti by na olympijských hrách v tomto športe pretekať...

Foto Jacob de la Rose
Slovenskí hokejisti spoznali súpera v boji o bronz! Druhé semifinále ponúklo obrovskú drámu