Športy a disciplíny na ZOH v Soči - strana 3

Švajčiarka Patrizia Kummerová
ZOH Ostatné športy
Švajčiarka prekonala Japonku v poslednej jazde: Nemôžem tomu uveriť!

ROZA CHUTOR - Víťazkou stredajšieho paralelného obrovského slalomu snoubordistiek na XXII. zimných olympijských hrách v ruskom Soči sa stala Švajčiarka...

Bode Miller
Malá tragédia v alpskom lyžovaní: Miller si podvrtol ľavé koleno

ČERVENÁ POĽANA - Američan Bode Miller si v prvom kole obrovského slalomu alpských lyžiarov na zimných olympijských hrách v Soči podvrtol operované ľavé koleno.

Ted Ligety
Ligety si v obrovskom slalome postrážil náskok, Žampa je veľmi nespokojný

ČERVENÁ POĽANA - Favorizovaný Ted Ligety z USA bol lídrom 1. kola stredajšieho obrovského slalomu mužov v rámci súťaží v alpských lyžiarskych disciplínach...

Jevgenij Pľuščenko počas tímovej
Pľuščenko po nepríjemnom konci prekvapil: Absolvuje aj desať operácii len kvôli ďalšej olympiáde

SOČI - Dvojnásobný olympijský víťaz v krasokorčuľovaní Jevgenij Pľuščenko z Ruska sa napriek sklamaniu v Soči nevzdáva plánov na najbližšie ZOH 2018 a...

Akrobatický lyžiar David Wise
Zimné športy
Skvelá jazda Wisea v ťažkých podmienkach: Majster sveta je už aj olympijským víťazom

SOČI - Americký akrobatický lyžiar David Wise získal zlatú medailu na ZOH v Soči v disciplíne U-rampa. Za úradujúcim majstrom sveta a trojnásobným víťazom...

Prezident Ruska Vladimir Putin
Lyžiarka zo Soči bojuje v nemocnici o všetko: Po ďalšej operácii vážny stav

SOČI - Ruská akrobatická lyžiarka Maria Komisarovová, ktorá v sobotu utrpela počas skikrosového tréningu na ZOH v Soči vážne zranenie chrbtice, sa podrobila...

Jorrit Bergsma
Holanďania stále dominujú: Rýchlokorčuliari získali všetky tri medaily

SOČI - Holanďania opäť potvrdili svoju dominanciu v rýchlokorčuľovaní, v utorňajšej súťaži na 10 000 m na zimných olympijských hrách v Soči obsadili prvé...

Nór Jörgen Graabak
Nečakaný víťaz severskej kombinácie: Zlato si zo Soči odnesie Nór Graabak

SOČI - Nečakaným víťazstvom Nóra Jörgena Graabaka sa skončili utorňajšie preteky v severskej kombinácii na zimných olympijských hrách v ruskom Soči. Severan...

Kórejské a kanadské rýchlokorčuliarky
Toto sú najrýchlejšie korčuliarky na svete: Zlato zo štafiet patrí Kórejčankám

SOČI - Reprezentantky Kórejskej republiky získali zlaté medaily v utorkovom finále štafiet na 3000 m v rýchlokorčuľovaní na krátkej dráhe na XXII. zimných...

Japonec Taihei Kato
FOTO Hrozivý pád na skokanských mostíkoch v Soči: Japonca odniesli na nosidlách

ČERVENÁ POĽANA - Japonec Taihei Kato sa zranil v utorňajšej skokanskej časti pretekov v severskej kombinácii na zimných olympijských hrách v ruskom Soči.

Tina Mazeová
Ďalšie zlato zo Soči pre Slovinsko: Obrovský slalom ovládla Mazeová

ROZA CHUTOR - Víťazkou olympijskej súťaže žien v obrovskom slalome sa v stredisku Roza Chutor v Červenej Poľane stala Tina Mazeová. Skúsená 30-ročná Slovinka...

Japonci majú bronz v
Japonci bronzoví napriek chorobe: Takeuči sa ešte nedávno bál, že zomrie!

ČERVENÁ POĽANA - Japonský skokan na lyžiach Taku Takeuči strávil krátko pred začiatkom zimných olympijských hier v ruskom Soči dva týždne v nemocnici so...

Vybojujú si Slováci účasť
Snoubordkrosovým kráľom Francúz: Vaultier vystriedal dvojnásobného šampióna

ROZA CHUTOR - Dvojnásobného šampióna Setha Westcotta vystriedal na olympijskom snoubordkrosovom tróne Pierre Vaultier. Vo veľkom finále disciplíny, ktorá...

Zlatý tím Nemecka: Andreas
Skokanský fenomén Stoch blízko k tretej medaile: Tímovú súťaž ale ovládli Nemci

ČERVENÁ POĽANA - Nemeckí skokani na lyžiach v zložení Andreas Wank, Marinus Kraus, Andreas Wellinger a Severin Freund (1041,1 bodu) získali na XXII. ZOH...

Anton Kušnír z Bieloruska
Prekvapivý úspech Bielorusa Kušníra: V akrobatickom lyžovaní porazil všetkých favoritov

ČERVENÁ POĽANA - Bielorus Anton Kušnir sa stal olympijským šampiónom v skokoch akrobatických lyžiarov na XXII. zimných olympijských hrách v ruskom Soči....

Zlatí v tancoch na
Tance na ľade bez prekvapení: Americkí majstri sveta si v Soči vyjadzili zlato

SOČI - Olympijské zlato v tancoch na ľade v rámci krasokorčuliarskych súťaží na zimných olympijských hrách v Soči si vyjazdili Američania Meryl Davisová...

Zlatí ruskí bobisti Alexandr
Ďalšia radosť domácich v Soči: Ruskí bobisti majú zlato, siahali aj na bronz

SOČI - Víťazmi dvojdňovej súťaže mužov dvojsedadlových bobov na zimných olympijských hrách v Soči sa stali Alexandr Zubkov s Alexejom Vojevodom. Ruskí...

Jorien ter Morsová, Ireen
Holanďanky ovládli rýchlokorčulovanie: Na 1500 m zobrali všetky kovy

SOČI - Absolútnym triumfom Holanďaniek sa skončilo nedeľňajšie finále rýchlokorčuliarok na 1500 m na XXII. zimných olympijských hrách v ruskom Soči. Reprezentantky...

Bode Miller
Emotívny Miller myslel na zosnulého brata: Chcel by som mu venovať túto medailu

SOČI - Bode Miller sa vo veku 36 rokov stal v nedeľu najstarším olympijským medailistom v zjazdovom lyžovaní. Celkovo šiesty cenný kov z olympiády v kariére...

Kamil Stoch
Poliak Stoch je historicky tretím skokanským majstrom na ZOH

ČERVENÁ POĽANA - V danej chvíli nebol perfektný, ale vďaka veľkému úsiliu si vybojoval druhú zlatú medailu na zimných olympijských hrách v Soči. Poliak...