Peter Sagan - strana 18

Taliansky cyklista Filippo Ganna
Cyklistika
Talian Ganna s prehľadom triumfoval na Tirreno - Adriatico, Sagan o etapový triumf nebojoval

LIDO DI CAMAIORE - Taliansky cyklista Filippo Ganna z tímu Ineos Grenadiers vyhral suverénne 1. etapu pretekov Tirreno - Adriatico, ktorou bola časovka...

Foto Slovenský cyklista Peter Sagan
Peter Sagan
Trápenie Petra Sagana pokračuje: Na prestížnej klasike veľa vody nenamútil

SIENA - Britský cyklista Thomas Pidcock vyhral 17. ročník klasiky Strade Bianche. Dvadsaťtriročný člen tímu Ineos sa v pretekoch so štartom a cieľom v...

Peter Sagan (vpravo) a
Cyklistika
Peter Sagan v záverečnom špurte opäť chýbal: Benoot na domácej klasike rozjasal fanúšikov

KUURNE - Belgický cyklista Tiesj Benoot vyhral nedeľňajšiu domácu klasiku Kuurne-Brusel-Kuurne. V úplnom závere sa odpútal od päťčlenného úniku a na 193...

Peter Sagan: Online prenos
Peter Sagan
Peter Sagan: Online prenos z klasiky Kuurne - Brusel - Kuurne

BRUSEL - Slovenský cyklista Peter Sagan začal klasikársku sezónu na belgických pretekoch Omloop Het Nieuwsblad, kde sa nezapojil do boja o triumf a obsadil...

Peter Sagan počas pretekov
Cyklistika
Peter Sagan nebojoval o víťazstvo: Jarná klasika Omloop Het Nieuwsblad korisťou Van Baarleho

NINOVE - Holandský cyklista Dylan van Baarle vyhral sobotňajšiu klasiku Omloop Het Nieuwsblad. Tridsaťročný pretekár sa presadil po dlhom úniku a na 207,3...

Omloop Het Niewsblad
Peter Sagan
Peter Sagan: Online prenos z jarnej klasiky Omloop Het Niewsblad

GENT - Holandský cyklista Dylan van Baarle vyhral sobotňajšiu klasiku Omloop Het Nieuwsblad.

Video Peter Sagan
VIDEO Sagana vo finiši zavreli súperi, Jakobsen schytal mobilom do hlavy

SAN JUAN - Slovenský cyklista Peter Sagan obsadil 8. miesto v záverečnej etape 39. ročníka pretekov Vuelta a San Juan. V špurte pelotónu 112 km dlhej etapy...

Video La Vuelta
VIDEO Sagan skončil v predposlednej etape Vuelta a San Juan šiesty: Triumf patril Welsfordovi

BUENOS AIRES - Slovenský cyklista Peter Sagan obsadil 6. miesto v 6. etape 39. ročníka pretekov Vuelta a San Juan.

Slovenský cyklista Peter Sagan
Peter Sagan
Masívny prepad Sagana v celkovom poradí: V horskej etape skončil až v druhej stovke

BUENOS AIRES - Slovenský cyklista Peter Sagan dokončil piatu etapu 39. ročníka pretekov Vuelta a San Juan na 101. mieste. V horskej 173,7 km dlhej etape...

Video Peter Sagan sa v
MIMORIADNA SPRÁVA Peter Sagan rozosmutnil fanúšikov! Oznámil koniec kariéry

SAN JUAN - Slovák Peter Sagan ukončí po tejto sezóne kariéru profesionálneho cestného cyklistu. Trojnásobný majster sveta potvrdil, že po roku 2023 nebude...