Peter Sagan - strana 17

Peter Sagan: Online prenos
Peter Sagan
Peter Sagan: Online prenos zo 7. etapy Tirreno - Adriatico

ADRIATICO - Slovinský cyklista Primož Roglič sa stal celkovým víťazom pretekov Tirreno – Adriatico.

Peter Sagan
Peter Sagan: Online prenos zo 6. etapy Tirreno - Adriatico

ADRIATICO - Slovinský cyklista Primož Roglič slávil na pretekoch Tirreno - Adriatico tretí etapový triumf za sebou.

FotoVideo Slovinský cyklista Primož Roglič
Video Peter Sagan
VIDEO Primož Roglič ovládol špurt vrchárov a naďalej vedie celkovo, Peter Sagan šetril sily

SASSOTETTO - Slovinský cyklista Primož Roglič zvíťazil v 5. etape pretekov Tirreno-Adriatico, ktorá merala 165,5 km a viedla z Morro d'Oro do Sassotetta-Fonte...

Šiestu etapu pretekov Paríž
Peter Sagan
Nie, do tohto počasia vás nepustíme: Zmeny v prestížnych pretekoch! Čo čaká Petra Sagana?

TOURVES - Šiestu etapu pretekov Paríž-Nice dnes cyklisti neabsolvujú. Vzhľadom na silný vietor, ktorý v nárazoch dosahoval rýchlosť až 130 km/h a v regióne...

Piata etapa Tirreno -
Peter Sagan
Peter Sagan: Online prenos z 5. etapy Tirreno - Adriatico

MORRO D'ORO - Slovinský cyklista Primož Roglič zvíťazil v 5. etape pretekov Tirreno-Adriatico, ktorá merala 165,5 km a viedla z Morro d'Oro do Sassotetta-Fonte...

Primož Roglič
Cyklistika
Nepolapiteľný Roglič nechal všetkých za sebou, Sagan vystúpil z pelotónu a nemíňal energiu

TORTORETO - Slovinský cyklista Primož Roglič vyhral 4. etapu pretekov Tirreno-Adriatico.

V akcii aj Peter
Peter Sagan
V akcii aj Peter Sagan: Online prenos zo 4. etapy Tirreno - Adriatico

TORTORETO - Slovinský cyklista Primož Roglič vyhral 4. etapu pretekov Tirreno-Adriatico. Jazdec tímu Jumbo-Visma sa na 219 km dlhej trati z Greccie do...

FotoVideo Belgičan Jasper Philipsen sa
Skončil v elitnej dvadsiatke: Sagan sa nezapojil do boja o prvenstvo, triumfoval Philipsen

FOLIGNO - Belgický cyklista Jasper Philipsen triumfoval v stredajšej 3. etape pretekov Tirreno - Adriatico. Jazdec stajne Alpecin-Deceuninck sa presadil...

Peter Sagan
Peter Sagan: Online prenos z 3. etapy Tirreno - Adriatico

CAMAIORE - Belgický cyklista Jasper Philipsen triumfoval v stredajšej 3. etape pretekov Tirreno - Adriatico. Jazdec stajne Alpecin-Deceuninck sa presadil...

FotoVideo Holanďan Fabio Jakobsen (vľavo)
VIDEO Vydarený výkon a konečne boj o pódium: Petra Sagana vo finiši zavreli súperi

FOLLONICA - Holandský cyklista Fabio Jakobsen triumfoval v utorkovej 2. etape pretekov Tirreno - Adriatico.