VIDEO Ribérymu praskli nervy, súperovi vlepil facku: Máš šťastie, odkazujú médiá

Franck RibéryFranck Ribéry Zdroj: SITA

MNÍCHOV - Už v prvom polčase semifinále Ligy majstrov proti Realu Madrid bolo prakticky rozhodnuté, kto bude víťazom tohto duelu. Emócie na strane frustrovaného Bayernu Mníchov museli byť určite na neudržanie. Dokázal to svojím neuváženým konaním aj jeden z kľúčových hráčov nemeckého klubu.

Franckovi Ribérymu zápas vôbec nesadol. V 33. minúte svietilo na tabuli pre domácich hrozivé skóre 0:3. Bayern by musel pre postup dať pät gólov, v čo už nedúfali ani najväčší optimisti. Vtedy Ribéry urobil čosi, čo by sa na takýchto súťažiach nemalo stávať. Stratil nervy a obrancovi Realu Danielovi Carvajalovi vlepil facku!

Bayern Mníchov (Nem.) - Real Madrid (Šp.) 0:4 (0:3)
Góly: 16. a 20. Sergio Ramos, 34. a 90. Cristiano Ronaldo, rozhodoval: Proenca (Portug.)