Peter Sagan - strana 3

Foto Peter Sagan
Peter Sagan
FOTO Sagan si už získava srdcia francúzskych fanúšikov: Pekné gesto po majstrovstvách sveta

LEUVEN - Francúzsky cyklista Julian Alaphilippe obhájil titul majstra sveta v pretekoch s hromadným štartom. V nedeľu triumfoval na 268,3 km dlhej trati,...

Peter Sagan
MS v cyklistike
Peter Sagan so šancou na štvrtý titul: Online prenos z majstrovstiev sveta v cyklistike

ANTVERPY - Francúzsky cyklista Julian Alaphilippe obhájil titul majstra sveta v pretekoch s hromadným štartom. V nedeľu triumfoval na 268,3 km dlhej trati,...

Peter Sagan
Peter Sagan
Sagan môže získať rekord, aký nikto nikdy nedosiahol: Myslím si, že bude veľa pádov!

BRUSEL - Slovenský cyklista Peter Sagan začne už v nedeľu o 10.25 h bojovať o štvrtý titul majstra sveta. Na šampionáte v Belgicku, na ktorom sa slávi...

Peter Sagan na Okolo
Peter Sagan
Sagana čaká tvrdý boj o štvrtý titul majstra sveta: Toto budú jeho najväčší konkurenti

BRUSEL - Po víťazstve na pretekoch Okolo Slovenska sa Peter Sagan presunul do Belgicka, kde ho v nedeľu čakajú preteky s hromadným štartom na majstrovstvách...

Peter Sagan
Sagan prišiel, videl a zvíťazil na Okolo Slovenska: Fanúšikovia mi dodali veľa energie

TRNAVA - Prišiel, videl, zvíťazil. Peter Sagan splnil sľub a fanúšikovia ho konečne mohli vidieť na najväčších domácich cyklistických pretekoch. Svojej...

Juraj Sagan
Peter Sagan
Bratia Saganovci sa po dlhých rokoch rozdelia: Juraj s Petrom do TotalEnergies neprestúpi!

TRNAVA - Bratia Peter a Juraj Saganovci už nebudú od novej cyklistickej sezóny tímovými kolegami. Ako v nedeľu informoval portál sportnet.sme.sk, do francúzskeho...

FotoVideo Peter Sagan
Video Peter Sagan
Bore v záverečnej etape vyšla taktika: Najlepšia obrana je útok, pochvaľoval si Sagan

TRNAVA - Svojej povesti šampióna nezostal Peter Sagan nič dlžný a pri premiére na Okolo Slovenska získal najcennejší dres. I keď nevyhral ani jednu z piatich...

FotoVideo Peter Sagan (Bora-Hansgrohe) v
Peter Sagan rozjasal domácich fanúšikov: Na Okolo Slovenska získal celkové víťazstvo!

TRNAVA - Slovenský cyklista Peter Sagan sa stal celkovým víťazom 65. ročníka medzinárodných pretekov Okolo Slovenska. Žltý dres lídra celkového poradia...

Peter Sagan
Cyklistika
Peter Sagan: Online prenos z poslednej etapy Okolo Slovenska

FotoVideo Záverečný špurt tretej etapy
VIDEO Sagan sa na Okolo Slovenska obliekol do žltého dresu: Ešte nie je nič rozhodnuté!

POVAŽSKÁ BYSTRICA - Slovenský cyklista Peter Sagan obsadil tretie miesto v sobotňajšej 3. etape 65. ročníka medzinárodných pretekov Okolo Slovenska a získal...