VIDEO Real nestačil na AS Rím, v závere vtrhli na trávnik fanúšikovia

Isco (vľavo) a Antonio SanabriaIsco (vľavo) a Antonio Sanabria Zdroj: SITA

DALLAS – Úradujúci šampión Ligy majstrov Real Madrid prehral vo svojom druhom vystúpení v A-skupine Pohára šampiónov v americkom Dallase s futbalistami AS Rím 0:1.

Jediný gól súboja hranom pred 57.512 divákmi na štadióne Cotton Bowl vsietil v 58. minúte veterán v službách talianskeho vicemajstra a ikona klubu Francesco Totti.

Prípravný zápas musel rozhodca prerušiť v 87. minúte po tom, čo na trávnik vtrhla skupina približne 20 fanúšikov. Tí sa chceli dotknúť svojich futbalových idolov, niektorí od nich žiadali autogram. Jeden z nich mával na ihrisku palestínskou vlajkou. Niekoľkých fanúšikov zadržala bezpečnostná služba. Hra pokračovala v 90. minúte, hlavný arbiter nastavil približne päť minút.