Peter Sagan - strana 3

Foto Na snímke tretí zľava
Peter Sagan na TdF
VIDEO Pozitívne slová Sagana po šiestej etape: Dal som do toho absolútne všetko!

CHATEAUROUX- Slovenský cyklista Peter Sagan v drese Bora-Hansgrohe obsadil piate miesto v 6. etape 108. ročníka Tour de France. Z triumfu po 160,6 km dlhej...

Video Peter Sagan
Video Peter Sagan na TdF
VIDEO Špinavý ťah Cavendishovho tímového kolegu: Sagana okradol o body na prémii!

CHATEAUROUX - Dánsky pretekár tímu UCI WorldTeam Deceuninck – Quick-Step Michael Mørkøv sa postaral počas šiestej etapy o nie najférovejší moment. Na šprintérskej...

FotoVideo Mark Cavendish víťazom 6.
VIDEO Forma ako hrom! Cavendish vyhral ďalšiu etapu, Sagan finišoval medzi najlepšími

CHATEAUROUX - Slovenský cyklista Peter Sagan v drese Bora-Hansgrohe obsadil piate miesto v 6. etape 108. ročníka Tour de France. Z triumfu po 160,6 km...

Mark Cavendish
Famózny úspech Cavendisha nadchol aj slovenskú legendu: Toto nemá vo svete cyklistiky obdobu!

BRATISLAVA - Bývalý slovenský cyklista Peter Velits verí, že Peter Sagan sa na Tour de France dostane v jednej z etáp aspoň na pódium. Pretekárovi tímu...

6. etapa Tour de
Peter Sagan: Online prenos zo 6. etapy Tour de France

TOURS - Slovenský cyklista Peter Sagan v drese Bora-Hansgrohe obsadil piate miesto v 6. etape 108. ročníka Tour de France. Z triumfu po 160,6 km dlhej...

Foto Peter Sagan pred štartom
Velits Saganovi verí, viacerým pádom sa dalo zabrániť: Toto nevyhodnotili správne

Sagan nevzdáva boj o zelený dres: Zatiaľ to vychádza, že toto budú dvaja najväčší súperi

LAVAL - Slovák Peter Sagan z tímu Bora-hansgrohe podľa očakávania o prvenstvo v 5. etapye cyklistických pretekov Tour de France nebojoval, obsadil 106....

Peter Sagan
Sagan o symbolickom proteste cyklistov: Čo sa tým zmení? Za posledné roky je to horšie a horšie!

FOUGERES - Cyklisti zahájili utorkovú štvrtú etapu Tour de France protestom proti usporiadateľom, ktorí podľa nich pri plánovaní trasy pretekov neberú...

FotoVideo Tadej Pogačar
Video Tour de France
Časovka na Tour de France pre Pogačara, Sagan podľa očakávania o prvenstvo nebojoval

LAVAL - Víťazom 5. etapy cyklistických pretekov Tour de France sa stal Slovinec Tadej Pogačar z tímu UAE Team Emirates. Žltý dres pre celkového lídra si...

5. etapa Tour de
Peter Sagan: Online prenos z 5. etapy Tour de France

CHANGÉ - Slovenský cyklista Peter Sagan v drese Bora-Hansgrohe obsadil piate miesto v 4. etape 108. ročníka Tour de France. Z triumfu po 150,4 km trase...