Daniil Medvedev

Daniil Medvedev vs. Alexander Zverev
ATP
Daniil Medvedev - Alexander Zverev: Online prenos z Turnaja majstrov

TURÍN - Ruský tenista Daniil Medvedev zdolal Alexandra Zvereva vo dvoch setoch 7:6, 6:4.

FotoVideo Ruský tenista Andrej Rubľov
Video ATP
VIDEO Vrátil mu úplne všetko: Ruský súboj priniesol najrýchlejší zápas Turnaja majstrov

TURÍN - Ruský tenista Daniil Medvedev zvíťazil vo svojom úvodnom zápase na turnaji majstrov v Turíne nad krajanom Andrejom Rubľovom v dvoch setoch 6:4, 6:2.

Daniil Medvedev vs. Andrej Rubľov
ATP
Daniil Medvedev - Andrej Rubľov: Online prenos z Turnaja majstrov

TURÍN - Ruský tenista Daniil Medvedev zdolal svojho krajana Andreja Rubľova hladko 6:4, 6:2.

Oslavujúci Novak Djokovič
ATP
Pán Djokovič a tí ostatní: Ste vyčerpaní? Odpočinok odložte o týždeň, čaká nás skutočné divadlo

TURÍN - Tenisová jednotka a úradujúci šampión Novak Djokovič je hlavným favoritom Turnaja majstrov, ktorý sa začne v nedeľu v Turíne.

Novak Djokovič
ATP
Žreb Turnaja majstrov je na svete: Nadupané skupiny, Djokovič chce prekonať Federera

TURÍN - Obhajca titulu a najväčší favorit Novak Djokovič narazí v skupine Turnaja majstrov na Taliana Jannika Sinnera, dánskeho nováčika Holgera Runeho... 

Video Ruský tenista Daniil Medvedev
Video ATP
VIDEO Nekonečná dráma so šialeným záverom: Po Alcarazovi v Paríži šokujúco končí aj Medvedev

PARÍŽ - Po svetovej dvojke Carlosovi Alcarazovi nezvládol vstupný zápas do parížskeho Masters ani tretí tenista sveta Daniil Medvedev. Ruského víťaza turnaja... 

Srbský tenista Novak Djokovič
ATP
Popiera starnutie a inšpiruje celý svet: Štatistika, ktorá aj pri Djokovičovi vyráža dych

LONDÝN - Srbský tenista Novak Djokovič figuruje naďalej na čele svetového rebríčka ATP.

FotoVideo Jannik Sinner oslavuje finálový triumf vo Viedni
Video ATP
VIDEO Sezóna najkrajších snov pokračuje: Viedeň sa zahalí do talianskych tenisových farieb

VIEDEŇ - Taliansky tenista Jannik Sinner triumfoval vo finále dvojhry na turnaji ATP vo Viedni. Druhý nasadený hráč zvíťazil nad turnajovou jednotkou a... 

Video Ruský tenista Daniil Medvedev
Video ATP
VIDEO Viedeň si nemohla priať lepšie vyvrcholenie: Pripravte sa, to bude parádny súboj o titul

VIEDEŇ - Ruský tenista Daniil Medvedev sa prebojoval do finále dvojhry na turnaji ATP vo Viedni.

Video Daniil Medvedev
Video ATP
VIDEO Dva šlágre kúsok od Bratislavy: Sobota ponúkne bitky najlepšej tenisovej štvorky

VIEDEŇ - Ruský tenista Daniil Medvedev sa prebojoval do semifinále dvojhry na turnaji ATP vo Viedni.

Video Ruský tenista Andrej Rubľov
Video ATP
VIDEO Vyhral, ale to nie je zďaleka všetko: Ruský tenista sa po zápase dozvedel úžasnú novinku

VIEDŇA - Ruský tenista Andrej Rubľov sa stal piatym istým účastníkom Turnaja majstrov. Štart na záverečnej akcii sezóny pre osmičku najlepších hráčov si... 

Srbský tenista Novak Djokovič
ATP
Novak Djokovič posúva vlastné rekordy: Číslo, ktorému bežný človek nedokáže veriť

LONDÝN - Srbský tenista Novak Djokovič figuruje naďalej na čele svetového rebríčka ATP. Na poste svetovej jednotky figuruje už 396. týždeň a je suverénnym...