Tri asistencie slovenských hokejistov: Z víťazstva sa tešil iba Kopecký

Hokejisti Floridy oslavujú gól do siete súpera počas nočného prípravného zápasuHokejisti Floridy oslavujú gól do siete súpera počas nočného prípravného zápasu Zdroj: SITA

NEW YORK - Traja slovenskí hokejisti sa bodovo presadili v piatich prípravných zápasoch zámorskej NHL v noci na nedeľu.

V súboji Florida - Tampa Bay (5:3) nastúpili proti sebe útočníci Tomáš Kopecký a Richard Pánik a obaja si na svoje konto pripísali po jednej asistencii. Domáci "panter" odohral 15:06 minút, počas ktorých sa prezentoval jednou strelou a dvoma plusovými bodmi. Hosťujúci Richard Pánik bol na ľade takmer 14 minút, zaznamenal dve "mínusky" a na trestnej lavici si odsedel sedem minút.

Jednu asistenciu pri prehre Detroitu v Toronte 1:3 zaznamenal aj útočník hostí Tomáš Jurčo, ktorý počas 13:49 minútového pobytu na ľade vyslal dve strely a mal jeden mínusový bod. Jeho spoluhráč Tomáš Tatar sa za 18:37 minút prezentoval iba jedným streleckým pokusom.

Florida - Tampa Bay 5:3 (KOPECKÝ 0+1 - PÁNIK 0+1)

Toronto - Detroit 3:1 (za hostí JURČO 0+1)

Chicago - Washington 4:3 pp

Anaheim - San Jose 5:6

Los Angeles - Colorado 2:3

Viac o téme: Hokej Kopecký Nhl Príprava