Príjemné prekvapenie Hossovcov: Janka je vraj opäť tehotná!

Marián Hossa s manželkou JankouMarián Hossa s manželkou Jankou Zdroj: SITA

BRATISLAVA - Marián Hossa prežíva šťastné obdobie. Darí sa mu nielen v športe, ale aj v súkromí. Okrem toho, že jeho Chicago má našliapnuté na zisk druhého Stanley Cup-u, manželka Jana vraj nosí pod srdcom ďalšieho potomka. Potvrdí túto radostnú informáciu sympatický pár, keď športovec zdvihne nad hlavu najcennejší hokejový pohár?

S informáciou o tehotenstve prišiel týždenník Plus 7 dní, ktorý si všimol zaguľatené bruško sympatickej Trenčianky na fotografiách z nedávnej módnej prehliadky. Či sa dvojročná Mia dočká súrodenca, mamička nepotvrdila. Odpovedi na priamu otázku sa však v rýchlosti vyhla. Janku Hossovú sa preto snažili skontaktovať aj športky.sk, telefón však nezdvíhala. Nereagovala ani na esemesku.

Zdá sa, že najproduktívnejší Slovák v play off NHL rád spája športové úspechy so životnými. Pár si svoje áno po dlhom vzťahu povedal v roku 2010, keď Marián po dvoch nevydarených finále v dresoch Pittsburgu a Detroitu konečne s Blackhawks zvíťazil. Ak sa prírastok do rodiny Hossovcov potvrdí, bude to pre nich bez ohľadu na výsledok fantastický rok.

Viac o téme: Hossa Marián Dieťa Jana Hossová
  • Autor: © Zoznam/
  • FOTO: SITA
  • Zdroj: športky

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy