Peter Sagan - strana 5

Na snímke z predstavovania
Peter Sagan
Peter Sagan bojuje o víťazstvo pred domácimi fanúšikmi: Online prenos z 1. etapy Okolo Slovenska

KOŠICE - Austrálsky cyklista Kaden Groves zvíťazil v úvodnom prológu 65. ročníka medzinárodných pretekov Okolo Slovenska a dostal sa na čelo celkového...

Video Generálny riaditeľ medzinárodných cyklistických
Video Peter Sagan
Peter Sagan bude mať premiéru na pretekoch Okolo Slovenska: Veríme, že nás čakajú dva úžasné týždne

BRATISLAVA - Na 65. ročníku cyklistických pretekov Okolo Slovenska (15. – 19. septembra) bude mať svoju premiéru trojnásobný majster sveta v pretekoch...

Video Cyklistika
Peter Sagan s päticou Slovákov do cieľa nedorazil: ME v cyklistike ovládol Sonny Colbrelli!

TRENTO - Majstrom Európy v cyklistike sa na šampionáte v talianskom Trente stal domáci reprezentant Sonny Colbrelli. Tridsaťjedenročný Talian zvládol 179...

Video Peter Sagan po páde
VIDEO Posledná etapa Okolo Beneluxu pre Mohoriča: Sagan v najlepšej desiatke!

GERAARDSBERGEN - Víťazom 17. ročníka cyklistických pretekov Okolo Beneluxu sa stal Talian Sonny Colbrelli z tímu Bahrain Victorious. Záverečnú 7. etapu,...

Video Peter Sagan počas 4.
VIDEO Najdlhšiu etapu Okolo Beneluxu ovládol Colbrelli: Sagan o popredné priečky nebojoval

HOUFFALIZE - Taliansky cyklista Sonny Colbrelli z Bahrain-Victorious sa stal víťazom sobotnej šiestej etapy pretekov Okolo Beneluxu a dostal sa na čelo...

VIDEO Sagan zo seba vydal maximum: Dobré znamenie po zranení kolena a tréningu v horách

BILZEN - V piatkovej 5. etape pretekov Okolo Beneluxu obsadil slovenský cyklista Peter Sagan z tímu Bora-Hansgrohe štvrté miesto. Po 188 kilometroch triumfoval...

VIDEO Peter Sagan opäť atakoval pódium, bitku šprintérov ovládol Ewan

BILZEN - Slovenský cyklista Peter Sagan z tímu Bora-Hansgrohe obsadil štvrté miesto v piatkovej 5. etape pretekov Okolo Beneluxu. Po 188 kilometroch triumfoval...

VIDEO Veľká škoda! Sagan bojoval o víťazstvo, no záver mu príliš nevyšiel

ARDOOIE - Slovenský cyklista Peter Sagan z tímu Bora-Hansgrohe obsadil štvrté miesto vo štvrtkovej 4. etape pretekov Okolo Beneluxu. Po 166 kilometroch...

VIDEO Sagan najrýchlejší v dojazde balíka: Tretiu etapu Benelux Tour vyhral Van der Hoorn

HOOGERHEIDE - Slovenský cyklista Peter Sagan z tímu Bora-Hansgrohe finišoval šiesty v 3. etape Benelux Tour. Z triumfu sa po úniku tešil Holanďan Taco...

Peter Sagan počas časovky
Cyklistika
Časovka na Okolo Beneluxu pre švajčiarskeho cyklistu: Peter Sagan zo Slovákov najlepší

LELYSTAD - Švajčiarsky cyklista Stefan Bissegger z EF Education-Nippo sa stal víťazom 2. etapy 17. ročníka cyklistických pretekov Okolo Beneluxu (BinckBank...