Formula 1 - strana 4

Britský pilot F1 Lewis
Formula 1
Kolízia s Alonsom ho vyšla draho: Hamilton odštartuje z konca štartového roštu

MONZA - Britský pretekár F1 Lewis Hamilton odštartuje do nedeľňajšej Veľkej ceny Talianska zo záveru štartového roštu. Dôvodom je penalizácia, ktorú dostal...

FOTO Špeciálne lakovanie Ferrari
Formula 1
FOTO Špeciálne lakovanie Ferrari a Alonsov rekord: Formula 1 sa sťahuje do chrámu rýchlosti!

MONZA - Holandský jazdec Max Verstappen je s náskokom 109 bodov na čele majstrovstiev sveta formuly 1 na najlepšej ceste za obhajobou titulu. Ďalší krok...

FotoVideo Ďalšia nedeľa, ďalšia tragikomédia
Video Formula 1
VIDEO Celý svet sa z nich smeje, šéf Ferrari si ide svoje: Hanba! Toto nemôže myslieť vážne

ZANDVOORT - Šéf stajne Ferrari Mattia Binotto nemieni vyvodzovať žiadne personálne dôsledky z nevydarenej zastávky v boxoch počas Veľkej ceny Holandska...

Foto Max Verstappen z tímu
Formula 1
Verstappen rozjasal domáce publikum: Triumfom na VC Holandska sa priblížil k obhajobe titulu

ZANDVOORT - Holandský pretekár Max Verstappen z tímu Red Bull zvíťazil na Veľkej cene Holandska, 15. pretekoch seriálu F1. Na druhom mieste prišiel do...

Max Verstappen
Formula 1
Online prenos z Veľkej ceny Holandska

Foto Max Verstappen po triumfe
Formula 1
Verstappen všetko zahodil za hlavu a je späť: Na domácej VC Holandska získal pole position

ZANDVOORT - V sobotnej kvalifikácii na VC Holandska seriálu majstrovstiev sveta F1 bol najrýchlejší domáci Max Verstappen na Red Bulle, ktorý dosiahol...

Max Verstappen po úvodnom
Formula 1
Doposiaľ hororový víkend pre Verstappena: V poslednom tréningu sa aspoň priblížil Leclercovi

ZANDVOORT - Monacký pretekár Charles Leclerc bol najrýchlejší v treťom tréningu na VC Holandska seriálu Formuly 1. Jazdec Ferrari dosiahol na okruhu Zandvoort...

FotoVideo Max Verstappen po úvodnom
VIDEO Nečakaný priebeh v Zandvoorte: Dominantný Mercedes a problémy domáceho Verstappena

ZANDVOORT - Úvodný tréning na Veľkú cenu Holandska formuly 1 patril Mercedesu, najrýchlejší čas zajazdil George Russell pred sedemnásobným majstrom sveta...

Foto Oscar Piastri bude náhradou
Formula 1
Právne ťahanice sú minulosťou: Zmluva Piastriho s McLarenom je platná

PARÍŽ - Austrálsky pilot Oscar Piastri bude v budúcom roku pretekať za McLaren. Tím vyhral spor o platnosť zmluvy s konkurenčnou stajňou Alpine, v ktorej...

Formula 1
Ocenený Verstappen na domácej pôde: Premení sa VC Holandska na oslavu úradujúceho majstra sveta?

ZANDVOORT - Víkendová Veľká cena Holandska vozidiel Formuly 1 sa môže premeniť na oslavu úradujúceho majstra sveta a lídra priebežného poradia sezóny Maxa...