Športy a disciplíny na ZOH v Soči - strana 4

Jevgenij Pľuščenko
ZOH Ostatné športy
Zranený Pľuščenko vynechá exhibíciu v Soči, bude s rodinou

SOČI – Zranený ruský krasokorčuliar Jevgenij Pľuščenko vynechá záverečnú exhibíciu na ZOH v Soči, kde získal zlato v premiérovej súťaži dvojíc. Informovala...

Brazílske reprezentantky v dvojboboch
Ťažká nehoda brazílskych bobistiek: Zo 180-kilového stroja ich museli vyťahovať!

ČERVENÁ POĽANA – Veľké šťastie mali v nedeľu brazílske reprezentantky v dvojboboch Fabiana Santosová a Sally Mayara da Silvová. Tie mali počas tréningovej...

Eva Samková
Česko sa raduje z prvého zlata: Samková ovládla snoubordkros

ROZA CHUTOR - Česká snoubordistka Eva Samková získala na ZOH v Soči zlatú medailu v disciplíne snoubordkros. V nedeľňajšom finále v Červenej Poľane striebro...

Dve ženy museli odniesť
Zranenia v ženskej kvalifikácii snoubordkrosu: Reprezentantky odniesli na nosidlách

ČERVENÁ POĽANA - Dve ženy museli odniesť na nosidlách z Parku extrémnych športov v Roza Chutor po incidente v nedeľňajšej kvalifikácii snoubordkrosu na...

Kjetil Jansrud
Lyžiar Jansrud si po bronze odnáša domov aj zlato zo super G: Na toto som drel!

ROZA CHUTOR - Nór Kjetil Jansrud získal zlatú medailu v nedeľňajších pretekoch super G v rámci súťaží v alpských lyžiarskych disciplínach na ZOH v Soči....

Martin Johnsrud Sundby v
Rozhorčená matka sa obula do hviezdneho syna v Soči: Si najhorší, nemáš šancu, choď domov!

ČERVENÁ POĽANA - Martina Johnsruda Sundbyho, ktorý skončil na 13. mieste v piatkovom behu na lyžiach na 15 km klasickou technikou na zimných olympijských...

Dvojnásobný víťaz olympiády: Poliak
Stoch má zlaté double: Kasai najstarším medailistom skokanských disciplín

ČERVENÁ POĽANA - Poľský skokan na lyžiach Kamil Stoch získal na ZOH v Soči zlatú medailu aj na veľkom mostíku. Líder celkového poradia Svetového pohára...

Tatiana Bodová počas olympiády
Slovenskí olympionici
Slovenská reprezentantka sa sťažovala na počasie v Soči: Z tepla jej puchli nohy

SOČI - Slovenská šortrekárka Tatiana Bodová si v sobotu na ZOH v Soči odkrútila svoj olympijský debut na 1500 m vzdialenosti. Pod piatimi kruhmi skončila...

Fanúšikovia oslavujú s Alexandrom
Domáci Treťjakov nedal súperom šancu: Na olympiáde vyhral všetky tri jazdy

SOČI - Ruský skeletonista Alexander Treťjakov získal v sobotu na XXII. ZOH v Soči zlatú medailu s výsledným časom 3:44,29 min. Striebro si vyjazdil aktuálny...

Zbigniew Bródka po víťazstve
Prekvapivý triumf v rýchlokorčuľovaní: Poliak narušil hegemóniu Holanďanov v Soči

SOČI - Mužské rýchlokorčuľovanie pozná po sobote na XXII. olympijských hrách v ruskom Soči už meno aj iného ako holandského víťaza, vo finále na 1500 m...

Viktor An a Vladimir
Rusi ovládli finále pretekov na 1000 m s prívlastkom historické

SOČI - Ruský šortrekár Victor An získal zlatú medailu na XXII. ZOH v Soči. V Korčuliarskom paláci Ľadovec triumfoval v súťaži na 1000 m pred krajanom Vladimir...

Jang Čou po získaní
Rýchlokorčuliarka Jang Čou aj naďalej valcuje súperky, obhájila zlato

SOČI - Jang Čou v sobotňajších pretekoch na 1500 m v rýchlokorčuľovaní na krátkej dráhe na XXII. zimných olympijských hrách v ruskom Soči obhájila zlatú...

Šárka Pančochová
ZOH Zaujímavosti
Česká snoubordistka po slovnej prestrelke s novinárom: Na Morave sa za zlé správanie fackujeme

SOČI - Česká snoubordistka Šárka Pančochová sa dostala do slovnej prestrelky s bulvárnym novinárom Pavlom Novotným a fanúšikom odkázala, že kto žurnalistu...

Anna Fenningerová
ZOH 2014
Rakúšanka Fenningerová triumfovala v Červenej Poľane, v super G získala zlato

ČERVENÁ POĽANA - Rakúšanka Anna Fenningerová získala zlatú medailu v sobotňajších pretekoch super G v rámci súťaží v alpských lyžiarskych disciplínach...

Juzuru Hanju
Chan nezvládol útok na zlato, súťaž sólistov ovládol Hanju

SOČI - Japonský krasokorčuliar Juzuru Hanju vyhral v piatok zlatú medailu v súťaži mužov na ZOH 2014 v Soči. Striebro získal Patrick Chan z Kanady, bronzovú...

Foto Alla Cuperová
Zlato v skokoch žien pre Bielorusku Cuperovú

ČERVENÁ POĽANA - Bieloruská reprezentantka v akrobatickom lyžovaní Alla Cuperová si vybojovala zlatú medailu v skokoch žien na XXII. zimných olympijských...

Elizabeth Yarnoldová
Britka Yarnoldová si suverénne vyjazdila zlato v skeletone

SOČI - Britka Elizabeth Yarnoldová ovládla dvojdňovú súťaž skeletonistiek na zimných olympijských hrách v ruskom Soči a suverénnym spôsobom si vybojovala...

Adam Žampa
Žampov otec neskrýval radosť z výsledku: Fantázia! Krásny valentínsky darček pre maminu

ROZA CHUTOR - Pocit neskutočného šťastia a hrdosti zalial v piatok popoludní rodičov úspešného slovenského reprezentanta v alpskom lyžovaní Adama Žampu,...

Adam Žampa po svojom
Neuveriteľné prekvapenie zo Soči: Mladému Žampovi tesne ušla medaila!

ČERVENÁ POĽANA - Kto by to bol čakal! Neuveriteľný slovenský zjazdár dlho bojoval o zlato z olympijských hier a medaila mu napokon ušla len tesne. Slovenský...