Formula 1 - strana 8

Hamilton do Red Bullu
Formula 1
Hamilton do Red Bullu alebo Ferrari? Šéf červených býkov potvrdil megašpekulácie

LONDÝN - Britský motoristický pretekár Lewis Hamilton sa v tejto sezóne zaujímal o zmluvu s Red Bullom i Ferrari.

Video Lando Norris havaroval v
Video Formula 1
VIDEO Strašidelná nehoda v Las Vegas: Nešťastný koniec víkendu, Norris skončil v nemocnici

LAS VEGAS - Britský pilot F1 Lando Norris by mal štartovať v záverečných pretekoch sezóny v Abú Zabí (26. novembra). Dvadsaťštyriročného pretekára McLarenu...

FotoVideo VIDEO Red Bull prišiel
VIDEO Red Bull prišiel o double v absolútnom závere: Pérez neveril vlastným očiam, čo sa stalo

LAS VEGAS - Holandský pretekár Max Verstappen z tímu Red Bull zvíťazil na historicky prvej Veľkej cene Las Vegas, predposledných 21. pretekoch sezóny F1.

Online prenos z Veľkej
Formula 1
Online prenos z Veľkej ceny Las Vegas

Verstappen naložil Američanom i
Formula 1
Verstappen naložil Američanom i Las Vegas: Tieto slová sa im budú počúvať veľmi ťažko

LAS VEGAS - Holandský pilot F1 Max Verstappen zo stajne Red Bullu prirovnal Veľkú Cenu Las Vegas k piatej lige anglického futbalu. Úradujúci majster sveta...

FotoVideo Charles Leclerc po víťazstve
VIDEO Vegas im sadlo ako uliate: Ferrari ovládlo kvalifikáciu, z prvých dvoch pozícií ale neodštartuje

LAS VEGAS - Kvalifikáciu na Veľkú cenu Las Vegas seriálu F1 ovládli piloti Ferrari. Vyhral Monačan Charles Leclerc, ktorý porazil o 44 tisícin sekundy...

Foto Max Verstappen počas záverečného
Formula 1
Netradičná situácia pred kvalifikáciou: Oba Red Bully skončili mimo pódia

LAS VEGAS - Britský pilot F1 George Russell na Mercedese zajazdil najrýchlejší čas v sobotnom treťom tréningu na Veľkú cenu Las Vegas.

Charles Leclerc najrýchlejší v
Formula 1
Katastrofa z prvého tréningu sa neopakovala: Druhý tréning v réžii Ferrari, šéf tímu penil

LAS VEGAS - Monacký pilot Charles Leclerc z Ferrari vyhral oba úvodné tréningy na Veľkú cenu Las Vegas formuly 1.

FotoVideo Poškodený monopost Carlosa Sainza
VIDEO Najhorší možný začiatok VC Las Vegas! Totálne fiasko a nočná mora fanúšikov Formuly 1

LAS VEGAS - Iba osem minút trval prvý tréning na obnovenú Veľkú cenu Las Vegas formuly 1. Organizátori predposledných pretekov sezóny prerušili jazdy v...

Sergio Pérez a Max
Formula 1
Obzrel si trať a cítil sa ako klaun: Verstappen dal najavo, čo si myslí o Veľkej cene Las Vegas

LAS VEGAS - Majstrovstvá sveta F1 čakajú cez víkend predposledné preteky sezóny a veľký comeback. Po dlhých 41 rokoch sa pôjde v Las Vegas, ktoré sľubuje...

Prezident FIA Mohammed Ben
Formula 1
Prezident FIA nadšený, väčšina tímov nespokojná: Americká spoločnosť sa v efjednotke hlási o slovo

LAS VEGAS - Americká automobilová spoločnosť General Motors sa zaregistrovala ako dodávateľ motorov pre Formulu 1, v utorok to potvrdil prezident Medzinárodnej...

Holandský jazdec F1 Max
Formula 1
Neakceptovateľná dohra pretekov F1: Usporiadatelia nezvládli situáciu, mohlo dôjsť k nešťastiu

SAO PAULO - Usporiadatelia Veľkej ceny Sao Paula formuly 1 uznali po preniknutí niekoľkých fanúšikov v závere nedeľných pretekov k trati chyby v zabezpečení...

Foto Max Verstappen a jeho
Formula 1
Suverénny majster sveta Verstappen v Brazílii s ďalšou výhrou, veterán Alonso ukázal svoju veľkosť

SAO PAULO - Holandský motoristický pretekár Max Verstappen zvíťazil v nedeľňajšej VC Brazílie. Už istý trojnásobný majster sveta tak vyhral sedemnáste...

VC Brazílie
Formula 1
Max Verstappen a zvyšok jazdcov v tvrdom boji: Online prenos z VC Brazílie F1

SAO PAULO - Holandský motoristický pretekár Max Verstappen zvíťazil v nedeľňajšej VC Brazílie.

Foto Max Verstappen
Formula 1
O všetkom rozhodla hneď prvá zákruta: Verstappen ukázal, prečo je najlepší na svete

SAO PAULO - Posledný šprint sezóny formuly 1 v Brazílii vyhral istý trojnásobný majster sveta Max Verstappen.

Formula 1
Aj Verstappen sa dá zdolať: Šprint na Veľkej cene Brazílie odštartuje britský pretekár

SAO PAULO - Britský jazdec F1 Lando Norris odštartuje sobotňajší šprint na Veľkej cene Brazílie z prvého miesta.

Max Verstappen v boxoch
Formula 1
Predčasne ukončená kvalifikácia nebol jediný problém: Brazílčanom zostali len oči pre plač

SAO PAULO - Silná búrka, pre ktorú bola v piatok predčasne ukončená kvalifikácia formuly 1 na Veľkú cenu Brazílie, spôsobila na okruhu Interlagos množstvo...

Formula 1
Verstappen môže ďalej písať históriu: Kvalifikáciu na Veľkú cenu Brazílie predčasne ukončili

SAO PAULO - Holandský jazdec a už istý trojnásobný majster sveta F1 Max Verstappen odštartuje na nedeľňajšej Veľkej cene Brazílie z pole position. Pilot...

Charles Leclerc
Formula 1
Chutný dezert pred večernou kvalifikáciou: V Brazílii nečakaná dominancia Ferrari

SAO PAULO - Dnešný tréning na Veľkú cenu Brazílie formule 1 patril stajni Ferrari. S náskokom 108 tisícin sekundy zvíťazil Carlos Sainz pred tímovým kolegom...

Lewis Hamilton na Mercedese
Formula 1
Fanúšikovia F1, pripravte si ruky na potlesk: Perfektná správa pred Veľkou cenou Brazílie

SAO PAULO - Preteky v Sao Paule budú súčasťou majstrovstiev sveta formuly 1 až do roku 2030.