Zľava slovenskí hokejbalisti Libor
Hokejbal
Dokonalý vstup do MS: Slováci sa odtrhli z reťaze, na tabuli svietilo dvojciferné skóre

VISP - Slovenskí hokejbalisti odštartovali 14. svetový šampionát vo Švajčiarsku triumfom nad Haiti 12:0.

Ostatné športy - strana 22

Sediaci cyklisti pred 10.
Giro d´Italia
Pohrozili štrajkom a organizátori poslúchli: Výrazná zmena pred utorkovou etapou Gira

LIVIGNO - Utorňajšiu 16. etapu cyklistických pretekov Giro d´Italia skrátili z 206 na 130 km. Pre nízke teploty a husté sneženie jazdci odmietli absolvovať...

Lenka Poláčková
Ostatné
Začínala ako herečka a moderátorka: Slovenka presedlala na šport a vytvorila úctyhodný rekord

MOUNT EVEREST - Ultratrailová bežkyňa Lenka Poláčková sa v utorok stala prvou Slovenkou, ktorá vystúpila na najvyššiu horu sveta Mount Everest bez použitia...

Na snímke vľavo Michal
Hokejbal
Hokejbalový líder padol hneď dvakrát: Považská Bystrica krok od obhajoby titulu

BRATISLAVA - Hokejbalisti Považskej Bystrice sú krok od obhajoby titulu v slovenskej extralige.

Zuzana Rehák-Štefečeková
Športová streľba
Jednoznačný boj o medailu: Slovensko si vkladá do vrecka po ME dve bronzové medaily

LONATO - Slovenskí strelci získali v pondelok na ME v brokových disciplínach v talianskom Lonate dve bronzové medaily v trap triu.

FotoVideo Na snímke predseda Slovenského
Video Olympijské hry
VIDEO 549 súťaží, 22 športov a jedno Slovensko: Akú výpravu vyšleme do Paríža?

BRATISLAVA - Predseda Slovenského paralympijského výboru Ján Riapoš verí, že do Paríža vyšlú okolo 30 reprezentantov. Povedal to na pondelkovej tlačovej...

Foto Tretí ročník Otvorených ME
Ostatné
Tretí ročník Otvorených ME Špeciálnych olympiád: Slovensko má zlatého medailistu!

ŠAMORÍN - 8. mája 2024 v areáli xbs Šamorín v olympijskom tréningovom centre sa konal už tretí ročník Otvorených majstrovstiev Európy Špeciálnych olympiád...

FotoVideo Anthony Edwards z Minnesoty
Video NBA
VIDEO 20-bodový náskok, potom zimnica: Denver zamrzol, premrhal vedenie a vyletel z play-off

NEW YORK - Basketbalisti Denveru neobhája minuloročný titul v NBA.

Slovenská atlétka Gabriela Gajanová
Beh
Vyčkávala a potom prišiel jej čas: Gajanovej ušla o chlp medailová priečka

MARRAKÉŠ - Slovenská atlétka Gabriela Gajanová obsadila na piatkovom mítingu Diamantovej ligy v Marrakéši 4. miesto v behu na 800 metrov. Vo svojom prvom...

Slovenské hráčky sú sklamané
Volejbal
Súperky boli o úroveň lepšie: Slovensko proti Chorvátsku neuhralo ani set

OSIJEK - Slovenské volejbalistky prehrali v druhom zápase na turnaji Zlatej Európskej ligy v chorvátskom Osijeku s domácou reprezentáciou 0:3 na sety.

Nitra Knights
Americký futbal
Touchdown v predĺžení o všetkom rozhodol: Nitra zaznamenala piaty triumf v sezóne

ÚSTÍ NAD LABEM - Tím amerického futbalu Nitra Knights zvíťazil v nedeľnom zápase Snapbacks Ligy na ihrisku Ústí nad Labem Blades 42:35 po predĺžení. V...

Slovenský stolný tenista Wang
Stolný tenis
Olympiádu nevynechá ani tentokrát: Slovenský reprezentant nedal Maďarovi žiadnu šancu

SARAJEVO - Slovenský reprezentant v stolnom tenise Wang Jang si vybojoval miestenku na OH 2024 v Paríži. V zápase o 3. miesto na druhom turnaji európskej...

Michal Martikán
Vodné športy
Prispel k tomu aj nestarnúci boss Martikán: Slováci si odnášajú domov krásnu medailu

TACEN - Slovenskí vodní slalomári získali v nedeľu na ME v slovinskom Tacene bronz v tímovej súťaži C1. Matej Beňuš, Michal Martikán a Marko Mirgorodský...

FotoVideo Slovinský cyklista Tadej Pogačar
Video Giro d´Italia
VIDEO Konkurencii nedal najmenšiu šancu: Pogačar dominoval v horskej etape a zvýšil náskok na čele

LIVIGNO - Slovinský cyklista Tadej Pogačar suverénnym spôsobom triumfoval v nedeľnej 15. etape Giro d´Italia a urobil razantný krok smerom k celkovému...

Foto Triasol sa do posledných
Formula 1
Triasol sa do posledných sekúnd: Verstappen stratil náskok a takmer pripustil senzáciu!

IMOLA - Holandský motoristický pretekár Max Verstappen vyhral nedeľnú VC Emilia Romagna seriálu formuly 1.

Na snímke slovenský stolný
Ostatné
Prvú možnosť nevyužil: Slovenský reprezentant miestenku do Paríža stále nevybojoval

SARAJEVO - Slovenský reprezentant v stolnom tenise Wang Jang nevyužil ani druhú možnosť vybojovať si miestenku na OH 2024 v Paríži. V semifinále druhého...

Slovenský reprezentant v trape
Najbližšie boli Kovačócy a Rehák-Štefečeková: Slováci z kvalifikácie nepostúpili

LONATO - Slovenskí strelci nepostúpili v nedeľu do finále trapu miešaných dvojíc na ME v talianskom Lonate. Najlepší výsledok dosiahli Marián Kovačócy...

Slovenský reprezentant Matej Beňuš
Beňuš za elitou zaostal: Iba 16-ročný domáci talent na ME prepísal históriu!

TACEN - Slovenský vodný slalomár Matej Beňuš obsadil piate miesto vo finále C1 na ME v slovinskom Tacene. Na víťaza Žigu Lina Hočevara stratil 3,21 sekundy....

Formulové divadlo na slávnej
Formula 1
Formulové divadlo na slávnej Imole: Online prenos z Veľkej ceny Emilia Romagna

Tím Michaloviec pred finálovým
Hádzaná
Výborná pozícia pred domácou odvetou: Iuventa bude pred vlastnými bojovať o historický úspech

ELCHE - Hádzanárky MŠK Iuventa Michalovce prehrali v nedeľu v prvom finálovom dueli Európskeho pohára EHF na palubovke španielskeho tímu ATTICGO BM Elche...

Chýba mu posledný krôčik a je na olympiáde: Slovenského reprezentanta čaká veľká skúška

SARAJEVO - Slovenský reprezentant v stolnom tenise Wang Jang bude mať v nedeľu popoludní ďalšiu možnosť vybojovať si miestenku na OH 2024 v Paríži.