VIDEO To čo bolo? Verstappen musí hodiť hlavu do smútku, Ferrari mu vypálilo rybník

MEXIKO - Kvalifikáciu na Veľkú cenu Mexika vozidiel F1 ovládli nečakane piloti Ferrari.

Formula 1
Vyhráva všetko, čo sa len dá: Záverečný tréning na VC Mexika v réžii holandského fenoména

MEXICO CITY - Holandský pilot Max Verstappen zaznamenal najlepší čas v záverečnom tréningu na Veľkú cenu Mexika monopostov F1.

FotoVideo Max Verstappen
VIDEO Tréning, kvalda, preteky, je to úplne jedno: Verstappen si zasa vzal všetko pre seba

MEXIKO - Úvodný tréning na Veľkú cenu Mexika vozidiel formuly 1 vyhral už istý majster sveta Max Verstappen z Red Bullu.

Dvojaký meter a hnusná
Formula 1
Dvojaký meter a hnusná nespravodlivosť: Hamilton sa stále nevie spamätať z nedávneho šoku

MEXICO CITY - Britský pilot F1 Lewis Hamilton z Mercedesu si myslí, že z nedeľnej Veľkej ceny USA mali diskvalifikovať aj niekoľko ďalších jazdcov.

Mexický minister obrany vs.
Formula 1
Mexický minister obrany vs. Supermax: Red Bull sa bojí o Verstappena, podnikol rázne kroky

MEXICO CITY - Už istý majster sveta Max Verstappen sa bude vo nedeľnej Veľkej cene Mexika usilovať o 51. víťazstvo vo formule 1, ktorým by sa vyrovnal...

Max Verstappen z tímu
Formula 1
Fanúšikovia sa zobudili a ostali v šoku: Veľká rošáda po VC USA! Dve hviezdy diskvalifikovali

AUSTIN - Vedenie pretekov formuly 1 na VC USA diskvalifikovalo z nedeľňajších pretekov Brita Lewisa Hamiltona na Mercedese a pilota Ferrari Charlesa Leclerca...

FotoVideo Holandský pretekár Max Verstappen
VIDEO Štartoval až šiesty, penil do vysielačky, vybučali ho Američania: Verstappen má 50. víťazstvo

AUSTIN - Holandský pretekár Max Verstappen z tímu Red Bull vyhral nedeľňajšiu Veľkú cenu USA šampionátu formuly 1.

Online prenos z Veľkej
Formula 1
Online prenos z Veľkej ceny USA

FotoVideo Max Verstappen prenasledovaný Lewisom
VIDEO Potlesk tomu, kto vydržal až do konca: Šprint v USA veľa vzrušenia nepriniesol

AUSTIN - Už istý trojnásobný majster Max Verstappen vyhral šprint vo Veľkej cene USA. Holandský jazdec Red Bullu porazil na trati v Austine Lewisa Hamiltona...

Video Max Verstappen
Boj o každú tisícinu: Verstappen ovládol šprintový rozstrel, traťové limity dostali na frak

AUSTIN - Kvalifikáciu šprintu na Veľkej cene USA formuly 1 vyhral už istý majster sveta Max Verstappen z Red Bullu.

VIDEO Hektický záver kvalifikácie v USA: Verstappen porušil pravidlá a stratil pole position!

AUSTIN - Kvalifikáciu na nedeľnú Veľkú cenu USA vozidiel Formuly 1 vyhral Charles Leclerc z Ferrari. Dvadsaťšesťročný Monačan porazil na trati v Austine...

Foto Max Verstappen počas tréningu
Formula 1
O nič mu nejde, napriek tomu ide úplné bomby: Verstappen ovládol jediný tréning

AUSTIN - Čerstvo trojnásobný majster sveta Max Verstappen vyhral jediný tréning na Veľkú cenu USA vozidiel formuly 1.

Foto Holanďan Max Verstappen
Formula 1
Piloti F1 v nemom úžase a rozčarovaní: Vedenie pretekov to snáď ani nemôže myslieť vážne!

AUSTIN - Pilotov formuly 1 zaskočilo až šokovalo zvýšenie maximálnej výšky pokuty, ktorú môžu od komisárov dostať za prehrešky počas Veľkých cien.

Horúčava, hektický program a
Formula 1
Horúčava, hektický program a Verstappenov pokus o jubileum: Dámy a páni, Veľká cena USA

AUSTIN - Holandský pilot formuly 1 Max Verstappen z Red Bullu si zaistil pred dvoma týždňami tretí majstrovský titul po sebe, do konca sezóny má ale stále...

Daniel Ricciardo
Formula 1
Miláčik F1 oznámil fantastickú správu: Amerika sa môže tešiť na jeho žiarivý úsmev

AUSTIN - Austrálsky jazdec Daniel Ricciardo sa cez víkend v Grand Prix USA vráti do seriálu formuly 1 po zlomenine ruky, kvôli ktorej vynechal päť pretekov.

FotoVideo Filipínska motoristická jazdkyňa Bianca
VIDEO Je mladá, krásna a šialene rýchla: Osemnásťročná Filipínčanka sa upísala tímu F1

LONDÝN - Filipínska motoristická jazdkyňa Bianca Bustamanteová sa stala prvou ženou, ktorá podpísala kontrakt s tímom formuly 1 McLaren. Britskú stajňu...

Pierre Gasly a mechanikovia
Formula 1
Nadviazali na hollywoodskych hercov: Kvarteto športových hviezd smeruje do efjednotky

PARÍŽ - Golfista Rory McIlroy, profesionálny boxer Anthony Joshua i futbalisti Trent Alexander-Arnold a Juan Mata kúpili podiel v tíme F1 Alpine. Nadviazali...

Stratil aj posledného fanúšika?
Formula 1
Stratil aj posledného fanúšika? Hriešnik Stroll prelomil mlčanie a dočkal sa verdiktu FIA

LOSAIL - Pilot formuly 1 Lance Stroll sa ospravedlnil za svoje správanie počas Veľkej ceny Kataru a u disciplinárnej komisie medzinárodnej automobilovej...

50-tisícovou pokutou to neskončilo:
Formula 1
50-tisícovou pokutou to neskončilo: Hamilton čelí opätovnému vyšetrovaniu FIA!

LONDÝN - Britský pilot F1 Lewis Hamilton čelí opätovnému vyšetrovaniu Medzinárodnej automobilovej federácie (FIA) pre incident, ktorý sa udial na uplynulej...

Ešteže tak, hotová paráda:
Formula 1
Ešteže tak, hotová paráda: Fanúšikovia kráľovnej motoršportu nemohli dostať krajšie správy

BRUSEL - Veľká cena Belgicka sa vo formule 1 bude jazdiť minimálne do roku 2025. Vedenie majstrovstiev sveta dnes na webe informovalo o tom, že s usporiadateľmi...