VIDEO Divokí fanúšikovia na Ukrajine: Na trávniku takmer podpálili vlastných hráčov!

Futbaloví chuligáni na UkrajineFutbaloví chuligáni na Ukrajine

SEVASTOPOĽ – Tak toto poriadne prehnali! Takýchto divákov futbal určite nebaví.

Kým na západe si s chuligánmi spravili poriadok, vo východnej Európe sa im to nedarí – ako na Slovensku, tak aj na Ukrajine. A môžeme len dúfať, že chuligáni pod tatrami si z kolegov za východnou hranicou príklad nezoberú.

Kým u nás naposledy v nedeľu zranili piatich divákov v hľadisku, fanúšikovia Sevastopoľu ohrozili aj hráčov. V súboji s Dniprom Dnipropetrovskom (1:1) pri jednom z útoku hostí v druhom polčase pripravili chuligáni šialenú scénu, po ktoej zostali na trávniku horiace svetlice, petardy a dymovnice. A to priamo na ihrisku, v šestnástke, priamo medzi útočiacimi hráčmi, brankárom na zemi a rozhodcom.

Hráčov to tak vystrašilo, že niektorí kašľali na dianie na ihrisku a snažili sa zmiznúť. Rozhodca nechal hráčov odísť do kabín, nehralo sa asi desať minút. Chuligáni si vraj takto vybavovali účty s vedením domáceho klubu, ktorý im „nepripravil dostatočný komfort na výjazde na predchádzajúci zápas do Záporožia“.

Viac o téme: Futbal Fanúšikovia Trávnik Pyrotechnika Ukrajina Ihrisko Chuligáni Svetlice
  • Zdroj: športky