Peter Sagan - strana 14

Video Slovenský cyklista Peter Sagan
Video Peter Sagan
VIDEO Veľký boj o rekordné víťazstvo: Peter Sagan podal fantastický výkon

BERN - Slovenský cyklista Peter Sagan obsadil v pondelkovej druhej etape pretekov Okolo Švajčiarska piate miesto.

2. etapa na Okolo
Peter Sagan
Peter Sagan: Online prenos z 2. etapy Okolo Švajčiarska

BEROMÜNSTER - Slovenský cyklista Peter Sagan obsadil v pondelkovej druhej etape pretekov Okolo Švajčiarska piate miesto. V záverečnom špurte triumfoval...

Peter Sagan na klzkej
Peter Sagan
Peter Sagan odštartoval rozlúčku so Švajčiarskom: Časovku ovládol domáci borec

EINSIEDELN - Slovenský cyklista Peter Sagan odštartoval v nedeľu svoje účinkovanie na pretekoch Okolo Švajčiarska 76. miestom v úvodnej etape, ktorou bola...

1. etapa Okolo Švajčiarska
Peter Sagan
Sagan sa lúči s obľúbenými pretekmi: Online prenos z 1. etapy Okolo Švajčiarska

Slovenskí cyklisti na čele
Peter Sagan
Saganova rozlúčka sa blíži: Treba ukázať celému svetu, ako vedia Slováci zamávať legende

TLMAČE - Prípravy na spoločné majstrovstvá Slovenska a Česka v cestnej cyklistike sú v plnom prúde. Organizátori už spustili registráciu pre pretekárov...

Slovenský cyklista Peter Sagan
Peter Sagan
V záverečnej etape útočil na výhru: Sagan ukončil Štyri dni Dunkerque v najlepšej desiatke!

DUNKERQUE - Slovenský cyklista Peter Sagan obsadil na pretekoch Štyri dni Dunkerque konečné 8. miesto. V nedeľňajšej záverečnej 6. etape, ktorá merala...

Peter Sagan
Peter Sagan
Dôležitá generálka pred vrcholom roka: Peter Sagan ukončil pôsobenie na Štyri dni Dunkerque

CASSEL - Slovenský cyklista Peter Sagan obsadil v sobotňajšej 5. etape pretekov Štyri dni Dunkerque 16. miesto. Jazdec tímu TotalEnergies zaostal za víťazom...

Peter Sagan
Sagan opäť finišoval v elitnej desiatke, na celkového lídra stráca iba 18 sekúnd

ACHICOURT - Slovenský cyklista Peter Sagan z tímu TotalEnergies obsadil v 4. etape pretekov Štyri dni Dunkerque šieste miesto.

Peter Sagan
Tretia etapa a tretí vynikajúci výsledok: Peter Sagan útočil v časovke na elitnú desiatku

SAINT-QUENTIN - Slovenský cyklista Peter Sagan obsadil v 3. etape pretekov Štyri dni Dunkerque jedenáste miesto.

Peter Sagan
Peter Sagan
Saganovo úspešné ťaženie pokračuje: Slovenský terminátor opäť s výborným výsledkom

LAON - Slovenský cyklista Peter Sagan obsadil v 2. etape pretekov Štyri dni Dunkerque štvrté miesto. Záver 170 kilometrov dlhej zvlnenej trasy bol v znamení...