Golf - strana 9

Justin Rose
Golf
Rose vyhral turnaj v Dorale, McIlroy skončil tretí

DORAL - Golfista Justin Rose vyhral turnaj PGA Tour Cadillac Championship v Dorale. Angličan dokončil turnaj na Floride s výsledkom šestnásť úderov pod...

Rory McIlroy
Golf
McIlroy novou svetovou jednotkou, odolal finišu Woodsa

PALM BEACH GARDENS - Severoírsky golfista Rory McIlroy sa nedeľňajším víťazstvom na turnaji US PGA Tour's Honda Classic vo floridskom Palm Beach Gardens...

Hunter Mahan
Golf
Američan Mahan majstrov sveta v hre na jamky

MARANA - Majstrovstvá sveta v hre na jamky vyhral Američan Hunter Mahan (29). Vo finále turnaja Match Play Championships na ihrisku v Marane zdolal domáci...

Bill Haas
Golf
Američan Haas triumfoval na turnaji v Los Angeles

LOS ANGELES - Golfista Bill Haas (29) vyhral na druhej dodatočnej jamke turnaj v Pacific Palisades v Los Angeles. Američan zdolal v rozstrele svojich krajanov...

Ilustračné foto
Golf
Manažérka britských golfistiek Turnerová zomrela

ST. ANDREWS - Manažérka britského a írskeho golfového Curtis Cup tímu Sue Turnerová zomrela vo veku 50 rokov. Turnerová bojovala s vážnou chorobou od uplynulej...

Phil Mickelson
Golf
Mickelson získal na turnaji v Pebble Beach 40. triumf

PEBBLE BEACH - Američan Phil Mickelson (41) sa stal štvrtýkrát v kariére víťazom golfového turnaja americkej PGA Tour v Pebble Beach. Ako informuje portál...

Kyle Stanley
Golf
Američan Stanley s prvým titulom, triumfoval v Scottsdale

SCOTTSDALE - Americký golfista Kyle Stanley (24) sa týždeň po výbuchu na poslednej jamke v La Jolla dočkal prvého turnajového víťazstva na okruhu PGA....

Lydia Koová
Golf
14-ročná golfistka Koová najmladšou víťazkou turnaja

SYDNEY - Novozélandská golfistka kórejského pôvodu Lydia Koová sa v 14 rokoch stala najmladšou víťazkou profesionálneho turnaja v histórii bez rozdielu...

Zuzana Kamasová
Golf
Kamasová obhájila post najlepšej česko-slovenskej hráčky

PRAHA- Slovenská golfistka Zuzana Kamasová opäť obhájila ocenenie pre najlepšiu česko-slovenskú hráčku. V Plzni si cez víkend počas slávnostného večera...

Robert Rock
Golf
Woods nezvládol záver, v Abú Zabí triumfoval Rock

ABÚ ZABÍ - Golfista Tiger Woods svoj ​​premiérový štart v sezóne k prvenstvu nedotiahol. Záverečné kolo na turnaji európskeho okruhu v Abú Zabí sa americkej...

Thomas Levet
Golf
Smoliar Levet, zlomil si rebrá cestou k odpalisku

ABÚ ZABÍ - Francúzsky golfista Thomas Levet utrpel ďalšie neobvyklé zranenie, ktoré ho na niekoľko týždňov vyradí z hry. Víťaz šiestich turnajov European...

Luke Donald
Golf
Donald prvým britským Hráčom roka na US PGA Tour

NEW YORK - Aktuálny svetový líder Luke Donald (34) z Anglicka sa stal prvým britským golfistom v histórii, ktorý sa stal Hráčom roka na US PGA Tour. Titul...

Tiger Woods
Golf
Woods vyhral turnaj po dlhých dvoch rokoch

THOUSAND OAKS - Golfista Tiger Woods (35) zvíťazil na podujatí Chevron World Challenge a ukončil dlhé čakanie na titul. Kedysi neohrozený Američan, ktorého...

Phil Mickelson a Jim
Golf
Američania vyhrali Presidents Cup: Bol to boj až do konca

MELBOURNE - Golfisti USA sa stali celkovými víťazmi prestížneho turnaja o Prezidentský pohár (Presidents Cup), keď v nedeľu zdolali výber sveta v pomere...

John Daly
Golf
Golfista Daly sa v Austrálii naštval a opustil turnaj

SYDNEY - Kontroverzný golfista John Daly (45) sa opäť postaral o rozruch. Američan na prebiehajúcom Australian Open trafil v úvodnom kole na 11. jamke...

Tiger Woods
Golf
Woods kariéru nebalí: Opäť hrám vyrovnanejšie

SINGAPUR - Golfový fenomén Tiger Woods vo štvrtok vyhlásil, že je pripravený vrátiť sa do vrcholnej formy po tom, čo mu posledné dva roky pokazili viaceré...

Golf
Angličan počas golfu prišiel o oko, žiada 750 000 libier

EDINBURGH - Rekreačný golfista Anthony Phee z Manchestru, ktorého zasiahla loptička tak nešťastne, že prišiel o oko, požaduje od Jamesa Gordona a golfového...

Natalie Gulbis
Golf
Kráska Natalie Gulbis dodáva golfu šťavu

LAS VEGAS - Zvodkyňa s golfovou palicou! O golfe sa hovorí, že je športom džentlmenov. Natalie Gulbis (28) však svoje telo predvádza častejšie, ako by...

Bryce Molder
Golf
V San Martine triumf Moldera, po Woodsovi hodili hot dog

SAN MARTIN - Americký golfista Bryce Molder vyhral turnaj v San Martine. Na šiestej dodatočnej jamke porazil krajana Brinyho Bairda a na 132. pokus v kariére...

Foto Justin Timberlake a Kevin
Golf
Američan Kevin Na vyhral golfový turnaj v Las Vegas

LAS VEGAS - Americký golfista juhokórejského pôvodu Kevin Na (28) vyhral prvýkrát v kariére turnaj amerického okruhu PGA. Na zvíťazil v Las Vegas, kde...