Slováci pomohli Plzni k triumfu nad Jabloncom: Chudý neinkasoval ani v druhom zápase

Martin ChudýMartin Chudý Zdroj: fkdukla.cz

PRAHA - Futbalisti BK Mladá Boleslav prehrali v nedeľňajšom dueli 2. kola Synot ligy na domácom trávniku s Duklou Praha 0:1. O jediný gól duelu sa postaral v 3. minúte Jean-David Beaguel.

V drese domácich hral slovenský reprezentant Michal Ďuriš do 62. minúty, Milan Lalkovič naskočil do zápasu na začiatku druhého polčasu.

Všetkých deväť striel Mladej Boleslavi na bránu Dukly zneškodnil slovenský brankár Martin Chudý, ktorý videl v 63. minúte od hlavného rozhodcu žltú kartu. Ani v druhom zápase sezóny tak Dukla vďaka jeho zákrokom neinkasovala.

Liberec - Příbram 0:0
Lukáš Hroššo odchytal celý zápas, Tomáš Ďubek a Michal Hamuľak odohrali celé stretnutie, Michal Obročník hral do 75. min, Ľuboš Kollár a Branislav Obžera (všetci Liberec) nefigurovali v zápise o stretnutí - Tomáš Hájovský odohral celé stretnutie, Martin Husár (obaja Příbram) sedel na lavičke náhradníkov

Mladá Boleslav - Dukla Praha 0:1 (0:1)
Góly: 3. Beauguel
Michal Ďuriš hral do 62. min, Milan Lalkovič nastúpil v 46. min (obaja Mladá Boleslav) - Martin Chudý odchytal celý zápas a v 63. min dostal žltú kartu, Lukáš Štetina odohral celé stretnutie, Marek Hlinka (všetci Dukla Praha) nastúpil v 81. min

FC Viktoria Plzeň - FK Baumit Jablonec 3:1 (2:1)
Góly: 12. D. Kolář (z pok. kopu), 17. V. Hrubý (vlastný), 65. Petržela - 45. Doležal
Matúš Kozáčik odchytal celé stretnutie, Patrik Hrošovský odohral celý zápas, Marek Bakoš hral do 73. min, Marián Čišovský a Martin Chrien (všetci Plzeň) nefigurujú v zápise o stretnutí.

Viac o téme: Dukla Praha Brankár 2014 Martin Chudý Česka futbalová liga