Formula 1 - strana 5

Video Kolízia Fernanda Alonsa a
Video Formula 1
VIDEO Idiot! Na Veľkej cene Belgicka to vrelo hneď pri úvodnej zrážke legiend efjednotky

SPA-FRANCORCHAMPS - Veľkú cenu Belgicka formuly 1 po suverénnom výkone vyhral úradujúci majster sveta Max Verstappen z Red Bullu, hoci odštartoval až zo...

FotoVideo Holandský pretekár Max Verstappen
VIDEO Verstappen deklasoval zvyšok sveta! Preteky v Spa okorenila kolízia Hamiltona s Alonsom

SPA-FRANCORCHAMPS - Holandský pretekár Max Verstappen s prehľadom zvíťazil na nedeľnej VC Belgicka majstrovstiev sveta F1. Jazdec Red Bullu zaznamenal...

Veľká cena Belgicka F1
Formula 1
Okruh Spa-Francorchamps nebol vyradený z hry: Veľká cena Belgicka F1 sa uskutoční aj na budúci rok

SPA-FRANCORCHAMPS - Veľká cena Belgicka sa v motoristickom seriáli majstrovstiev sveta F1 uskutoční aj na budúci rok. Okruh Spa-Francorchamps sa neocitol...

Max Verstappen počas Veľkej
Formula 1
Online prenos z Veľkej ceny Belgicka F1

Max Verstappen počas kvalifikácie
Formula 1
Veľké zmeny v poradí po kvalifikácii: Verstappen vedel, že mu nepomôže ani prvé miesto!

SPA-FRANCORCHAMPS - Z prvého miesta do nedeľňajšej Veľkej ceny Belgicka formuly 1 odštartuje Carlos Sainz. V dnešnej kvalifikácii bol síce druhý za Maxom...

Foto Carlos Sainz pri svojich
Formula 1
Prvý tréning v Spa ovládlo Ferrari: Leclerc a Verstappen odštartujú v nedeľu poslední

SPA-FRANCORCHAMPS - Úvodný tréning na Veľkú cenu Belgicka formuly 1 ovládli piloti Ferrari. Vyhral Carlos Sainz pred tímovým kolegom Charlesom Leclercom....

FotoVideo Automobilka Audi budem novým
Horúca novinka pred Veľkou cenou Belgicka: Do efjednotky vstúpi nová automobilka

SPA FRANCORSCHAMPS - Nemecká automobilka Audi vstúpi od roku 2026 do seriálu majstrovstiev sveta Formuly 1. Tímom bude dodávať svoje motory. Vedenie spoločnosti...

Safety car na trati
Formula 1
Len nech sa nezopakuje trapas spred roka: Po letnej prestávke pokračuje kolotoč F1

SPA FRANCORSCHAMPS - Veľkou cenou Belgicka pokračuje po štvortýždňovej pauze sezóna majstrovstiev sveta F1.

Monacký pretekár Charles Leclerc
Formula 1
Trať, ktorú si obľúbil len málokto: Z kalendára F1 vypadne nepopulárny okruh!

SPA FRANCORCHAMPS - Z kalendára majstrovstiev sveta F1 vypadne na budúci rok Veľká cena Francúzska. Vedenie šampionátu sa rozhodlo podľa agentúry AFP nepredĺžiť...

Kolumbijská pretekárka Tatiana Calderonová
Formula 1
Motoršport nie je len pre mužov! Do kokpitu formuly si sadne známa pretekárka

FRANCORSCHAMPS - Kolumbijská pretekárka Tatiana Calderonová sa vráti do Formuly 2. V sprievodnej juniorskej sérii k prestížnej F1 bude jediná ženská zástupkyňa...