Golf - strana 7

FotoVideo Brandt Snedeker
Video Golf
Snekeder prekvapil hviezdy, vyhral v Atlante a získal 10 miliónov

ATLANTA - Americký golfista Brandt Snedeker (31) vyhral turnaj PGA Tour Championship, zároveň ovládol aj FedExCup a získal prémiu desať miliónov dolárov....

Fred couples
Golf
Fred Couples sa stal súčasťou golfovej Siene slávy

ATLANTA - Bývalého víťaza série Masters Freda Couplesa uviedli v stredu do Svetovej golfovej siene slávy. Couples o sebe uviedol, že nie je výborný hráč,...

Rory McIlroy
Golf
McIlroy na víťaznej vlne, vyhral druhý turnaj play off FedExCupu

CARMEL - Prvý golfista sveta Rory McIlroy má v posledných týždňoch skvelú formu. Severoírsky hráč vyhral počas siedmich dní druhýkrát turnaj play off FedExCupu,...

Jevgenij Kafeľnikov
Golf
Bývalý ruský tenista Kafeľnikov chce ísť na OH hrať golf za Ukrajinu

MOSKVA - Olympijský víťaz a bývalý prvý tenista sveta Jevgenij Kafeľnikov (38) má v pláne štartovať v Riu de Janeiro 2016 znovu pod piatimi kruhmi, avšak...

Tiger Woods
Golf
Woods ako prvý golfista pokoril stomiliónovú hranicu zárobku

NORTON - Bývalý dlhoročný líder svetového rebríčka golfistov Tiger Woods (36) ako prvý hráč v histórii amerického profesionálneho okruhu PGA Tour dosiahol...

Golf
McIlroy vyhral prestížny Deutsche Bank Championship, Woods tretí

NORTON - Svetová jednotka Rory McIlroy vyhral lukratívny a výborne obsadený Deutsche Bank Championship, druhý turnaj play off FedExCupu. Severoírsky golfista...

Foto Lydia Koová
Golf
15-ročná golfistka Koová najmladšou víťazkou LPGA v histórii

COQUITLAM - Novozélandská golfistka Lydia Koová vyhrala Canadian Open v Coquitlame a v 15 rokoch sa stala najmladšou víťazkou na LPGA Tour v histórii.

Foto Nick Watney
Golf
Američan Watney vyhral vo Farmingdale, Woods zbabral záver

FARMINGDALE - Americký golfista Nick Watney (31) sa po nevydarenom priebehu sezóny dočkal víťazstva na turnaji Barclays vo Farmingdale. Rodák zo Sacramenta...

Foto Sergio García
Golf
García po štyroch rokoch s titulom, vyhral v Greensboro

GREENSBORO - Po štyroch rokoch vyhral španielsky golfista Sergio García (32) turnaj na PGA Tour. Svoj ôsmy titul na americkom okruhu získal bývalý druhý...

Michael Phelps
Vodné športy
Phelps má novú vášeň, na olympiádu možno ako golfista

KIAWAH ISLAND - Fenomenálny americký plavec Michael Phelps (27), ktorý po olympiáde v Londýne ukončil kariéru, sa chystá na účasť v golfovej reality show....

Golf
McIlroy suverénne triumfoval na PGA Championship

KIAWAH ISLAND - Severoírsky golfista Rory McIlroy (23) zvíťazil na PGA Championship a po minuloročnom triumfe na US Open vyhral druhý turnaj kategórie...

Foto Ernie Els
Golf
Víťazom British Open druhýkrát Els, 3. miesto pre Woodsa

LYTHAM ST. ANNES - Juhoafričan Ernie Els (42) sa stal o jediný úder víťazom golfového turnaja British Open pred Austrálčanom Adamom Scottom, ktorý záverečné...

Foto Carlos Tevéz má v
Golf
Carlos Tévez vymenil futbal za nosenie golfových palíc

LYTHAM - Kontroverzný argentínsky futbalista Carlos Tévez debutoval v pozícii nosiča golfových palíc. Futbalista Manchestru City pomáhal v záverečný deň...

Foto Zach Johnson
Golf
Johnsom vyhral John Deere Classic, ukončil sériu Strickera

SILVIS - Američan Zach Johnson si v súboji krajanov lepšie poradil s rozstrelom na golfovom turnaji US PGA Tour John Deere Classic v štáte Illinois.

Luke Donald
Golf
Donald si udržal pozíciu jednotky, Woods zostáva štvrtý

LONDÝN - Luke Donald si udržal pozíciu svetovej jednotky v rebríčku golfistov. Druhý v poradí je rovnako ako pred týždňom Rory McIlroy zo Severného Írska...

Luke Donald
Golf
Wodds sa priblížil k TOP 3, jednotkou naďalej Donald

LONDÝN - V prvej desiatke svetového rebríčka golfistov sa v porovnaní s minulým týždňom neudiali žiadne zmeny. Lídrom je už piaty týždeň za sebou Luke...

Tiger Woods
Golf
74. triumf Woodsa, predbehol legendárneho Nicklausa

BETHESDA - Americký golfista Tiger Woods (36) vyhral turnaj okruhu PGA v Bethesde a 74. víťazstvom v kariére sa v poradí najúspešnejších hráčov histórie...

Foto Marc Leishman
Golf
Austrálčan Leisham získal prvý titul na PGA Tour

CROMWELL - Austrálsky golfista Marc Leishman (28) po siedmich rokoch medzi profesionálmi vybojoval premiérový titul na okruhu PGA. V meste Cromwell vyhral...

Webb Simpson
Golf
VIDEO Američan Simpson víťazom golfového US Open

SAN FRANCISCO - Webb Simpson (26) vyhral na náročnom ihrisku v San Franciscu golfové US Open a prvýkrát v kariére získal titul kategórie major. Američan...

Jim Furyk a Tiger
Golf
Woods sa prepadol, vo vedení US Open Furyk a McDowell

SAN FRANCISCO - Bývalí šampióni Jim Furyk a Graeme McDowell sa delia o vedenie pred posledným kolom golfového turnaja US Open.