Petra Vlhová o ostrej kritike kouča Magoniho: Ja sa k tomu neznížim!

BRATISLAVA - Petra Vlhová iba v utorok priniesla na Slovensko veľký krištáľový glóbus, no po pár hodinách sa musela vysporiadať s veľkou kritikou od svojho...

Lyžovanie
Rok po zisku veľkého glóbusu to chce zabaliť: Brignoneová na konci so silami! Uvidíme ju o rok?

RÍM - Talianska lyžiarka Federica Brignoneová šokovala svojimi vyjadreniami po skončení sezóny. Podľa jej slov je na konci so silami a zvažuje aj najhorší...

Ruska Anna Ščerbakovová vystupuje
Krátky program na MS ovládla Ščerbakovová: Škvrnou úvodnej súťaže bolo zranenie Meiteovej

ŠTOKHOLM - Najlepší krátky program v súťaži sólistiek predviedla v úvodný deň krasokorčuliarskych majstrovstiev sveta v Štokholme Ruska Anna Ščerbakovová....

Annemarie Moserová-Pröllová
Lyžovanie
Rakúska zjazdárska legenda s veľkou chybou na svahu: Kvôli zlej viditeľnosti nabúrala do múrika

VIEDEŇ - Rakúska zjazdárska legenda Annemarie Moserová-Pröllová utrpela pri lyžovaní vážny úraz. Počas jazdy v hlbokom snehu spadla a zlomila si hlavu...

Lyžovanie
VIDEO Vlhová opísala vtipnú príhodu s prezidentkou Čaputovou: Ostala som v šoku

BRATISLAVA - Na Slovensko prvýkrát v histórii zavítal veľký krištáľový glóbus za celkové prvenstvo vo Svetovom pohári v alpskom lyžovaní. Vybojovala a...

Otto Krajňák
Lyžovanie
Slovenské lyžovanie smúti: Zomrel držiteľ krištáľového glóbusu veteránov Otto Krajňák

KEŽMAROK - Vo veku 96 rokov zomrel bývalý slovenský reprezentant v alpskom lyžovaní Otto Krajňák. Športu sa venoval do vysokého veku, bol držiteľom krištáľového...

Petra Vlhová a jej
Petra Vlhová
Po historickom úspechu veľký rozchod? Magoni vidí na Vlhovej chyby: Nemá to v DNA!

BRATISLAVA - Taliansky tréner Petry Vlhovej Livio Magoni (57) už dávnejšie avizoval zmeny vo víťaznom tíme Vlhovej, ktorý v uplynulej sezóne dosiahol na...

FotoVideo Petra Vlhová s rodičmi
Video Petra Vlhová
Petra Vlhová vie, vďaka komu je najlepšia na svete: Mrzí ma to, ale na Slovensku je to tak

BRATISLAVA - Petra Vlhová vďačí za zisk veľkého krištáľového glóbusu najmä svojim lyžiarskym schopnostiam, no ako zdôrazňuje, bez podpory rodiny a tímu...

Foto Petra Vlhová pózuje s
Vlhová ukázala doma veľký glóbus: Celé Slovensko plakalo! Som najlepšia lyžiarka na svete

Petra Vlhová s veľkým
Petra Vlhová zmenila nepredstaviteľné na realitu: Hrdé Slovensko velebí statočnú snehovú kráľovnú!

BRATISLAVA - Slovensko má najúspešnejšiu zjazdárku súčasnosti s víziou ďalších veľkých triumfov. Už teraz sa Petra Vlhová ako 25-ročná zaradila k veličinám...

Foto Livio Magoni
Vlhovej tréner o súboji s Gutovou-Behramiovou: Vedeli sme, že ju môžeme zdolať len vtedy, keď...

LEMZERHEIDE - Uznávaný taliansky tréner Livio Magoni často fanúšikmi označovaný za mága či kúzelníka sa opäť môže pýšiť titulom kouča najlepšej lyžiarky...

Slovenská lyžiarka Petra Vlhová
Lyžovanie
Tábor Petry Vlhovej sa gratulácií nedočkal: Nevedia prehrýzť, že ich porazila Slovenka!

BRATISLAVA - Historický moment pre Slovensko. Petra Vlhová získala veľký krištáľový glóbus a potešila v týchto komplikovaných časoch celé Slovensko. Kde...

Video Lara Gutová-Behramiová
Video Lyžovanie
Gutová prehovorila o šokujúcom konci: Už toho bolo dosť a ďalej to nešlo

LENZERHEIDE - Švajčiarsku lyžiarku Laru Gutovú-Behramiovú mrzí, že svojím kurióznym koncom v prvom kole záverečného obrovského slalomu v Lenzerheide rozvírila...

Francúzsky lyžiar Alexis Pinturault
Vlhová si zarobila poriadny balík: V získaných prémiách prekonala aj Pinteraulta

LENZERHEIDE - Slovenská lyžiarka a celková víťazka Svetového pohára Petra Vlhová zarobila na prémiách v sezóne 2020/2021 dokopy 444.501 švajčiarskych frankov...

Nórsky biatlonista Johannes Thingnes
Johannes Thingnes Bö získal tretí veľký glóbus v rade: V hromadných pretekoch triumfoval Desthieux

ÖSTERSUND - Nórsky biatlonista Johannes Thingnes Bö sa tretíkrát za sebou stal celkovým víťazom Svetového pohára. K zisku veľkého krištáľového glóbusu...

Ingrid Landmark Tandrevoldová
Biatlon
Tandrevoldová prekvapujúcou víťazkou hromadných pretekov: Na poslednú chvíľu získala malý glóbus

ÖSTERSUND - Nórska biatlonistka Ingrid Landmark Tandrevoldová triumfovala v záverečnej ženskej súťaži Svetového pohára 2020/2021. V nedeľných hromadných...

Mikaela Shiffrinová a Petra
Shiffrinovej krásne slová uznania smerom k Petre: Jej triumf je úplne zaslúžený!

LENEZERHEIDE - Petra Vlhová si v nedeľu prebrala veľký glóbus za celkové prvenstvo vo Svetovom pohári alpských lyžiarok. V dejisku finálového podujatia...

FotoVideo Petra Vlhová s veľkým
VIDEO Historický moment pre Slovensko! Pozrite si korunováciu Petry Vlhovej

LENEZERHEIDE - Slovensko sa stalo len štrnástou krajinou, ktorá sa môže popýšiť ziskom veľkého krištáľového glóbusu. Petra Vlhová si víťazstvom v celkovom...

Foto Manuel Feller
Lyžovanie
Feller oslavuje v záverečných pretekoch: Najlepším slalomárom sezóny sa stal Marco Schwarz

LENZERHEIDE - Rakúsky lyžiar Manuel Feller zvíťazil v nedeľnom slalome Svetového pohára. Na finálovom podujatí vo švajčiarskom Lenzerheide zdolal o osem...

Lyžovanie
Vlhovej prvé slová po skončení sezóny: Je to úžasné! Urobila som pre to všetko

LENZERHEIDE - Petra Vlhová napokon vyhrala konečné poradie Svetového pohára pred Švajčiarkou Larou Gutovou-Behramiovou o 160 bodov. V nedeľnom obrovskom...