Fred gólom v poslednej minúte zachránil Brazílii remízu s Ruskom

Brazílčan Neymar v súboji o loptuBrazílčan Neymar v súboji o loptu Zdroj: SITA

LONDÝN - Futbalisti Brazílie remizovali v prípravnom medzištátnom stretnutí v Londýne s Ruskom 1:1. Skóre duelu otvoril v 73. min krídelník Zenitu Petrohrad Viktor Fajzulin, v poslednej minúte duelu odpovedal útočník Fluminense Fred.

V prvom polčase boli bližšie ku gólu Rusi, ale Keržakov ani Širokov núkajúce sa šance nevyužili. Po zmene strán "kanárici" zvýšili obrátky, ale v 73. minúte inkasovali z kopačky Fajzulina. V 90. minúte ale Fred po skvelej kombinácii a prihrávke Marcela vyrovnal na konečných 1:1.

Zverenci trénera Fabia Capella neprehrali už v ôsmich stretnutiach sebou, naposledy okúsili trpkosť prehry na ME v zápase s Gréckom (0:1).

Naopak, Brazílčania nedokázali uspieť ani v jednom z troch duelov pod taktovkou staronového kouča Luiza Felipeho Scolariho.

Brazília - Rusko 1:1 (0:0)
Góly: 90. Fred - 73. Fajzulin