Popov z WBA sa ospravedlnil za pľuvanec adresovaný protihráčovi

Goran Popov po incidente s WalkeromGoran Popov po incidente s Walkerom Zdroj: wba.co.uk

WEST BROMWICH - Futbalista anglického klubu West Bromwich Albion Goran Popov sa v stredu ospravedlnil za svoj pľuvanec, ktorý adresoval obrancovi Kyleovi Walkerovi v nedeľňajšom dueli Premier League proti Tottenhamu Hotspur (0:1).

Macedónsky reprezentant videl v 48. minúte červenú kartu a hostia početnú výhodu okamžite využili, keď v 67. minúte strelil jediný gól súboja hviezdny waleský krídelník Gareth Bale.

"Chcel by som sa všetkým ospravedlniť, v prvom rade trénerovi Steveovi Clarkeovi. Po zápase sa na mňa veľmi hneval a ani sa mu nečudujem, ja by som na jeho mieste rovnako zúril," povedal ľavý bek Popov pre oficiálnu webstránku WBA.

• Zdroj: TASR, youtube