Športy a disciplíny na ZOH v Soči - strana 2

Victor An
ZOH Ostatné športy
Rusi sa dočkali zlata na ľade, Victor An vyhral šortrek

SOČI - Ruský šortrekár Victor An získal zlatú medailu na XXII. ZOH v Soči. V Korčuliarskom paláci Ľadovec triumfoval v súťaži na 500 m pred Číňanom Wu...

Petra Vlhová
Slovenskí olympionici
Nespokojná Vlhová v cieli krútila hlavou: V poslednom čase neviem jazdiť to, čo na tréningu

ROZA CHUTOR - Slovenská reprezentantka Petra Vlhová nemala radosť z umiestnenia v druhej desiatke ženského slalomu na XXII. zimných olympijských hrách...

Viktor An
Domáce Rusko sa raduje z ďalšieho zlata: Rýchlokorčuliar An vyhral súťaž na 500 metrov

SOČI - Ruský reprezentant v rýchlokorčuľovaní na krátkej dráhe Viktor An sa stal víťazom piatkového finále v súťaži na 500 m s časom 41,312 s. Druhý skončil...

Park Sung-hi
Olympijské zlato na 1000 metrov pre Kórejčanku Park Sung-hi

SOČI - Reprezentantka Kórejskej republiky Park Sung-hi si vybojovala zlatú medailu na 1000 metrov v rýchlokorčuľovaní na krátkej dráhe na XXII. zimných...

Mikaela Shiffrinová
Iba 18-ročná Shiffrinová v slalome získala olympijské zlato, Vlhová 19.

ROZA CHUTOR - Olympijskou víťazkou v slalome žien sa v stredisku Roza Chutor v Červenej Poľane v piatok stala Američanka Mikaela Shiffrinová.

Curleri z Británie
Rozdali medaily aj v curlingu: Kanaďania vo finále rozdrvili Britov

SOČI - Curleri Kanady získali na zimných olympijských hrách v Soči zlaté medaily. V piatkovom finále jednoznačne zvíťazili nad Britmi 9:3, duel už po ôsmom...

Barbora Lukáčová
Slovenská slalomárka sa do cieľa došúchala po zadku: Pre druhý najväčší potlesk!

ČERVENÁ POĽANA - Prejsť cieľom poležiačky, to nie je práve ideál olympijskej slalomárky. V prípade Barbory Lukáčovej to však malo svoje čaro - nerátajúc...

Adelina Sotnikovová
Fanúšikov pobúrilo hodnotenie rozhodcov v Soči: Petíciu ich podpísalo 730-tisíc

SOČI - Štvrtkové vyvrcholenie ženskej krasokorčuliarskej súťaže na XXII. zimných olympijských hrách v Soči vyvolalo u fanúšikov vlnu protestov prostredníctvom...

Kanaďanka Marielle Thompsonová a
Skikros žien zlatý aj strieborný pre Kanaďanky: Francúzi ostali sklamaní

ČERVENÁ POĽANA - Skikrosové zlato si v piatkovej ženskej súťaži akrobatických lyžiarok na XXII. zimných olympijských hrách v Parku extrémnych športov Roza...

Historický úspech mladučkej domácej krasokorčuliarky Sotnikovovej, Rajičová 24.

SOČI - Ruská krasokorčuliarka Adelina Sotnikovová získala vo štvrtok zlatú medailu v súťaži žien na ZOH 2014 v Soči. Striebro brala Yu Na Kim z Kórejskej...

Maddie Bowmanová
V Extrém parku šieste zlato pre USA, U-rampu ovládla Bowmanová

ROZA CHUTOR - Americká akrobatická lyžiarka Maddie Bowmanová získala zlatú medailu vo štvrtkovom 12-člennom finále na U-rampe na XXII. zimných olympijských...

Nicole Rajičová
Sklamanie mladej slovenskej krasokorčuliarskej nádeje: Takto vysvetlila svoj neúspech

SOČI - Slovenská krasokorčuliarka Nicole Rajičová si na zimnej olympiáde akoby zopakovala priebeh z januárových majstrovstiev Európy. Kým v krátkom programe...

Kanaďanky oslavujú zisk zlatých
Kanaďanky potvrdili dominanciu v curlingu: V súboji o zlato zdolali obhajkyne titulu

SOČI - Reprezentantky Kanady zvíťazili vo štvrtkovom finálovom stretnutí curlingového turnaja na XXII. zimných olympijských hrách v ruskom Soči nad obhajkyňami...

Haavard Klemetsen, Magnus Krog,
V severskej kombinácii dominovali severania: Nóri získali zlato v štafetách

SOČI - Nóri Magnus Moan, Haavard Klemetsen, Magnus Krog a Jörgen Graabak získali zlaté medaily vo štvrtkovej súťaži družstiev v severskej kombinácii na...

Jean Frederic Chapuis
Francúzi si v skikrose ukoristili všetky kovy: Zlato získal Chapuis

ROZA CHUTOR - Nevyspytateľný skikros akrobatických lyžiarov na zimných olympijských hrách v Soči sa skončil dokonalým francúzskym triumfom: zlato patrí...

Ole Einar Björndalen
Pred čerstvou legendou sa sklonil aj jeho idol: Björndalen je v Nórsku hrdinom

SOČI - Nórsky biatlonista Ole Einar Björndalen je už najúspešnejším športovcom v dejinách zimných olympijských hier z hľadiska počtu i hodnoty medailí....

Kaillie Humphriesová a Heather
Kanada sa raduje zo zisku zlata: Humphriesová s Moysovou obhájili svoj triumf

SOČI - Medailové priečky v súťaži žien v dvojsedadlových boboch na zimných olympijských hrách v ruskom Soči si rozdelili zámorské posádky. Tri z celkovo...

Ondřej Bank
Skúsený český lyžiar o slovenskom kamarátovi: Adam Žampa je taký v pohode šialenec

SOČI/ČERVENÁ POĽANA - Adam Žampa je taký "v pohode šialenec". Hovorí to o ňom jeho kamarát Ondřej Bank.

Češka Martina Sáblíková obhájila
Sáblíková triumfovala na rýchlokorčuliarskej dráhe: Česi majú druhé zlato!

SOČI - Češka Martina Sáblíková obhájila zlatú medailu v stredajšom finále na 5000 m v rýchlokorčuľovaní na XXII. zimných olympijských hrách v ruskom Soči.

Vic Wild
Rusko má ďalšie zlato: Získal ho však rodák zo Spojených štátov

ROZA CHUTOR - Rusko má ďalšieho olympijského víťaza, pre ktorého nie je ruština materinským jazykom, zlatú medailu v paralelnom obrovskom slalome snoubordistov...